Skocz do zawartości

troche o kobietach....naszych (i nie tylko)


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty chyba nadal nie rozumiesz, że ja robię wszystko, aby nie działać, a dokładniej: aby nic w tej dziedzinie nie zdziałać :mrgreen:.

 

Mylisz się, bardzo dobrze Cię zrozumiałem :mrgreen:

 

Orajt men, widzimy się w S w T's ;-)

 

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 10:02 pm ]

Generalnie zapewniam Cię: swoje wiem 8) .

 

 

Tzn. chwile słabości też miałeś ;)

 

A Ty nie szalej, bo od kilku dni "she's so perfect, she's so perfect" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ciężko było?
hej Tomek!! Gratulacje dla Twojej Lubej!! Za pierwszym razem?

Dzięki, przekażę :) Niestety za pierwszym razem się nie udało. Głównie duży stres egzaminacyjny i trochę drobnych błędów. Za drugim razem lepiej choć egzaminator był bardzo niemiły. Grunt, że zdane. Wiadomo, że panowania nad samochodem i solidnej jazdy trzeba nauczyć się samemu. Jak trochę pojeździmy to pewnie oboje wybierzemy się na SJS :) Na pewno nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja jestem chamem, ale jak slyszalem od mojej ex, ze znowu siedze przed kompem i czytam jakies glupoty, to sie jej pytalem czy nie ma zadnych garow do pozmywania, zeby sobie czyms czas zajela :razz: :mrgreen:

 

A tak na powaznie, to na szczescie jakos nie mialem problemow z takimi sytuacjami...jakos nigdy przy zadnej lasce nie krylem sie z tym ze mam jakies tam swoje zainteresowania i z nich nie zrezygnuje, w zwiazku z tym na pewno jakis procent mojego czasu bede na nie poswiecal...w koncu nie mozna dac zrobic z siebie pantofla :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro już wy mówicie o kobietach to może porozmawiamy również o mężczyznach i ich zazdrości o forum i spoty forumowe (jak wszyscy dobrze wiemy nie są to randki, zazwyczaj jest na nich duża grupa mieszana paplająca o samochodach, a nie pięknych oczach...) Co innego, jeśli osoba w związku nie tylko nie chce towarzyszyć na spoty, ale również pała gniewem na hasło "Subaru"...

Powiedzcie mi chłopaki jaki jest męski punkt widzenia na fakt, że kobieta ma sporo samochodowych znajomych (hmmm jednak w większości kolegów i jednak jest to raczej męskie hobby włączając zabawy na torach). Może ja jestem dziwna hołdując zasadzie - wolność za wolność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest męski punkt widzenia na fakt, że kobieta ma sporo samochodowych znajomych

 

prawie kazda kobieta ma moze jakies tam plusy, chodzi jednak o to, zeby te plusy nie przyslonily nam minusow :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli osoba w związku nie tylko nie chce towarzyszyć

Wiesz.. nie wszyscy to lubią i w pełni to rozumiem, trzeba się z tym pogodzić i tolerować, ale oczywiście z wzajemnością..

ale również pała gniewem na hasło "Subaru"

tego nie rozumiem :twisted::mrgreen:

Powiedzcie mi chłopaki jaki jest męski punkt widzenia na fakt, że kobieta ma sporo samochodowych znajomych (hmmm jednak w większości kolegów

Nic w tym złego nie widzę. Myślę, że szczera rozmowa i trochę zaufania wystarczy do rozwiązania problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki napisał/a:

Są takie plusy, które wydatnie mogą przesłonić minusy :wink:

 

 

Plusy dodatnie i plusy ujemne? :cool: :mrgreen:

 

a dwa minusy daja plusa :mrgreen:

 

(btw, Tilki, lisie uszy do gory! Jakby mi ktos palal gniewem na haslo "Subaru", to normalnie rozwod przed slubem :razz: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, tutejsi nie dadzą Ci wiarygodnej odpowiedzi, bo oni sami są zboczeni w stronę Subaru :lol:

 

Zresztą myślę, że tu nie do końca o Subaru sie rozchodzi, tylko o to, że w tym momencie on nie ma nad Tobą pełnej kontroli. Tyle, że zamiast kontroli polecam zaufanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...