Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda fajnie. Żeby tylko jeszcze fizykę z RBR do niego przeszczepili... Ilość liści na drodze, kamieni, kurzu itd ewidentnie sugeruje, że Ageia PhysX trzeba będzie kupić.

 

Może wreszcie drugi rdzeń będzie miał co do roboty w dwu rdzeniowcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nowy starcraft?

 

gry.onet.pl:

 

StarCraft jako MMO

(06-05-2007)

Być może niebawem Blizzard oficjalnie zaprezentuje grę StarCraft pod postacią MMO.

Rewelacje podaje serwis Computer Video Games, opierając się na własnych zaufanych źródłach ze Stanów Zjednoczonych. Niepotwierdzone donosy mówią, że już za dwa tygodnie, podczas imprezy Blizzarda w Korei Południowej, zapowiedziany zostanie StarCraft MMO.

 

Przypomnijmy, że sam developer zaanonsował, iż niebawem zdradzi nazwę projektu, nad którym obecnie pracuje. Czyżby zatem zamiast Diablo 3 mielibyśmy otrzymać prawdziwego pogromcę World of Warcraft? Przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

film z nowego colina,grafa robi duze wrazenie.

tymczasem przeczytałem na onecie ze jeszcze w tym roku uaeze się nowy need for speed... ,i własnie dlatego ta seria to juz dla mnie przezytek. :roll:

 

Pewnie juz w directX 10, a wiec Vista....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak fizyka w Colinie, bo po ostatniej części miałem palec zabandażowany...

Na jednym z filmików widziałem bardzo bogate statystyki wśród których znalazło się "logest slide" co może wróżyć poprawione zachowanie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nowy starcraft?

 

gry.onet.pl:

 

StarCraft jako MMO

(06-05-2007)

Być może niebawem Blizzard oficjalnie zaprezentuje grę StarCraft pod postacią MMO.

Rewelacje podaje serwis Computer Video Games, opierając się na własnych zaufanych źródłach ze Stanów Zjednoczonych. Niepotwierdzone donosy mówią, że już za dwa tygodnie, podczas imprezy Blizzarda w Korei Południowej, zapowiedziany zostanie StarCraft MMO.

 

Przypomnijmy, że sam developer zaanonsował, iż niebawem zdradzi nazwę projektu, nad którym obecnie pracuje. Czyżby zatem zamiast Diablo 3 mielibyśmy otrzymać prawdziwego pogromcę World of Warcraft? Przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

 

 

Jest :!: :grin:

 

StarCraft 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wole od strategii oldskoolowe FPSy - DOOM albo DOOM2, mniam! Powstało wiele fajny portów na bazie src udostępnionego przez ID Software, więc możliwa jest nawet bardzo przyjemna gra przez Internet, jak w dzisiejszych strzelankach: www.zdaemon.org (to tylko jeden przykład, najlepiej rozwinięty pod względem gry on-line; poza tym są porty typu jDoom albo Doomsday dysponujące np. zaskakująco dobrą grafiką 3D...)

Wystarczy przestawić się na dziwnie szybkie bieganie, a potem jak zasmakuje się Capture the Flag, to można popaść w nałóg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze ostanio nie mam czasu na gierki dopiero odkrylem cos takiego jak Call of Duty 2 po sieci - po prostu miazdzy - w uikenda u brata troche posiedzialem i myslalem ze mi serce gardlem wyskoczy :twisted:

 

a i ostatnio sobie zakupilem klasyka HITMAN 2 - ale i tak jeszcze w folii lezy bo nie mam czasu zainstalowac i pograc :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze ostanio nie mam czasu na gierki dopiero odkrylem cos takiego jak Call of Duty 2 po sieci - po prostu miazdzy - w uikenda u brata troche posiedzialem i myslalem ze mi serce gardlem wyskoczy :twisted:

 

a i ostatnio sobie zakupilem klasyka HITMAN 2 - ale i tak jeszcze w folii lezy bo nie mam czasu zainstalowac i pograc

 

Ciekawe czy jest więcej zwolenników COD 2 na forum bo osobiście gram w tą grę bardzo długo na sieci i możnaby urządzić mały forumowy pojedynek. :)

 

Hitman - klasyka, jedyna w swoim rodzaju, dobra giera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...