Skocz do zawartości

FOTKI CZARNYCH WRX (STI) NA ZŁOTYCH ORYGINALNYCH FELGACH


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Szanownych forumowiczów ma fotki dobrej jakości, które z czarnymi WRX'ami lub STI MY00-03 ze złotymi oryginalnymi felgami? Planuję wymalować oryginalne srebrne 17tki z WRX na złoto,ale chciałbym wcześniej zobaczyć jak to wygląda przynajmniej na fotkach.

Proszę o przesyłanie zdjęć na adres

platis@kki.pl

Pozdrawiam

P.S.Przy okazji mały quiz:

Które ładniejsze do czarnego Subaraka:

złote czy srebrne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX jak dla mnie zdecydowanie srebrne, masz tu dwa zdjęcia czarnych STI, jeden na srebrnych drugi złotych, nie są to najlepsze zdjęcia, ale na żywo ten na srebrnych wyglądał rewelacyjnie, wręcz się zastanawiałem czy następny jednak nie będzie czarny. Stały blisko siebie, ten na złotych robił o wiele mniejsze wrażenie.

KIF_0578.jpg

KIF_0579.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy: ja bym sie sklonil ku srebrnym. Aczkolwiek bywa tak, ze na zlotych tez mi sie podobaja niektore.

Dzięki Scooby za fotki, teraz to mam jeszce większe wątpliwości które wybrać :)

 

Ja na lato do niebieskiej STi szykuje srebrne 18" Zlote jakos do mnie nie przemawiaja...

Jak dla mnie też rewelacja!

Ale tak naprawde to tylko kwestja gustu i możliwości właściciela Subarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie! Ale to tez duzo zależy od felg! jak postawisz czarnego potwora na jakieś kozackie aluminki, srebrne to będzie o niebo lepiej. Chyba mówiliśmy o seryjnych, tak? Do serii chyba raczej złoty. Aczkolwiek jak miałbym np. zakupić te Prodrive'y (o których mówił Michał - są cudne!) to brałbym srebrne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Impreza to tylko ze złotymi felgami. Może nie wszystkie kolory, ale niebieska, czarna, a ostatnio nawet białą na złotych widziałem i było super.

 

Jak już ktoś napisał - czarna na złotych wygląda chyba fajniej niż niebieska z takimi felgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...