Skocz do zawartości

Wita się nowy administrator Forum


Hubeeert

Rekomendowane odpowiedzi

pablonas, brawo, słuszna decycja. Od początku nie pasowałeś mi do tego grona. Za równy z Ciebie gość.

Dla mnie mod na tym forum to nie była funkcja ideologiczna. Chciałem pomóc w ogarnianiu tego bałaganu. Kłótnie to było podwórko czerwonych i żółtych.

 

Gdyby ktokolwiek inny został adminem moja decyzja byłaby zapewne inna.

 

No nic. Jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Pisałem już, ale się nie wysłało - powtórzę jeszcze raz, chociaż nieco krócej:

Nie podoba mi się forma wprowadzenia nowego Admina - wchodzi w środku nocy i rozstawia po kątach. To nie tak. Mam też pewne zastrzeżenia co do punktów w regulaminie - o tym pisała już Vero.

Apeluję o rozwagę, aby nie zabić klimatu forum - a do tego to niestety zmierza. Forum nie jest tylko miejscem wymiany uwag technicznych. To coś więcej - nie zapominajmy o tym!

Niemniej jednak - pozdrawiam nowego Admina i życzę dobrej współpracy z forumowiczami :cool: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Tematy typu osobistego - od razu do zamknięcia - nie jest naszą sprawą czyjeś życie intymne/osobiste.
a gdy kogos najdzie ochota podzielenia sie tak wspaniala nowina jak to ze w niedlugim czasie zostana Ojcem/Matka badz Dziadkiem - tez bedzie usuwane??? Moze chociaz jakis wyjatek dla grona zarzadzajacych tym Forum???

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tego forum. Pamiętam jeszcze czasy Az-a w tedy po nocach siedziałem i pisałem...

 

Ogólnie tego nowego niby administratora to mi żal, ponieważ zrobił z siebie pajaca, pamiętam doskonale Jego poprzednie posty...

Mam nadzieje, że weźmiesz sobie to do serca człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem czytać wątek to zacząłem pisać podziękowanie dla Przemqa. Teraz widzę, że muszę napisać dla wszystkich... Panowie szkoda, że rezygnujecie z funkcji. Przemeq - czasami jak widziałem Twoje decyzje to się z nimi nie zgadzałem ale do jasnej ciasnej Forum bez Kudłatego w zarządzie robi się dla mnie jakieś takie obce :( Po raz pierwszy w swoim prawie 6 letnim pobycie na forum stwierdzam, że czuję się tu OBCO. Ludzie, żyję krótko, a 1/3 życia spędziłem z Wami tutaj. Włożyłem w to prawie 2000 postów mniej lub bardziej ciekawych ale WŁOŻYŁEM - bezinteresowanie, od serca. A teraz to piękne miejsce w internecie płonie, wali się, niszczeje w oczach.

Poszedłem odśnieżać - wracam, patrzę i zastanawiam się czy tak długo zasuwałem z łopatą czy tutaj sprawy potoczyły się w mgnieniu oka ??

 

Przyłączam się do APELU PRZEMQA - ludzie, połączmy siły i zostańmy, jest chujowo (każdy widzi i wie - ja już też) ale my mamy wspólny cel, jak odejdą najfajniejsi ludzie to forum umrze. Ja nie mam dokąd odejść. Nie mam innego forum... Nie chcę zostać "bez drugiego domu".

 

Miałem pewne przypuszczenia co do nowego moda... nigdy się tak nie pomyliłem... :( Lipa na maksa... Kiedy się obudzę i skończymy ten koszmar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tego nowego niby administratora to mi żal, ponieważ zrobił z siebie pajaca, pamiętam doskonale Jego poprzednie posty...

A te posty gdzieś są? Działał pod tym samym nickiem?

 

 

 

Bo tu widzę, że jak na admina przystało - ma 9 postów :cool:

Może ożywimy tego użytkownika, do jego działań nikt zastrzeżeń niema

http://www.forum.subaru.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=2

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, Subaryta, może wreszcie się tu pojawicie i zajmiecie jakieś stanowisko???
ten drugi ma zakaz pisania :) wiec bedzie mu ciezko - w razie czego moze wyslac do mnie PW to wkleje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Co do Dyrekcji to pewnie ma wazniejsze sprawy na glowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłoby inaczej gdyby był czas na przygotowanie się do takiej rewolucji. Admini wiedzieli. Ja i zapewne inni moderatorzy nie.
również mi się to nie spodobało, bo nei mówię że planowane zmiany musiałyby był złe, jednak sposób ich wdrażania był trochę niewłaściwy. Nagle wpada ktoś w nocy oznajmiając że będzie adminem i nie wiem czy ktoś jaja sobie robi czy co? Nie tędy droga. Można powiedzieć, jest plan zrobić tak i tak, chcemy osiągnąć to i to, a nie powiedzieć o jest tak i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ożywimy tego użytkownika, do jego działań nikt zastrzeżeń niema

http://www.forum.subaru.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=2

:mrgreen::mrgreen:

 

heheheee, uśmiałem się :mrgreen:- ale tego nicka w dziale sprzedam/inne mógłby sprzedać za niezłą kaskę :wink:

 

ciekawe czy jego PW działa, bardzo jestem ciekaw co tam u niego...milczał tyle lat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, pierwsze emocje opadły..

To forum jest dla mnie czymś wyjątkowym, dzięki niemu poznałam wiele wspaniałych osób...przyjaciele których tu poznałam byli przez te lata ze mną w różnych, ważnych momentach mojego życia.

Kierunek zmian..o ile można nazwac to wszystko zmianami nie jest zgodny z moim poglądem na sprawę.

Nie jestem w stanie konsekwetnie egzekwować wszystkich postanowień Hubeeeerta, a modem nie można być "tylko trochę".

Mam nadzieję że przez ten krótki czas dobrze wypełniałam swoje obowiązki..dla mnie osobiście było to bardzo ciekawe i wiele dające doświadczenie....nadszedł czas by znów stać się "błękitną"

Liczę że nadejdzie taki moment że forum będzie znów odskocznią od codzienności, miejscem gdzie można porozmawiać, poradzić się lub zwyczajnie pośmiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...