Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

A w Rysiu B. nie ma 2 modeli jazdy?

nie ma w RBR nic takiego jak dwa modele jazdy. na każdym z "poziomów trudności" auto prawadzi się tak samo.

 

To skąd opinie, że na jednych ustawieniach da się jeździć na klawiaturze, a na innych nawet nie da się na niej na drodze utrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd opinie, że na jednych ustawieniach da się jeździć na klawiaturze, a na innych nawet nie da się na niej na drodze utrzymać?

nie wiem skąd... może od ludzi którzy w życiu w RBR nie grali?

fizyka jazdy w tej grze jest niezależna od poziomu na jakim gramy w trybie offline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w RBR nic takiego jak dwa modele jazdy. na każdym z "poziomów trudności" auto prawadzi się tak samo.

 

To skąd opinie, że na jednych ustawieniach da się jeździć na klawiaturze, a na innych nawet nie da się na niej na drodze utrzymać?

 

Przypuszczam, ze chodzi w tym wypadku o rozne ustawienia setup`u auta.

 

stary test drive też niczego sobie

 

Piszesz o 1,2 czy 3?:)

 

Chyba w 3 gralem najwiecej i przez wiele lat byl to dla mnie niedoscigniony wzor samochodowki:)

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejna, bzdurna, bezsensowna entą czesc NfS: Pro Street

ja juz nie zwracam uwagi na kolejne części, pogłupiało to wszystko

 

spalili napisał/a:

Stunts

 

 

no pewnie . super gierka, motyw z budowaniem własnych "stunt placy", eh fajne to było

 

stary test drive też niczego sobie

skąd można sobie takie stare DOS-owe gry sciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja osobiscie to gram tylko w 'rFactora F1 CTDP 2005' - oczywsicie posiadam kierownice i pedały( do kierownicy) microsoftu - kupilem do tej gry - super realistycza, grafika świetna, i wogole nie jest to zadne arcadre tylko symulatorek - a wlasciwie platforma, sa wszystkie klasy rajdowe.

 

No i jeszcze cos po godzinach dla relaksu takie na max - CS:CZ. Obie gierki najbardziej przynosza satysfakcje i adrenalinke na multiplayera- i w sumie tylko tak w nie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz gram w coś co jest totalnym zaprzeczeniem symulatorów, ale za to ma w sobie starego dobrego ducha Distraction Debry, Burnout'a i Carmagedona - mianowicie Flatout 2 - polecam, dawno żadna gra mnie nie przyciągnęła na długie godziny do kompa tak jak Fo2.

 

Wciąga, fakt, ale... W staruteńkim Carmageddonie2 można było zgnieść auto przeciwnika, spłaszczyć, zrobić z niego rogalik (w pionie i poziomie), rozpołowić na pół, a tutaj? Stłuczka z kimś przy 200km/h i odpada zderzak z maską... Zostawia to spory niedosyt. Przynajmniej trasy są ładne i zachęcają do grania.

Niektóre auta, pickupy za szybkie, a niektóre rwd za bardzo nadsterowne jak na pad i widok z zewnątrz ( z wewnątrz da się to opanować, ale to zdaje się zręcznościówka miała być).

Dobrze, że nie trzeba rozjeżdżać zombie jak w Carmageddonie, ale rzuty kierowcą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam CRae DIRT , straszna kupa :evil: zero realizmu, nie ma jak RBR.

a jesi chodzi o strone do RBR to polecam to: http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...