Skocz do zawartości

Klub Subaru


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

i tak wszystko dzieje się na forum. Po co się rozdrabniać i ciągnąć ten klub. Można tutaj odpowiednie wątki stworzyć (o kartach, o składkach), wśród forumowiczów poszukać nowych chętnych, co serwisują w ASO i chcą mieć zniżkę) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Posiadając kartę klubową, powinnam być na liście klubowiczów? Czy skrzynkę @ też się otrzymuje będąc klubowiczem?

 

Powinnaś 8).

 

PCzy skrzynkę @ też się otrzymuje będąc klubowiczem?

 

Posiadanie skrzynki @prv.subaru.pl jest niezależne od członkostwa w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się do klubu :cool: , opłaciłam składkę i mam pytanie, jak długo czeka się na kartę i czy można liczyć na zniżkę przy przeglądzie. Jestem umówiona na środę i nie wiem, czy warto czekać na kartę umawiać się na później :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się do klubu :cool: , opłaciłam składkę i mam pytanie, jak długo czeka się na kartę i czy można liczyć na zniżkę przy przeglądzie. Jestem umówiona na środę i nie wiem, czy warto czekać na kartę umawiać się na później :?:

 

poproś SIP o nr karty na mejla, sam nr karty powinien wystarczyć w przypadku, gdy karta idzie pocztą, a ile iść może, to wszyscy wiemy ... mam nadzieję, że wystarczy sam nr karty do udzielenia zniżki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

 

Zgodnie z prośbą jednego z Klubowiczów przesyłamy do Państwa informację o następującej treści:

 

�W nocy z 29 na 30 maja w Krakowie skradziono Subaru Impreza 2.0RC, model roku 2008, kolor czarny metalik. Nr rej. KR 156GF, VIN: JF1GH7LW48G026163.

W przypadku posiadania jakichkolwiek wiarygodnych informacji o skradzionym pojeździe, bardzo proszę o niezwłoczny kontakt mailowy pod adresem rajwa@wp.pl lub telefoniczny pod numerem 691 601 177, bądź o zawiadomienie najbliższej jednostki Policji.

Dziękuję i pozdrawiam

Szymon Rajwa�

 

Klub Subaru

Subaru Import Polska sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 184, 31-236 Kraków

tel. 012 665 37 71, fax: 012 665 42 26

coś takiego dolatałem na maila, a już myślałem , że "ostatni zgasił światło" :mrgreen:, to pewnie aktualizacja strony już "tuż tuż" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wszystko dzieje się na forum. Po co się rozdrabniać i ciągnąć ten klub. Można tutaj odpowiednie wątki stworzyć (o kartach, o składkach), wśród forumowiczów poszukać nowych chętnych, co serwisują w ASO i chcą mieć zniżkę) itp.

 

popieram idee wykreowania klubu subaru na fundamencie tego forum (or merge klub&forum)

być może wskrzeszenie klubu za pomocą pełnego życia forum uda się (z pożytkiem dla obu).

 

może już niedługo będzie jakiś nowy wpis zamiast:

"Z nieskrywaną radością pragniemy ogłosić, iż liczba Klubowiczów przekroczyła 100 osób. Setnym klubowiczem został ... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niedługo minie miesiąc, jak wpłaciłam składkę, a karty nie widać... To jestem w tym klubie, czy mnie tam nie ma :roll: .

 

EDIT: Dostałam kartę z kawiorowym numerem 500, Plejady, no i oczywiście gadżety (słownie dwa: smycz i naklejkę). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jak zobaczyłem że mi się skończyła ważność karty, to napisałem maila i przez pół miesiąca nikt nie odpowiedział, dopiero jak zadzwoniłem, to wysłali mi maila z nr. konta na jaki mam zapłacić.

slesz może zadzwoń do Nich 126653771 i wewnętrzny 104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem maila :grin:

bez telefonu :grin:

Mi również wczoraj odpisali, choć już w zeszłym tygodniu zapłaciłem, bo parę dni wcześniej jak zadzwoniłem to też mi wysłali dane. Teraz nie wiem czy mam płacić drugi raz? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płać

zdecydowanie

w końcu kochasz markę nie?????

:wink:

 

[ Dodano: Czw Lip 24, 2008 7:41 pm ]

numer nadali - udało się już przegląd jako członek klubu zaliczyć - przy odrobinie dobrej woli salonu Andrzej Koper Wawa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...