Skocz do zawartości

Czym kończy się "jazda na zderzaku"...


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Parapeta nie założę bo w wolnossącej Imprezie wygląda średnio. Moim zdaniem naleśnik najbardziej dodaje uroku N/A. Nie wspomnę o tym, że parapet tani nie jest, a naleśnika mam z OC sprawcy i stary lekko uszkodzony w domu - jak założą nowy to pewnie puszczę za pasztet na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapeta nie założę bo w wolnossącej Imprezie wygląda średnio. Moim zdaniem naleśnik najbardziej dodaje uroku N/A. Nie wspomnę o tym, że parapet tani nie jest, a naleśnika mam z OC sprawcy i stary lekko uszkodzony w domu - jak założą nowy to pewnie puszczę za pasztet na forum :)

 

No to sorki... Myślałem, że masz też kurnik... Bez kurnika nie wyglądało by dobrze - fakt

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad napisał/a:

owoc666 napisał/a:

Chyba jesteście chorzy... :roll:

 

 

A potem właściciele Astr GSi piszą, że ich auto zjada STi :roll: .

 

 

Astrę GSI to zjada nawet Vectra 1.9 Cdti 120 KM :mrgreen:

 

 

Mój dupowóz też... :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

zależy którą wersje, bo ta z C20XE to "no wai"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem właściciele Astr GSi piszą, że ich auto zjada STi

Nie Astr tylko BMW335 i nie ich zjada tylko oni zjadają.

A tamto to chyba było STi KOMBI

:mrgreen:

Tak gwoli wyjaśnienia, to są STi kombi, ale tylko w Dżapanlandzie niestety :(

A moje kombi wciągnęło kurnikiem jakąś Astrę GSi z bardzo spiętym młodzianem na Puławskiej jakiś czas temu, może to o ten event chodzi? :roll:

 

A co do dużego skrzydła na wonymssaku, to wygląda OK, spytaj vergette :twisted: I jeszcze jakie praktyczne to to jest, flaszki jest gdzie postawić i takie tam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia, to są STi kombi, ale tylko w Dżapanlandzie niestety

a gwoli scislosci to BYŁY.... GC8 tylko..... znaczy były produkowane

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia, to są STi kombi, ale tylko w Dżapanlandzie niestety

a gwoli scislosci to BYŁY.... GC8 tylko..... znaczy były produkowane

:razz:

Chodziło mi o to, że takowe istnieją ;) Żal natomiast, że współczesnych nie robią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal natomiast, że współczesnych nie robią :/

czy ja wiem.... new age kombi nie wyglada rewelacyjnie... ale ciekawe, jak by wygladaj najnowszy model w wersji kombi? mam nadzieje, ze by go nie zwalili jak sedana... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal natomiast, że współczesnych nie robią :/

czy ja wiem.... new age kombi nie wyglada rewelacyjnie... ale ciekawe, jak by wygladaj najnowszy model w wersji kombi? mam nadzieje, ze by go nie zwalili jak sedana... :???:

Mi się tam bug kąbi podoba, ale podobno dziwny jestem ;) Jakby jeszcze był poszerzony jak STi, to już wogóle rewelacja... Heh, zdaje się, że po 2000r nikt już nie musiał pralek szybko przewozić :roll: :mrgreen:

Co do nowej budy, to patrząc na sedana, to jakoś mi się odechciewa oglądać wywołane LSD wizje panów stylistów z FHI na temat kombi :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia, to są STi kombi, ale tylko w Dżapanlandzie niestety

a gwoli scislosci to BYŁY.... GC8 tylko..... znaczy były produkowane

:razz:

nie tylko GC8 :razz:

gwoli ZUPELNEJ scislosci, to bylo cos takiego jak JDM STi wagon ver.7 :wink:

 

sti7wagon.jpg

 

u nas jezdzi kilka takich :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia, to są STi kombi, ale tylko w Dżapanlandzie niestety

a gwoli scislosci to BYŁY.... GC8 tylko..... znaczy były produkowane

:razz:

nie tylko GC8 :razz:

gwoli ZUPELNEJ scislosci, to bylo cos takiego jak JDM STi wagon ver.7 :wink:

 

Obrazek

 

u nas jezdzi kilka takich :smile:

:shock: Kurna blaszka, chcę takiego! Dokładnie takiego jak na obrazku...

