Skocz do zawartości

FOTKI CZARNYCH WRX (STI) NA ZŁOTYCH ORYGINALNYCH FELGACH


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś ma zdjęcia srebrnego STi na srebrnych felgach? Byłbym zainteresowany...

 

PS. I mam jeszcze pytanie, tylko proszę się nie śmiać :twisted: : czy kupując STi u dealera w Polsce ma się możliwość wyboru koloru felg (srebrny/złoty)? I których kolorów nadwozia dotyczy dopłata w wysokości EUR 360?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyszedlem na niewdziecznika - najpierw prosi a potem marudzi :wink:

 

hehe :D wcale tak nie mysle :wink: ...chodzi mi o to że cieżko o takie zdjęcia(przynajmniej ja nie moge znaleźć). Grzebie teraz nawet na NASIOC i nic moge znaleźć srebrnego STi na srebrnych felach...

 

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Najładniej Subaru prezentuje się na grafitowych alu i z ciemnymi kolorami nadwozia, ewentualnei niebieski. Ale złote fele i niebieskie nadwozie to przegięcie, samochód wygląda wtedy dla mnei obrzydliwie. Wiem, wiem, to są 'barwy narodowe' Subaru, ale nie zmienia to faktu, że ten samochód mi się wtedy nie podoba, wygląda na koreańca ;) Oczywiście to kwestia gustu, innym może się podobać.

 

Ale zaraz zostanę znluzgany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz zostanę znluzgany ;)

 

Ja Cię nie "znluzgam", bo nie wiem, jak się kogoś "nluzga" :wink: :lol:

 

Ale jeśli chodzi o wybór koloru... Hmmm... Sam nie wiem. Najpierw najbaradziej podobał mi się czarny na złotych, ale jak zobaczyłem na żywo, to już mi się aż tak nie podobał, potem srebrny na srebrnych, ale jak podjechał do mnie kumpel niebieskim na złotych to pomyślałem: to jest jednak to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...