Skocz do zawartości

Komplet kluczy


filester

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje... im więcej tym lepiej. Nasadki, oczkowe, płaskie, dobra grzechotka. Bo w tej chwili mam większość śmieci, które można na złom wyrzucić. Obrabiają się, pękają itd. Kwota mniej istotna. Chciałbym, żeby była dobra jakość w stosunku do ceny choć z drugiej strony nie potrzebuję high endu za kilka tys. Myślę, że parę stówek będzie rozsądną granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś o NEO wiecie? Wiem że to taki lepszy topex ale śrubokręty topexa łamałem nawet na wkrętach do drewna a zakupiłem kilka neo na próbę i w temacie śrubokrętów dają radę bardzo. Na tyle na ile mogłem je pomęczyc przy samochodzie, motorze i w domu czy przy karabinach na tyle moge je polecic natomiast sam też będą szukał jakiegos kompletu nasadowych i ciekaw jestem czy w tym temacie warto rozważać NEO czy raczej coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jakiś w miarę porządny komplet kluczy. Jaką firmę polecacie? Zastanawiałem się nad Proxxonem ew Yato. Ktoś używa? Może polecić/doradzić/odradzić :?: :razz:

 

Z tych dwóch to oczywiście Proxon. Sprzęt praktycznie dla profesjonalistów. Na warsztacie gdzie głownie robimy dostawcze i ciężarowe grzechotka padła po paru latach a nasadki nadal się dobrze trzymają.

 

A coś o NEO wiecie? Wiem że to taki lepszy topex ale śrubokręty topexa łamałem nawet na wkrętach do drewna a zakupiłem kilka neo na próbę i w temacie śrubokrętów dają radę bardzo. Na tyle na ile mogłem je pomęczyc przy samochodzie, motorze i w domu czy przy karabinach na tyle moge je polecic natomiast sam też będą szukał jakiegos kompletu nasadowych i ciekaw jestem czy w tym temacie warto rozważać NEO czy raczej coś innego.

 

NEO z Topexem ma niewiele wspólnego ;) Całkiem inna jakość. Do własnego użytku myślę, że spokojnie da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pokazały się BAHCO - polecam .

Zgadzam się w pełnej rozciągłości.

Kupiłem sobie taką ramkę wraz z zestawem brzeszczotów i mam wrażenie, że mój siedmioletni syn przejmie ją za kilkanaście lat bez absolutnie żadnego uszczerbku :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szukam jakiegoś zestawu.

 

Ja mam w samochodzie zestaw proxxona, gdybysc chcial zobaczyc, daj znac - w zwiazku ze zmiana pracy mam do 31.05 urlop, moge bez problemu podjechac :mrgreen:

Moge tez proxxona w dobrej cenie miec - znajomy jest dystrybutorem.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Również szukam jakiegoś zestawu.

 

Ja mam w samochodzie zestaw proxxona, gdybysc chcial zobaczyc, daj znac - w zwiazku ze zmiana pracy mam do 31.05 urlop, moge bez problemu podjechac :mrgreen:

Moge tez proxxona w dobrej cenie miec - znajomy jest dystrybutorem.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Możesz załatwić jakiś katalog z cenami :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jedne z najlepszych narzedzi to GEDORE , sam mam wózki narzedziowe tej firmy , i wytrzymują już 8 lat :idea: a lekkiego zycia nie mają . FORSCH też dobry ale gorszy. GEDORE za to cholernie drogi, za zestaw kliku narzedzi to rząd wielkości kilkuset euro :evil: ale warto, gwarancja trzy lata i jak cos sie zepsuje wymieniają od kopa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...