Nie wiedziałem, że robili też bugi...

Dzięki eddie+gt4, you made my day :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

PZU bez szemrania rozpatrzyło wniosek o wypłatę odszkodowania z tytułu utraty wartości pojazdu po wypadku. 2300zł więc korzystnie :)

Tym samym po pół roku sprawa wypadku auta została zamknięta. Mimo iż wszystko poszło raczej po naszej myśli to jednak nie życzę nikomu takich przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam uraz i ostro hamując zawsze rozglądam

 

ja też mam uraz, nikomu nie wierzę jak mi gość zajechał dogę na skrzyżowaniu bo nie zauważył czerwonego i moja piękna micra poszła do kasacji

 

IMAG0061.jpg

 

jak miałem almerę to dwa razy kumuś wjechałem i nie miałem problemów ze sprzedażą bo naprawa udokumentowana i odbyła się w aso. Dwa razy miałem pecha, np za drugoim razem zapiliło się zielone, wszyscy ruszają a idiota przedemną rusza i hebel bo postanowił kogoś wpuścić z naprzeciwka bo robi lewoskręt a ja w tym czasie przeniosłem wzrok na telefon i po ptakach. Za pierwszym razem kobieta postanowiła kogoś wpuścić z prawej i tez totalny hebel a akurat mój wzrok na lewym lusterku. Zawsze prędkość była mała, że leciał zderzak, przedni pas i chłodnice.

 

micrą przywaliłem przy prędkości około 50-60km/h nawet nie zdążyłem nacisnąć hamulca. Micra zdała test na medal poduczki napinacze itd, że m i dziecku nic się nie stało.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoje :D

 

mi zabrali prawko za mocne przekroczenie na ograniczeniu 70

 

ale to była droga z barierami, bez chodników w nocy itd. Jakiś nawiedzony starszy aspirant chyba na karnej misji.

 

może się komuś przyda:

procedura szybkiego odzyskania prawka.

1 na drugi dzień samemu zgłosić się na policję na przesłuchanie, przyznać się natychmiast

2 poprosić o niezwłoczne przesłanie sprawy do sądu grodzkiego.

3 napisać do sądu, że policja zabrała prawko, że prosisz o szybką rozprawę (byle nie trafić w Sopocie bo tam jest rzeźnia)

4 sąd się przychyla i wyznacza termin (ja czekałem 2 tyg) (na pokwitowaniu można trochę pojeździć)

5 podczas rozprawy zgodzić się z tylko na jazdę z przekroczoną prędkością, nie zgadzać się na nic innego, żadne zagrożenie ruchu itp (oczywiście jeżeli nic się nikomu nie stało)

6 sąd uzneje cię winnym i zasądza 10 pkt karnych i 500pln mandatu i koszt rozprawy chyba 200pln.

7 oddaje dokumenty do urzędu,

8 wydzwaniasz do urzędu czy już przyszło twoje prawko i możesz je odebrać

 

mi to zajęło 3 tyg, porąbany starszy aspirant zrobił mi na złość i tyle bo powinien dać mandat i koniec. Miesie mają prawo za brać prawko, jeżeli przekraczasz prędkość więcej niż drugie tyle co znak dot tych do 40km/h lub 50km/h

 

nauczkę dostałem i wiem w jakich ramach się trzymać aby tego wszystkiego nie przechodzić od nowa.

 

analogicznie trzeba zrobić za możliwe zabranie prawka za punkty,

czyli nie zgadzać się na mandat, migać się od wezwania na komendę, potem migać sądu, wszystko tylko zgodnie z prawem, w tym czasie czyszczą się nam punkciki a potem na rozprawę i się przyznać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesie mają prawo za brać prawko, jeżeli przekraczasz prędkość więcej niż drugie tyle co znak dot tych do 40km/h lub 50km/h

 

:shock:

pierwsze słyszę, a taryfikator nie mówi tylko o 500 zł i 10 pkt karnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...