Skocz do zawartości

Klub Subaru


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 lata później...

Pozwolę sobie odgrzać kotleta i zapytać: jak wygląda rozwój Klub Subaru, o którym wspominała kilkakrotnie Dyrekcja? Bo z mojego punktu widzenia w sprawie nie dzieje się nic, a jest nawet gorzej, niż przed rokiem. Oto, co mnie skłoniło do takiej opinii:

 

1. Termin ważności karty upłynął jakoś w marcu - w ubiegłym roku przypomniano mi o tym tj. o możliwości przedłużenia i konieczności zapłaty składki, w tym roku przypomniałem sobie sam, ze dwa miesiące po terminie. Jako osoba znana w swoim ASO jako klubowicz, zniżkę bym dostał i tak ("minus 10% za klub subaru" - takie słowa padają zawsze, bez pytania, czy nadal mam aktualne członkostwo), tak że płacenie za członkostwo traktuję za wyraz nadmiernej przyzwoitości :twisted:.

 

2. Jak już wpłaciłem składkę, dostałem w przeciągu tygodnia... 3 egzemplarze tego samego numeru Plejad :roll:.

 

3. Lista partnerów i korzyści z członkostwa w klubie jakoś się nie powiększa.

 

4. Nie byłem niestety na Plejadach, tak że nie znam nowych planów, ale jakoś o klubie ucichło i odnoszę wrażenie - może mylne - że w sprawie nie dzieje się kompletnie nic... :roll:

 

Z nadzieją, że jestem tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę, a klub działa prężnie i rośnie jak na drożdżach, pozdrawiam Dyrekcję 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się ...

 

Jako osoba znana w swoim ASO jako klubowicz, zniżkę bym dostał i tak ("minus 10% za klub subaru" - takie słowa padają zawsze, bez pytania, czy nadal mam aktualne członkostwo), tak że płacenie za członkostwo traktuję za wyraz nadmiernej przyzwoitości :twisted:.

 

Miałem tak samo, chociaż ostatnio zdziwiłem się bardzo, bo podobno SIP wymaga teraz wpisywania do zlecenia / rozliczeń numeru karty :!: ...

 

2. Jak już wpłaciłem składkę, dostałem w przeciągu tygodnia... 3 egzemplarze tego samego numeru Plejad :roll:.

 

Ja też dostałem 3 ... :!:

 

4. Nie byłem niestety na Plejadach, tak że nie znam nowych planów, ale jakoś o klubie ucichło i odnoszę wrażenie - może mylne - że w sprawie nie dzieje się kompletnie nic... :roll:

 

Na Plejadach były naklejki Klubu ... w sumie tyle i aż tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...2. Jak już wpłaciłem składkę, dostałem w przeciągu tygodnia... 3 egzemplarze tego samego numeru Plejad :roll:...

 

a ja myślałem jakiś miesiąc temu, że jestem taki wyjątkowy - też trzy :cool:

 

Dołączam się do tych wyjątkowych... :wink: też trzy sztuki do mnie dotarły :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż ostatnio zdziwiłem się bardzo, bo podobno SIP wymaga teraz wpisywania do zlecenia / rozliczeń numeru karty

 

Ależ mój numer karty się nie zmienił. Tylko poprzednia karta straciła ważność :mrgreen:.

 

Mało tego: dodam, że na tej poprzedniej karcie nie było w ogóle wybitego terminu ważności, dopiero na tej nowej z lanosem jest :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, termin ważności na poprzedniej karcie (z STI MY07) był nadrukowany nad kodem paskowym (po co kod paskowy to nie wiem, chyba tak dla tuningu karty :mrgreen: ) ... sprawdź, czy u Ciebie też jest - u mnie jest.

 

urabus ma rację - teraz SIP rygorystycznie wymaga podania numeru karty, tudzież oglądają kartę z wierzchu i od spodu zanim dadzą 10% rabatu ... chociaż każdy wie, że ja forumowicz i klubowicz ...

 

... oczywiście w Twoim przypadku może być inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odgrzać kotleta i zapytać: jak wygląda rozwój Klub Subaru, o którym wspominała kilkakrotnie Dyrekcja? Bo z mojego punktu widzenia w sprawie nie dzieje się nic, a jest nawet gorzej, niż przed rokiem. Oto, co mnie skłoniło do takiej opinii:[...]

3. Lista partnerów i korzyści z członkostwa w klubie jakoś się nie powiększa.

 

Mam takie zastrzeżenie, że w spisie partnerów klubu jest stacja narciarska Wierchomla, co się okazało bujdą w tym roku w lutym. Zniżka? Nikt, nic, niczego, nigdy, nie ma, niemożliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dzień dobry,

 

Klub Subaru jest zaniedbany ....... niemożliwie :oops:

Zatrudniliśmy osobę, która miała ogarnąć, lecz po kilku tygodniach wybrała zieloną wyspę.

 

Tak więc znowu poszukujemy ....

Sorry - niestety nie wszystko wychodzi tak, jak by się to widzieć chciało.

A wobec zwiekszającej się ilości obowiązków niestety sami po prostu czasem nie nadążamy :???:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub Subaru jest zaniedbany ....... niemożliwie

 

Jest to chyba najbardziej zaniedbany klub w Polsce. Jeszcze bardziej, niż Izolator Boguchwała :mrgreen:.

 

Czyli pozostaje nam płacenie składek, rekompensowane zniżkami w ASO. W gruncie rzeczy - też nieźle. Wychodzi się "na swoje" praktycznie po pierwszej wizycie w ASO :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...