Skocz do zawartości

troche o kobietach....naszych (i nie tylko)


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

fajny wątek :razz: :wink:
Potwierdzam.

 

Z drugiej strony:

- A co jeśli to kobieta musi ukrywać aktywność na forum i fakt posiadania mnóóóóstwa nowych kolegów? ;-)

- Zapewne jest tu wiele przykładów na to, że i on i ona buszują po forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajny wątek :razz: :wink:
Potwierdzam.

 

Z drugiej strony:

- A co jeśli to kobieta musi ukrywać aktywność na forum i fakt posiadania mnóóóóstwa nowych kolegów? ;-)

- Zapewne jest tu wiele przykładów na to, że i on i ona buszują po forum :-)

 

Nie ma różnicy czy facet, czy dziewczyna buszuje po forum. Jeśli partner dowolnej płci się o to pieni to jest zwykłym czereśniakiem :P

 

Ja np. nie miałbym nic przeciwko, aby moja partnerka korzystała z Forum (aktywnie lub nie), bo zwyczajnie nie mam nic do ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wątek :razz: :wink:
Potwierdzam.

 

Z drugiej strony:

- A co jeśli to kobieta musi ukrywać aktywność na forum i fakt posiadania mnóóóóstwa nowych kolegów? ;-)

- Zapewne jest tu wiele przykładów na to, że i on i ona buszują po forum :-)

 

Nie ma różnicy czy facet, czy dziewczyna buszuje po forum. Jeśli partner dowolnej płci się o to pieni to jest zwykłym czereśniakiem :P

 

Ja np. nie miałbym nic przeciwko, aby moja partnerka korzystała z Forum (aktywnie lub nie), bo zwyczajnie nie mam nic do ukrycia.

 

Masz rację - co więcej - trzeba szanować hobby partnera i można niektóre pasje dzielić wspólnie. I to jest właśnie piękne w zdrowych związkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie piękne w zdrowych związkach :-)

 

Teraz tylko potrzebny zdrowy związek ;-)

 

Ehhh... moja myśl na temat związków niezdrowych zawarta jest tutaj:

 

http://wassupmichael.wordpress.com/2009 ... nudziarzy/

 

To nie reklama, bo nie mam z tego żadnych pieniędzy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - co więcej - trzeba szanować hobby partnera i można niektóre pasje dzielić wspólnie. I to jest właśnie piękne w zdrowych związkach :-)

 

gorzej, jak to hobby pochłania sporą część domowego budżetu :mrgreen: :wink:

 

Michael- cieszę się, że moja wypowiedź, w mniejszym lub większym stopniu, Cię zainspirowała :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale z Ciebie nudziarz Michael :mrgreen:

 

Wreszcie ktoś rozsądny w tym wątku. Bo Michael tylko o stałych związkach, wspólnym spędzaniu czasu, szacunku, wspólnych zainteresowaniach... Jak bym swoją matkę słyszał :roll: :mrgreen:.

 

Wygląda na to, że ja też jestem nudziarą - rozwinęłam wątek stałości i wspólnych pasji :-)

 

Swoją drogą jeśli preferujecie znajomości od Cyny do Cyny ;-) to i tak nie ma znaczenia, czy te laski znają forum, czy odróżniają Imprezę od Evo, czy nawet od BMW... Czasu z nimi lepiej nie spędzać, żeby się nie przyzwyczajały co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI gapciu dlaczego skasowałeś to co tu przed chwilą było? Zepsuło Ci się coś? Jak chcesz to wkleję printscreena ;-)

 

PS. sami jesteście nudziarze

 

Też widziałam ten wpis ;-)

Odpowiem jednak Mikkiemu - pod tym względem to już tak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale z Ciebie nudziarz Michael :mrgreen:

 

Wreszcie ktoś rozsądny w tym wątku. Bo Michael tylko o stałych związkach, wspólnym spędzaniu czasu, szacunku, wspólnych zainteresowaniach... Jak bym swoją matkę słyszał :roll: :mrgreen:.

 

I będzie teraz na mnie wylewał swoje frustracje seksualne... Oj, Przemuś, Przemuś, mniej gadania, więcej działania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając ten wątek nasuwa się jedno twierdzenie: Ci co są najbardziej aktywni mają tak naprawdę najmniej powodów do obaw o pretensje od drugiej połówki (bo są tak naprawdę sami, lub jak to się mówi "w luźnym związku :mrgreen: )

więc o co tyle krzyku :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, ja traktuję Forum a także niewątliwie czaso- i kasochłonne hobby, jakim jest Subaru, jako odskocznię od pracy i domowego życia w tym smutnym jak ... mieście (cytując klasyka z "Chłopaki nie płaczą"). Więc - tak szczerze - nie zależy mi specjalnie na tym, żeby moja Żona się tym jakoś mocno interesowała (i nie interesuje się) - wystarczy mi, że stara się być tolerancyjna. Bo wie, że (cytując innego klasyka z tego Forum): duzi chłopcy muszą mieć fajne zabawki...

 

Choć nie zawsze tej tolerancji jej wystarcza... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre posty to są takie słodziutkie, że zaraz się zrzygam :mrgreen: .

 

klimaty rodem z forum "wizaż.pl" (nie żebym tam zaglądał :mrgreen:)

 

Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :mrgreen:

 

A tu klops wydało się - jesteś gejsztorem :cool:

 

Michael, kurde, nie tak miał wyglądać mój "coming out"...miały być Róże Gali itd., a tu taki zonk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Evo?

Też ale jakoś Evo jest mniej na drogach :sad: Trochę dziwne bo wydawało mi się, że ostatnio jest tendencja do wymiany STi na Evo.

 

Dzisiaj moja Pani zdała prawo jazdy :) Więc przed nami wybór pierwszego samochodu no i co najważniejsze wiele godzin treningów i doskonalenia umiejętności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre posty to są takie słodziutkie, że zaraz się zrzygam :mrgreen: .

 

Uff... Następny normalny 8).

 

I będzie teraz na mnie wylewał swoje frustracje seksualne... Oj, Przemuś, Przemuś, mniej gadania, więcej działania

 

Ale jakiego działania? Ty chyba nadal nie rozumiesz, że ja robię wszystko, aby nie działać, a dokładniej: aby nic w tej dziedzinie nie zdziałać :mrgreen:.

 

Ale dobra - nie wchodzę dalej w te dyskusje, gdyż kompletnie nie mam ochoty na głębsze treści. Nie od tego jest to forum.

 

Generalnie zapewniam Cię: swoje wiem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...