Skocz do zawartości

Kryterium Krokusy


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

byłem dzis na rekonesans :roll: , jeśli rzeczywiscie odcinki Krokusów będą po fragmentach oes-ów magurskiego to będzie grubo :shock: . Kurde jak tam wąsko :!: drzewa ,rowy, wszedzie :twisted: . Trasa żubrów, to autostrada :mrgreen:

Do zobaczenia .... na balu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jest sens pokazywac sie seryjnym Evo IX GT 400 na fabrycznym zawiasie Evo

 

Jasne że tak :mrgreen: , ja tez jade na prawie seryjnym zawiasie :twisted:

Czy bedziemy latac tym autem po rowach?

 

spoko rowy są dość miękkie , wiele sie nie stanie, ale bez klatki sie nie wybieraj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis na rekonesans :roll: , jeśli rzeczywiscie odcinki Krokusów będą po fragmentach oes-ów magurskiego to będzie grubo :shock: . Kurde jak tam wąsko :!: drzewa ,rowy, wszedzie :twisted: . Trasa żubrów, to autostrada :mrgreen:

Do zobaczenia .... na balu :mrgreen:

 

no to może pilot będzie miał co robić :D czuje, że czeka mnie ciężka przeprawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, a co zona sie bala z Toba jechac i poszla do "malca" (nr 38) ?

 

wysłałem ją na terapię wstrząsową :mrgreen: , może se przypomni jak to sie kiedyś w maluchu robiło .... :twisted::mrgreen:

Jabar - nie zalapales sie na liste... ? za slabe CV miales ? :twisted: :twisted: :razz:

wyportkował sie na N-ke , a teraz ni ma kasy na wpisowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mapa ogólna z harmonogramem

http://www.automobilklub.krakow.pl/zala ... nogram.pdf

oraz mapy "oesów"

http://www.automobilklub.krakow.pl/zala ... cinkow.pdf

Troszkę krótkawe te oesy, pewnie opony nie zdążą się "dogrzać"

Ale za to długie i bardzo ciekawe widokowo dojazdówki.

Podejrzewam bicie rekordów trasy na ostatniej dojazdówce "do bufetu" :mrgreen:

W sumie zapowiada sie fajna, towarzyska impreza o lekkim zabarwieniu rajdowym.

W którym miejscu zbiera się Forumowy Klub Kibica Rajdowego?

Pozdrawiam wszystkich uczestników rajdu i do zobaczenia na malowniczych trasach Beskidu Niskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko bo zaraz ide na najważniejszą częśc kryterium czyli bal :mrgreen:

Impreza mega :idea: :shock: perfekcyjna organizacja, znakomita atmosfera, członkowie, sędziowe, obsługa, mega przyjazna da zawodników , poprostu rewelacja. Odcinki mega niebezpieczne i niestety nie wszyscy zakonczyli, było kilka dachów, skasowanych dokumentnie aut, i mniejsze obcierki , ale cóż taki sport.

Wygrał nieoficjalnie napewno Adam Tuszyński z Michałem , gratulacje, respekt za czasy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byłem zobaczyć, kjs fajny, dobrze zorganizowany, kilku kierowników wymiatało, szkoda gościa z białego lancera bo dawał rade, Grześ z niebieskiego sti bardzo ładnie zamiatał droge, pare fajnych oldtimerów, Bolo maluchem wpędzał mocniejsze fury w kompleksy. Poza tym poziom kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit jak poszło ?

 

to zależy gdzie :twisted: na oesach czy na balu :?: :mrgreen:

 

Na oesach kiepsko 8 w klasie 9 w generalce :oops: chciałem przechytrzyć konkurencje i przechytrzyłem siebie :roll: :twisted: Wszelkie serwisy pogodowe wskazywały że bedzie padać , no to założyłem deszczówki .... no i nie padało :evil: i było ciepło , oponki popłyneły no i pa pa :neutral: Ale co tam, najważniejsze ze my cali i auto nie ryśnięte, a jak widać po filmach o przygode naprawde trudno nie było, dużo syfu, wąsko, wszedzie rowy drzewa itd, ale zabawa przednia :idea:

 

A jeśli chodzi o bal, to z pewnością wygrałem :mrgreen: , tradycyjnie zgasiłem światło :lol: , a właściwie nie musiałem bo już widno było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...