Skocz do zawartości

Kryterium Krokusy


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

carfit jak poszło ?

 

A jeśli chodzi o bal, to z pewnością wygrałem :mrgreen: , tradycyjnie zgasiłem światło :lol: , a właściwie nie musiałem bo już widno było :mrgreen:

 

jak zawsze poszedłeś grubo :mrgreen: i jeszcze mnie chciałeś zniszczyć na balu :P ale się nie dałem :)

 

Ja jestem mega zadowolony. Debiutowaliśmy obaj z kierowcą Radkiem w takiej imprezie. Pierwszy raz zrobiłem rajdowy opis, kierowca pojechał bez kompleksów i udało się zdobyć 4 miejsce w klasie ze stratą 0,79 sek do trzeciego (pech, było by pudło) i 5 miejsce w generalce :) a KMH Rally Team zdobył generalke drużynowo :) 1,4,5 i 6 miejsce :) Gratulacje dla Adama i Michała za zwycięstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po looknięciu na zamieszczone filmiki stwierdzam, że organizator powinien dzisiaj siedzieć cały dzień w kościele, dziękując, że nikomu nic poważnego się nie stało. Duży optymizm puszczać amatorów w szybkich autach bez porządnego wyposażenia bezpieczeństwa na takie odcinki. Swoją drogą szkoda Zbyszka. Będzie mi brakować białej Evo 5 na Super OESach. :( (przynajmniej póki jej nie wyklepie). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że ktos zrobił impreze dla amatorów gdzie można szybciej polatać jak na prawdziwym rajdzie ale widać, że połowie uczestników przydałaby się szkoła w zwykłych wolniutkich kjsach, szczególnie jak jadą seryjnym samochodem. Co kto lubi ale mi by było szkoda normalnego auta na rolete :roll: Dobrze, ze wszyscy cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadajmy w paranoje, owszem odcinki byłe grube, ale to jest sport i wszystko sie może zdarzyć :roll: . Na jakiś innych imprezach te z mozna walnąć dacha , w drzewo itd, a nie można kazać wszystkim klatek zakładac :roll: .

W "Żubrach " tez jest sporo dzwonów szczególnie jak jest mokro, i nikt nie narzeka :twisted: Fajnie ze Czopik zadeklarował sie robić wiecej takich imprez, a takze bedzie głównym dyrektorem rajdu Zubrów :roll: , po tak perfekcyjnej organizacji , można sie spodziewac że żubry będą profesjonalnie przygotowane.

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 8:40 am ]

Zbyszek wczoraj już uzdrowił EVO i jechał w Tychach (4 w generalce) :smile:

 

:shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na własne oczy? Pytam, bo az ciężko uwierzyć!!! Szkoda, że Zbyszek odpadł. Na jedynym OSie, który przejechał był 1szy :!:

 

Zobacz i ty.... :grin:

 

 

Trzeba być twardym zawodnikiem :shock: . Szacuneczek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,Zbyszek jest prawdziwym gościem z pasją.....i spoko człowiekiem.Jezdzi ,działa ,a nie marudzi i gdyba, jak co niektórzy TU i doszukuje sie jakis dziwnych życiowych i nieżyciowych scenariuszy.

Każde zawody niosa jakieś ryzyko i kto startuje powinien sie z tym liczyć . Zgadzam się z Pancinem,że przygotowanie sanitarno-ratunkowe to podstawa,ale nie sądze,żeby go tam zbytnio brakowało.

Jak macie marudzic ,a nie jezdzić to ...mardzcie .A my będziemy jezdzić dalej i szybciej !!! hihi... :mrgreen:

PS. w tą niedziele MIELEC "rzondził"....fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitnes - gratuluję potomka.

 

Pewnie, że fajnie jest jak się odbywają takie imprezy (a jeszcze fajniej, że będzie ich więcej), ale jak widać niestety poziom amatorów w szybkich autach pozostawia trochę do życzenia. I chyba lepiej byłoby, żeby najpierw zaczęli uczyć się bezpieczniej. Tyle, że to temat nie do zweryfikowania przez organizatora. Zbyszek zawsze był moim idolem, a teraz to już powalił mnie na łopatki. On chyba po nocach nie sypia, tylko działa w tym garażu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza super.ale po co te zgloszenia i weryfikacje byly skoro puscili nawet na krotki odcinek totalnych amatorow...to akurat bylo nie przemyslane.oes krotki czy nie ale bez klatek w zyciu bym nie pozwolil sobie na organizacje czegos takiego. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to pachnie takim Gumballem, fajnie i śmiesznie do pierwszego tragicznego dzwona ....

Jak dla mnie szok, że Czopik, który opowiadał tyle razy o bezpieczeństwie na rajdach, złym zabezpieczeniu tras itd itd robi taką głupotę :roll:

 

Do Częstochowy na kolanch za to że nikt się nie zabił.

... a może sie starzeję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczyk w Leszczynach 0:14

Carfit, przestał byś dziadować i założył komputer z procedurą startu i podtrzymaniem turbo :mrgreen:

 

Chcesz zostać moim tytularnym sponsorem :?: miło :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 3:05 pm ]

... a może sie starzeję :mrgreen:

 

chyba tak :roll: :twisted:

 

P.S. Marzecie sie jak stary baby :twisted: ,dwa lekkie dachy i pare rowów to naprawde nie tragedia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edwin ty jako kierowca rajdowy wiesz jak mozna walnac dzwona i ile to kosztuje ....zdrowia.

te odcinki sa mega trudne dla zawodnikow a co dopiero dla fokusow,mazd bez dachu,czy vectr z bagaznikiem :shock: :roll:

 

czy wyobrazacie sobie co by bylo jak by ta mazda poleciala rowem z dachowaniem ? 2 trupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej długości były próby? kjsowe czyli 1 km czy dłuższe?

 

bardzo zdradliwe było to miejsce gdzie subarak poszedł w plener, zakręt przez szczyt z lekkim wybiciem. Sporo osób sie tam ratowało.

 

Czopik poszedł na całość, fajnie że coś sie zmienia i coraz wiecej imprez bez pachołkolandii ale jak na amatorkę to chyba jednak zbyt wielki hardcore. Co innego droga na odkrytym terenie ale puszczenie pomiedzy drzewa cabrioletu i bez klatek to sie prosi o kłopoty. całe szczęście ze tylko błacha sie pogięła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wyobrazacie sobie co by bylo jak by ta mazda poleciala rowem z dachowaniem ? 2 trupy...

 

Pewnie chłopaki z mazdy dostali na starcie cenne uwagi od Czopika :

panowie,jedźcie spokojnie i nie tnijcie zakrętów,bo będę miał kłopoty :lol:

 

 

Czopik poszedł na całość, fajnie że coś sie zmienia i coraz wiecej imprez bez pachołkolandii ale jak na amatorkę to chyba jednak zbyt wielki hardcore.

 

Fajna amatorka z wpisowym 1200zł :mrgreen: Faktycznie poszli na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...