Skocz do zawartości

Kryterium Krokusy


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

Automobilklub Krakowski, Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika oraz Automobilkluby

Małopolski i Biecki organizują w dniu 09.05.2009 roku amatorską imprezę rajdową pod nazwą „Kryterium Krokusy”.

Pomysłodawcą i dyrektorem zawodów jest Tomasz Czopik, kierowca sportowy, Rajdowy Mistrz Polski.

Trasa kryterium o długości około 220 kilometrów, wiedzie przez przepiękne okolice Krynicy i Gorlic.

Zostało na niej zaplanowanych 5 prób sportowych (pokonywanych dwukrotnie), stanowiących fragmenty odcinków specjalnych Rajdu Magurskiego. Dzięki uprzejmości władz Gorlic, w centrum miasta zostanie przeprowadzona jedna z prób sportowych – kończący pętlę, widowiskowy odcinek pokazowy. Start i meta zawodów zaplanowane zostały na głównym deptaku w Krynicy. Ceremonia rozdania nagród, uroczysty bankiet oraz „Bal Krokusy” odbędzie się w godzinach wieczornych w Hotelu Motyl w Krynicy.

Do udziału w KRYTERIUM zapraszamy zawodników, działaczy, dziennikarzy, znane postaci świata

biznesu i mediów, entuzjastów sportu samochodowego skupionych w klubach automobilowych w Polsce i za granicą, a także właścicieli samochodów z klasy historycznej (wiek auta powyżej 25 lat). Spodziewamy się udziału w imprezie około 100 załóg . Zawodnicy rywalizować będą w grupach wiekowych, a także w klasach uzależnionych od pojemności silnika. Regulamin imprezy dostępny jest na stronie:

www.automobilklub.krakow.pl

 

zapowiada się BARDZO fajna impreza na ciekawych trasach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Kryterium jest imprezą towarzysko-sportową zamkniętą dla (za zaproszeniami) organizowaną dla byłych zawodników, działaczy sportu samochodowego, dziennikarzy, posiadaczy pojazdów zabytkowych oraz gości w tym czynnych zawodników."

 

Pytanie czy jak ktos startuje w kjsach i nie jest zrzeszony w zadnym AK, to czy jest godzien otrzymac zezwolenie na start :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jak ktos startuje w kjsach i nie jest zrzeszony w zadnym AK, to czy jest godzien otrzymac zezwolenie na start :P

jest to jak najbardziej możliwe :wink: organizator przewidział klasę gości ,faktycznie jest to grupa ograniczona choćby ze względów bezpieczeństwa (próby są na drogach a nie placach i parkingach!) ale zawsze jest szansa się zakwalifikować :wink: Rozmawiałam z Tomkiem o tym pomyśle kilka miesięcy temu, kiedy był to jeszcze tylko plan i bardzo się cieszę że udało się to wszystko zamknąć formalnie. Jest to jedna z nielicznych okazji by sprawdzić swoje możliwości i umiejętności na typowym odcinku specjalnym.

Mam nadzieję że pojawi się kilka, forumowych załóg :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z nielicznych okazji by sprawdzić swoje możliwości i umiejętności na typowym odcinku specjalnym.

 

Szanowna Moniko: nie wprowadzaj ludzi w błąd, próby mogą być o długości max 1 km, średnia na nich nie może przekoczyć 50 km/h, więc to będzie krótki i wolny odcinek specjalny. Jeśli ktoś się napala na jazdę rajdową może się rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z nielicznych okazji by sprawdzić swoje możliwości i umiejętności na typowym odcinku specjalnym.

 

Szanowna Moniko: nie wprowadzaj ludzi w błąd, próby mogą być o długości max 1 km, średnia na nich nie może przekoczyć 50 km/h, więc to będzie krótki i wolny odcinek specjalny. Jeśli ktoś się napala na jazdę rajdową może się rozczarować.

Drogi kolego, nie wprowadzam nikogo w błąd. Napisałam o charakterystyce odcinka a nie jego długości. Przyznam że nie wiem jak wyliczyłeś owo 50 km/h ale radzę jeszcze raz przeczytać regulamin ponieważ błędnie zinterpretowałeś zapisy w nim zawarte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po weryfikacji przez organizatora, osoby

zgłaszajace swój akces otrzymaja zwrotnym mailem oficjalny druk zgłoszenia, który wypełniony i

opatrzony własnorecznym podpisem naleEy dostarczyc (osobiscie lub listem poleconym) wraz z

dowodem wpłaty wpisowego do siedziby"

 

 

Tam jest napisane przeciez - wyslij zgloszenie - zweryfikujemy je - i jak nam przypasujesz to odeslemy ci zwrotnie potwierdzenie i papiery do wypelnienia :P Kryteriow nie ma. Trzeba widocznie CV zlozyc :P Ja sprobuje w przyszlym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dobry list motywacyjny, połączony z pochwałą pomysłu i organizatora:

"łubu, dubu, łubu, dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu" :???:

 

Moniqa:

15.2. Na całej trasie Imprezy obowiazywac beda czasy odpowiadajace sredniej predkosci ok. 45 km/h. (...)

 

nie lubię takiej uznaniowości. jak jesteś znajomym królika, to Cię weźmiemy...

 

więcej info (doświadczenia z zapisywania się):

http://forum.nie-ASO.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie sie mazac. wyslalem zgloszeni, po 2 dniach dostalem papiery do wypelnienia.tyle.a ja tam zeden krulik nie jestem :mrgreen:

i se pojade w kjs a co tam ale za to subarakiem :twisted:

 

To bedzie grubo, niezła ekipa sie szykuje :twisted: ....... na imperze wieczorną oczywiście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz zadnych uzasadnien.napisz ze jestes zawodnikiem amatorem masz subaraka i chcesz wziac udzial.stary przecie oni maja z tego kase i to spora.

napisz ze masz doswiadczenie w tego typu imprezach i wio.mysle ze eliminuja tylko ludzi w tico pozyczonych od rodzicow.

no leszczyk to damy czadu :twisted:

a tak btw to jechalem te odcinki w czasie magorskiego i faktycznie jest tam pieknie.jesli ma byc 12 odcinkow specjalnych plus dojazdowki to zapowiada sie fajna impreza.ja bede debiutowal w subaraku z nowym pilotem i ciesze sie ze czopik ma czas i ochote zrobic cos takiego :cool:

chwala mu za to.a to ze dba o bezpieczenstwo ludzi w autach bez klatek to chyba oczywiste i mądre :idea:

leszczyk mam nadzieje ze sie dobrze ubawimy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kryteria kwalifikacyjne dla grupy Goście? :twisted:

Niestety nie znalazłem żadnej wzmianki o tych kryteriach...

 

Ja też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie sie mazac. wyslalem zgloszeni, po 2 dniach dostalem papiery do wypelnienia.tyle.a ja tam zeden krulik nie jestem :mrgreen:

i se pojade w kjs a co tam ale za to subarakiem :twisted:

 

To bedzie grubo, niezła ekipa sie szykuje :twisted: ....... na imperze wieczorną oczywiście :mrgreen:

 

I yogi baboo i brawo jasiu. To bedzie powtorka z zubrow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...