Skocz do zawartości

troche o kobietach....naszych (i nie tylko)


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiecie co kobiety .......sprobujcie zamieszkac z innna kobieta i przy tym bądźcie szczere uprzejme, no i dzielcie sie np swoimi kosmetykami.

 

Wtedy zobaczycie czy kobieta najlepszym przyjacielem czlowieka :twisted:

 

...ja wybieram spoiler.... :twisted:

 

Kurde wiecie co doszedlem do etamu ze nie mam co sobie do auta dokupic.....teraz juz trzeba na nowsze i mocniejsze zmienic :twisted::twisted: W tym wypadku moja pani jest niezastapiona nie dopusci do takiego stanu rzeczy.......

 

Tn nie o zmiane na nowszy czy cos ,do ego zebym mial zawsze wydatki na nia......skad wy kobiety bierzecie pomysly na nieogarnieta ilosc par bótów, torebek perfumów........bo ja romantyk w glebi duszy jestem dobra duchowe nie materialne sie licza....

 

Dalej nie pisze bo zostane zbojkotowany :roll: :roll:

 

Pozdrowinia dla wasz panie, i tak was kochamy :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze hogi jeszcze tu nie wpadl ...on kocha moja ortografie :twisted::twisted:

 

Ale co do auta nie ma nic to moja kasa a ona lubi polansowac sie czasem w heheheh :twisted:

 

Tylko podstepnie wyciaga ze mnie pieniadze....no cóż czego sie nie robi dla milości :mad: :mad:

 

ps w 80% moja pani jest naprawde wspaniala istota-> wyrozumiala nie marudzi jak siedze z piwem w garazu , moge pogadac z kolerzankami (ps nie jestem geyem ) moge siedziec na rajdzie, a jak wracam mam obiadek (czasami... :twisted: ) bo probuje mi diety robic: :mad:

No ogolnie zregóły fajna hehehe

 

Kurde tato mi powiedzila ze po 5 latach ustawowo powinna dawac nowa żone i coraz czesciej go rozumiem.......tzn podziwiam ze 4 wymiany juz przepuscil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...