Skocz do zawartości

troche o kobietach....naszych (i nie tylko)


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie siedzac z moja pania dzis usilowalem przekonac ja żeby cos zobaczyla na forum ....zajelo troche ale w koncu sie przelamala....

I tak zaczolem sie zastanawiac jak wasze panie odnosza sie do forum ( wg mojej zgraja niedorsnietych chlopcow piszacych o autach, szukajacych zboczonych i glopich rzeczy na youtube), jak daleko mozecie sie posunac w wypowiedziach i jak bardzo jestescie pewni ze tego nie czytaja??? (albo jak tolerancyjne sa:PPP)

 

Mojej nigdy sie nie udalo wyciagnac na rajd, o garazu nie wspomne( chyba ze wstawic auto bo ona ma jezdzic a jak to moje zmartwienie) a forum uwaza za jakis satanistyczna sekte:))

 

Zreszta czego mozna sie spodziewac po osobie dla ktorej auto to narzędzie, i uwaza za cos normalnego krojenie martwych ludzi dla dobra nauki:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja ex bardzo lubiła forum i ciepło się o nim wypowiadała. No i nigdy nie miałem jazd z powodu, że na nim siedzę.

 

Moja ex ex podobnie. Tylko o Hogim miała gorsze zdanie od kiedy przyniósł mnie do domu w stanie... eee... nie najlepszym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ludzi z forum poznala (pozdro dla chlopakow z JUKEJ:))) ale ogolnie nie czai takiego gadanie z byle kim i o byle czym...poprostu konkrety tylko...Wiec mysle ze nawet jak bym o 5 kochankach tu pisal by sie nie dowiedziala...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiecie co zwracam honor co do konkretów..... wybrala kolor do pokoju,3 dni puzniej stwierdzila ze w sumie nie to miala na mysli(przypomina ona wybrala ) i ze moze przemalujemy :evil::evil::evil::evil: Pokazalem jej rachunek za farby (struktoralne powydziwiala troche jakies patyny itp....) i stwierdzilem żę teraz nie ma opcji i ma ci sie podobac :mad: :mad:

 

HEHEHEHE ALE przynajmniej na nartach w aucie i (wiadomo gdzie :oops: ) sie dogadujemy hehehe ale do forum to ja nie moge przekonac i zlotów (choc mnie do jej szpitalów tez nie ciagnie....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyszło na to że dwaj przewracający się ludzie obok siebie, dali to że się nie przewrócili, wogóle jak człowiek jest w stanie wskazującym na spożycie to zaczyna obowiązywać jakaś "inna" fizyka :wink: :mrgreen:

Nie, nie, nie.

Ja go przyniosłem. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyszło na to że dwaj przewracający się ludzie obok siebie, dali to że się nie przewrócili, wogóle jak człowiek jest w stanie wskazującym na spożycie to zaczyna obowiązywać jakaś "inna" fizyka :wink: :mrgreen:

Nie, nie, nie.

Ja go przyniosłem. :razz:

 

Przynieśli mnie dwaj panowie ze straży miejskiej, to byłeś nie wiele lepiej zeszpadlowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie siedzac z moja pania dzis usilowalem przekonac ja żeby cos zobaczyla na forum ....zajelo troche ale w koncu sie przelamala....

I tak zaczolem sie zastanawiac jak wasze panie odnosza sie do forum ( wg mojej zgraja niedorsnietych chlopcow piszacych o autach, szukajacych zboczonych i glopich rzeczy na youtube), jak daleko mozecie sie posunac w wypowiedziach i jak bardzo jestescie pewni ze tego nie czytaja??? (albo jak tolerancyjne sa:PPP)

 

Ja mojej do niczego nie zmuszam,bo po co ? Nic na siłę.Moja wie,że auto to moje życie i zaczyna to rozumieć z każdym dniem.Jak teraz kupuję zabawki to cieszy się razem ze mną.Czytać forum sobie może kiedy chce,bo co w tym złego ? :???:

Jak o takie bzdety są problemy to co będzie dalej.............? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wątek :razz: :wink:

Masz rację, fajny :mrgreen:... ja niestety mam sytuację odwrotną - forum to zapalny temat, forum to zło :evil:, a komentarze dotyczącego wszystkiego co jest z forum związane są niewybredne :mad: - opcja: forum trzeba zamknąć byłaby pewnie satysfakcjonująca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyszło na to że dwaj przewracający się ludzie obok siebie, dali to że się nie przewrócili, wogóle jak człowiek jest w stanie wskazującym na spożycie to zaczyna obowiązywać jakaś "inna" fizyka :wink: :mrgreen:

Nie, nie, nie.

Ja go przyniosłem. :razz:

 

Przynieśli mnie dwaj panowie ze straży miejskiej, to byłeś nie wiele lepiej zeszpadlowany :P

 

Ale szedłem dzielnie obok. :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 12:34 am ]

- opcja: forum trzeba zamknąć byłaby pewnie satysfakcjonująca :roll:

Jakaś ankieta? :razz:

 

A tak serio, u mnie tak samo. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość straszna rzecz. Mnie się wydaje, że Ci partnerzy, którzy tak biją pianę o forum, zazdroszczą, że sami nie mają w tym czasie co ze sobą zrobić, ani pochwalić się analogiczną sprawą.

 

Jakby zresztą to forum było nie wiadomo czym... :roll: Matko, jak ja bym moim ex robił problemy o takie duperele to byłbym strasznym ciulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nie miała nic przeciwko i nawet parę razy tu zajrzała dopóki nie znalazła pewnego wątku :neutral:

a jak zobaczyła że jestem jego autorem to już w ogóle, wolę się tam nie udzielać :mrgreen:

 

Hehe... dobre. Aż poszedłem sprawdzić, żeby się upewnić czy dobrze pomyślałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Druga Połowa traktuje Forum i sprawy z nim związane z pobłażliwą sympatią, być może uważając, że lepsze takie "hobby dużych chłopców" niż inne ... bardziej popularne :evil:

Natomiast na żadne Plejady, pojeżdżawki itp. nie da się namówić, uważając, że życie Jej jeszcze miłe. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...