Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pomijając uszkodzenia, jak się ma model jazdy do GT4 ?

 

 

Skoro Radek napisał że Forza Motorsport to jak zabawka dla 13latków w porównaniu do GTL, to GT4 jest zabawką dla powiedzmy...10 latków, bo Forza ma lepszy model jazdy od Gran Turismo 4 :wink:

Forza i GT4 to nie symulacje tylko gry ala arcade.

To jest tak jakbyscie porownali Ace Combat na ps2 do microsoft flight simulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie wciagnalem w MUD'a (takie RPG tylko tekstowe przez neta) nazywal sie Arkadia i przez to zawalilem rok na studiach:) ale nie zaluje bo zabawa przednia byla:) bylem w gildi Scioatael (czy jak to sie pisze, takie wiewiory z Sapka co na ludzi poluja), pozniej bylem w gildi berserkerow i awansowalem do 1 z 4 rzadzacych ta gildia...tobyly czasy:)

Ja rowniez mam ten etap za soba. Gralem w Arke ponad rok. Bylem wielkim ogrem ;). To byly czasy :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie wciagnalem w MUD'a (takie RPG tylko tekstowe przez neta) nazywal sie Arkadia i przez to zawalilem rok na studiach:) ale nie zaluje bo zabawa przednia byla:) bylem w gildi Scioatael (czy jak to sie pisze, takie wiewiory z Sapka co na ludzi poluja), pozniej bylem w gildi berserkerow i awansowalem do 1 z 4 rzadzacych ta gildia...tobyly czasy:)

Ja rowniez mam ten etap za soba. Gralem w Arke ponad rok. Bylem wielkim ogrem ;). To byly czasy :DD

 

To Twoja dobrze wiedziec o co chodzi:) Ja gralem krasnoludem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ha! I oto nadeszła piękna chwila :) W EMPiKu zrobili przecenę Richard Burns Rally na PS2 z 199 na 79zł :) Zakupiłem i się uczę jeździć.

 

No w tej grze model jazdy nie wybacza, jak sie jedzie z gazem w podloge to juz loteria, a chopy i inne water splashe potrafia sponiewierac...i zakonczyc rajd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest kierownic (chyba tylko kilka hajendowych) które mają pedał sprzęgła o padach nie wspominając bo one są, moim skromnym zdaniem, pomyłką w RBR.

Miałem na myśli włączenie sprzęgła w opcjach gry - konfigurujesz je pod dowolnym przyciskiem w kierownicy. Niestety to sprzęgło działa cyfrowo (działa - nie działa), ale jest i korzystanie z niego zapewni Ci o wiele lepsze czasy na oesach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo nauki jeszcze przedemną, mam problem by dojechać autem do końca, a co dopiero o poprawianiu czasów :) Być może niepotrzebnie daję ręczną skrzynię i zniszczenia na poziomie rzeczywistym - czyli jeden dzwon i w zasadzie po ptokach. No ale w życiu też nie ma drugiej szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo nauki jeszcze przedemną, mam problem by dojechać autem do końca, a co dopiero o poprawianiu czasów :) Być może niepotrzebnie daję ręczną skrzynię i zniszczenia na poziomie rzeczywistym - czyli jeden dzwon i w zasadzie po ptokach. No ale w życiu też nie ma drugiej szansy.

 

Czy jest ta gra na peceta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo nauki jeszcze przedemną, mam problem by dojechać autem do końca, a co dopiero o poprawianiu czasów :) Być może niepotrzebnie daję ręczną skrzynię i zniszczenia na poziomie rzeczywistym - czyli jeden dzwon i w zasadzie po ptokach. No ale w życiu też nie ma drugiej szansy.

W RBR zniszczenia realistic są nierealne - to jedna z niewielu wad gry. Pomijam już leciutkie otarcie się o krzaki oznaczające koniec jazdy, ale prawdziwy problem to wydmuchiwanie uszczelki na dłuższych oesach itp.

Ustaw sobie reduced - będzie realniej i lepsza zabawa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz na ostatnim spocie byla mowa o GT4 i najlepszych czasach, to sprawdzilem - moj najlepszy czas na Nurburgringu w seryjnej Imprezie Spec C z wylaczonymi systemami trakcji na padzie to 07'49.350

 

Teraz ide sie przejechac 22B, ktora niedawno nabylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...