Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam auto z SIPu, kartę Klubu Subaru, a Plejad jeszcze teraz nie dostałam, na zaproszenie nawet nie czekam :wink:

A ja pisze do tego brukowca, karte klubu mam z numerem 0001 ... i tyż nie dostałam. Właśnie nabyłam żyletke i bede sie cionć.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z SIPu, kartę Klubu Subaru, a Plejad jeszcze teraz nie dostałam, na zaproszenie nawet nie czekam :wink:

A ja pisze do tego brukowca, karte klubu mam z numerem 0001 ... i tyż nie dostałam. Właśnie nabyłam żyletke i bede sie cionć.

 

mamusia

 

proszę pożyczyć mi tą żyletkę, jak już się mamusia potnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z SIPu, kartę Klubu Subaru, a Plejad jeszcze teraz nie dostałam, na zaproszenie nawet nie czekam :wink:

A ja pisze do tego brukowca, karte klubu mam z numerem 0001 ... i tyż nie dostałam. Właśnie nabyłam żyletke i bede sie cionć.

 

mamusia

 

proszę pożyczyć mi tą żyletkę, jak już się mamusia potnie :mrgreen:

 

 

A co z higienom... jak by to Mamusia powiedziala :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z SIPu, kartę Klubu Subaru, a Plejad jeszcze teraz nie dostałam, na zaproszenie nawet nie czekam :wink:

A ja pisze do tego brukowca, karte klubu mam z numerem 0001 ... i tyż nie dostałam. Właśnie nabyłam żyletke i bede sie cionć.

 

mamusia

 

proszę pożyczyć mi tą żyletkę, jak już się mamusia potnie :mrgreen:

 

 

A co z higienom... jak by to Mamusia powiedziala :roll: :mrgreen:

 

Spoko kochaniuśki , już samo ciencie sprawi, że żyletka bedzie zdezyfekowana do granic zardzewienia.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie w tym roku odpuszczam - w Wałbrzychu drinki byly za bardzo rozwodnione a ogniska w hotelu zrobic sie nie dalo. Ze wzgledu na wprowadzenie do oferty diesla obawiam sie, ze w barze bedzie dostepny tylko likier a na scenie wystapi Feel albo inna Edyta Gorniak :cool: .

PS. Joke - za duzo imprez w tym roku a trzeba troche pomieszkac.

nie ściemniaj, o drinki sie nie bój wezne wiśniófffkę :twisted: i pare innych pełnolitrażowych ... słowem - bedzie jak zwykle. Jak znowu nie będzie domkóff na Plejadach to se zrobimy ognisko na głównym molo, a na scenie może znowu uda się komuś z Forumowiczów zaśpiewać nielegala :mrgreen:Alex, zaśpiewasz ? ... a likier weźmiemy na popitke. Dzwonił już ktoś do Sołtysa Mikołajek w sprawie zgromadzenia dodatkowych zapasóf gorzały?

 

WRCfan, dawaj mnie ten globus mikołajek z zaznaczonymi monopolowymi

 

Mamusia wpadnie popływać ze starymi znajomymi - łódki nie zaoferuje, ale wezne jakoś beczułke z % coby sie lepiej pływało ... może Dyrekcja załatwi coś co się kojarzy z mazurami ... yyy ... znczy łodkie BOOLS, ino tak ze śtyry cysterny, żeby chociaż dla Mamusi na rozgrzewke beło.

 

Xbike, to co, mam brać to wiśnióffke?

 

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej, że jeśli dostaje się Magazyn Plejady, to zaproszenie jest pewne.

tym Ktosiem jest chyba Dyrekcja :wink:

Tak Dyrekcja w wątku "termin "Zlot Plejad" moze dogodniejszy??".

Ja dostałem Mazyn Plejady ponad tydzień temu.

To jest odwrotnie - jak ktos byl na Plejadach, to dostaje Magazyn Plejady :P

 

Czy to prawda, ze udzial w VI Plejadach jest uwarunkowany podpisaniem lojalki i dozywotnim zakazem wstepu na kreske i udzialu w Chlejadach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakazem wstepu na kreske

 

a nie wiem, wczoraj szukałem tam gratów i byłem poczytać wybrane posty osób, których mi na tym forum brakuje :wink:

 

 

udzialu w Chlejadach?

 

a to nie jade... raz Chlejady zaliczyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu nie będzie domkóff na Plejadach to se zrobimy ognisko na głównym molo, a na scenie może znowu uda się komuś z Forumowiczów zaśpiewać nielegala
Ja mogę legalnie zagrać na harmonijce i gwizdku (turbo-whistle), nawet legalnie z całą kapelą, http://www.myspace.com/wielebnybluesband jak nam polejecie trochę tego likieru ... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałam się zapisać na Plejady, bo są już zapisy, ale niestety się nie udało.

Pierwszym kryterium jest numer VIN.

 

Po kontakcie telefonicznym dowiedziałam się, że mój samochód jest za stary :!: :shock: :!:

 

Jak będą miejsca, to może się załapię w przyszłym tygodniu :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...