Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Amstaff23, :lol: to je to

sprzedaja w salonie w pakiecie z samochodem

 

-- 24 lip 2011, o 20:50 --

 

Amstaff23, :lol: to je to

sprzedaja w salonie w pakiecie z samochodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont... chata w proszku, wszytkie projekty wstrzymane, kablówki nadal nie ma, kanapy też nie... ale na Subarke zawsze się znajdzie... masakra :shock:

 

Musze iść na odwyk... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, że stuoktanówka już po 5,97 zł/litr! Fuuck, fuuuck, fuuuuck, fuuuuuck!. Chyba przenicuję swojego na E85. Nowa pompa, nowe wtryski ... nowy silnik. Hm, nowa świnia? Może trzecia? Bo warto kombinatora sprzedawać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nowa świnia? Może trzecia?

 

Trójkąciki nie są złe :twisted:

 

Tylko co na to zona :mrgreen:

 

 

Bo warto kombinatora sprzedawać? :wink:

 

 

Znowu knujesz zboczuchu?

 

Tydzień bez nowych gratów i już spać nie możesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj śniło, że jeździłem Imprezą po jakimś domu weselnym, albo czymś w tym rodzaju. Była tam wielka sala z parkietem i szeroki korytarz (też z parkietem). No i w tym korytarzu jeździłem sobie bokami, taki nibyslalom, a na sali wykonałem parę boków i obrót. :D

 

Chciałbym tak umieć naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się dzisiaj śniło, że ktoś mi przywalił w tył i prawy bok Wiśni :cry: jak stała na jakimś parkingu... Boże jaki koszmar... :shock: i wybudzić się z tego nie mogłam :shock: strasznie realistyczny sen :shock: pierwsze co zrobiłam po przebudzeniu to poleciałam zobaczyć czy Wiśnia jest cała :shock: :roll: uff... jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy szukanie świnek do autka to zboczenie czy jeszcze nie?? bo będąc na sylwku w Wiedniu zobaczyłem taką różową świnię-czapke,stwierdziłem ze MUSI być moja i już,wtedy jeszcze subru było jedną z wielu marek,ot nic szczególnego,wiadomo fajnie mruczy,ma 4x4 i wymiata w rajdach i tyle :!: :!:

 

A teraz się okazało,że jestem totalnie zarażony tą marką "świniok" stoi pod domem a ja zacząłem...KOLEKCJONOWAĆ ŚWINKI W KOLORZE STI :mrgreen::mrgreen:

 

to już zboczenie ,czy jeszcze da się podpiąć pod jakieś normy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio się zastanawiałem czy w przyszłości jak będę miał domek to nie kupić sobie jakiejś małej świnki. Podobno bardzo inteligentne i pocieszne zwierze.

Hmmm, ciekawe jak bym ją nazwał ... :mrgreen:

"Esteji, do koryta!!!"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto moja trzoda,do tego doliczcie te na lusterkach czyli wychodzi póki co 5 sztuk :)

 

-- Śr sie 03, 2011 2:30 pm --

 

z tym,że ta co tak siedzi jakby miała wyje...tralalala,to będzie machnięta na STi color :D

 

a co do świnki w przydomowym chlewiku to super sprawa,jeszcze jakby się wabiła STi :mrgreen::mrgreen:

A jakby było więcej samców w korycie to zawsze można było by je nazwać: Legaś,Blołof,Subru,Bagaj,Forek... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- Śr sie 03, 2011 2:31 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się dzisiaj śniło, że ktoś mi przywalił w tył i prawy bok Wiśni :cry: jak stała na jakimś parkingu

 

Ja to miałem naprawdę..2 lata temu.

 

Ze zboczeń, odkręcanie felg żeby je porządnie "od środka" umyć :mrgreen:

 

Jadąc miejskim "stritfajterem" czyli srebrnym Seicento na cienkiej gumie zawsze szukam "idealnej" linii na zakrętach :D

 

Jak jeszcze miałem blow offa, to tak jak tu ktoś wspomniał wcześniej, odpuszenie gazu i przepięcie biegu na wysokości kierownika auta wyprzedzanego. O czułych słówkach i głaskaniu, bawieniu się brelokiem w kształcie imprezy WRC i wydawaniu dziwnych dźwięków przy tym nie wspomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...