Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt skoki sa zadlugie, reszta gry powiem rewelacyjna...najwierniejsza symulacja w jaka dotad sie bawilem...asz czasami przeszkadza, zwlasza jak na klawiaturze pomykasz. Nie podoba mi sie Colin bo dostaje gre siadam i wygrywam wszystkie rajdy, a burns'a musialem z tydzien opanowac, a i tak czasem mnie pozamiata, dzwon i po rajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja teraz non top w Gt4( RBR też jest mistrz)... Podtlenku nie zakładam, bo to straszna wieś

według mnie. Najlepszy czas to 7.35, 637 min seryjnym Rufem 380 koni na oponie Sport Soft(żaden slick). W trybie arcade,gdzie stan opon cały czas taki sam.Tor to oczywiście Nurburgring... Jak ktoś pobije, to szacunek,bo sam nie potrafię na razie powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na ps :/ szkoda bo gra fajna tylko nie wiem jak tam jest z realizmem, niby zrobili te kierownice dedykowana 900* i nawet jakis fotel jest specjalny, ale nie chce mi sie wierzyc zeby przy tak wielkiej ilosci aut udalo im sie odwzorowac charakterystyke kazdego, w poprzednich bylo z tym srednio... nie mowiac juz o efekcie kolejnych przerobek, na PC'ta jest duzo fajnych samochodowek, moze nie tak rozbudowanych, ale takie gry jak RBR czy LFS pokazaly ze wystarczy jedno auto, jedna trasa i mozna dzien w dzien jezdzic ciagle i ciagle szukajac perfekcji. Ps. W RBR udaje mi sie juz wrzucic czasem 5 a nawet 6 bieg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne GT nigdy nie wyszlo na pc, tak samo jak teken, tenchu, i pare jeszcze innych bardzo fajnych gier, ktore sony trzyma tylko dla siebie, zeby ludzie kupowali ich platforme, a nie np. x-box'a albo gamecube'a. W kazdym razie, gdybys mial ochote zaraz leciec do sklepu i kupowac ps2 to zdaje sie lepiej poczekac chwile, zaraz powinien wyjsc, albo juz wyszedl x-box2 wiec to samo sie pewnie tyczy ps3. Ja osobiscie mam nintendo 64 :P plulem sobie 100 lat temu kiedy wyszlo, w brode ze je kupilem a nie psx'a az wpadl mi w rece kart z zelda, najlepsza gra w jaka gralem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie, gdybys mial ochote zaraz leciec do sklepu i kupowac ps2 to zdaje sie lepiej poczekac chwile, zaraz powinien wyjsc, albo juz wyszedl x-box2 wiec to samo sie pewnie tyczy ps3.

 

No to za chwilkę to jeszcze na oko rok - półtora :) W maju będzie premiera platform - ale tylko po to by podgrzać atmosferę. Do sklepów w Japonii trafią najwcześniej przed świętami albo już po. Tak więc może pół roku po Japonii zawita do Euopy, chyba, ze znowu będą problemy z produkcją. Odnośnie Xbox-2 (albo raczej Xbox 360) to Premiera zapewne na rynku USA się odbędzie - bo w Japonii to oni kiepsko stoją. Ale na Xboxa nie ma fajnych wyścigów (jeszcze), ale kto wie, może kiedyś. Mnie Xbox nie przypadł do gustu, ale ja grałem tylko w Halo2 jak byłem na szkoleniu w siedzibie Intela.

 

Ja osobiscie mam nintendo 64 :P plulem sobie 100 lat temu kiedy wyszlo, w brode ze je kupilem a nie psx'a az wpadl mi w rece kart z zelda, najlepsza gra w jaka gralem...

 

Heh :) Był swego czsu taki fajny rysunek - komiks. Na pierwszym były postaci z gier Nintendo (mario, zelda i takie inne cukierki) a na przeciw postaci z PSX (crash bandicoot, Jin i inne tekkeny i soulblady, sneak). Na drugim rysunku było, że zelda mówi - cześć, chcieliśmy się pobawić. Na trzecim rysunku postaci z pod znaku wielkiego N są tratowane i roznoszone w pył przez te z PSX :) (coś jak starcie husarii z piechotą szwedzką z potopu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:arrow: Project Gotham Racing 2

 

:arrow: Forza Motorsport

 

Odnośnie pierwszej gry, to kwestia gustu ale nie jest ideałem (brak rozgrywek online), Forza powinna być lepsza. Ale wyjdzie dopiero 3 maja? Czyli "jeszcze" nie ma dobrej gry dorównującej pod każdym względem GT4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2 w zestawie z GT4 kosztuje jakieś 700 zł, więc nie jest to jakiś koszmarny wydatek, no ale co ja z tym zrobie jak mi sie znudzi granie po tygodniu? Ehhhhh nie ma łatwo. To może inaczej, powiedzcie mi, jaka jest najlepsza gra tego typu na PC? Szczerze mówiąc zmieniłem 2 tyg temu komputer i liczyłem, że pogram sobie w GT....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toca Racedriver 2, mam, przeszedlem do polowy, radochy kupa, jakosc symulacji tez niezla, i zgodnie z tym co powiedzial kiedys Clrakson, "dopiero w Jaguarze E-Type poczulem co znaczy kierowac gazem" gra to fajnie odzwierciedla. LFS tez jest fajne, no i mozna je sciagnac za friko, a jak chcesz wersje S1 to moge ci podeslac klucz bo mam pare nie wykorzystanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...