Skocz do zawartości

RAJD POLSKI 2009


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DZIS DOWIEDZIELISMY SIE ZE Z POWODU ZAŻALEN TEAMOW FORDA I CITROENA rajd polski zostal ODWOLANY :!: :!: :!: :!: :!:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA APRILIS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobno biletowany będzie wstęp na uroczysty start i czwartkowy Super OS w Mikołajkach, a także na ceremonię zakończenia rajdu i niedzielny Super OS (89 zł). Wszystkie miejsca na Super OS są siedzącymi miejscami na trybunach (liczba ograniczona). Nie są przewidziane miejsca stojące przy trasie odcinka w Mikołajkach. yyyy ze co prosze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobno biletowany będzie wstęp na uroczysty start i czwartkowy Super OS w Mikołajkach, a także na ceremonię zakończenia rajdu i niedzielny Super OS (89 zł). Wszystkie miejsca na Super OS są siedzącymi miejscami na trybunach (liczba ograniczona). Nie są przewidziane miejsca stojące przy trasie odcinka w Mikołajkach. yyyy ze co prosze??

 

ale czego dokładnie nie rozumiesz? Karnet za 150 masz na wszystkie odcinki opróćz SuperSpecial w Mikołajkach, tam płacisz dodatkowe 89 za miejsce siedzące podczas dwóch przejazdów, stojących nie przewidują na tym oesie. wg mnie wszystko jasne chyba że o co innego pytasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do kogoś kto się orientuje. Jak jest z polami namiotowymi (ew. piciepa kempingowa) w pobliżu rajdu ?? Nie ukrywam, że mnie i mojej ekipie zależałoby na cieciu kosztów noclegu :) Karnety w cenach przystępnych ale dołóżmy nocleg, jakieś żarcie, dojazd z południa Polski i wychodzi sporo. Jeszcze jak dojadą z cenami paliwo na lato to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Poszukuje kogos chetnego na Rajd Polski kto chce obejzec rajd bez kosztów oglada sie i jeszcze placa bede Safety i moge kogos wkreci. szukam transportu

 

Jakoś nie do końca rozumiem ten post (składnia... - brzmi jak żart)

Będziesz tam pracować i chcesz kogoś wkręcić w zamian za transport???? Za co "jeszcze placa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, hahahhahahahha, dobre :D

moze drkoo potrafi tylko w Mikolajkach :twisted: tam czuje najwiekszy komfort :twisted: :grin:

 

Słońce, plaża i jezioro... niektórych to może rozluźnia :mrgreen:

 

A tak poważnie Niunia - tym razem się złapiemy co?

Nie wiem, czy uda mi się tam być w charakterze pracownika, czy tylko widza tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś sobie życzy to mogę podać namiary na pakiet ze spotkaniem z mr hollywood - sesja zdjęciowa, trochę gadania.. wozić raczej nie będzie :razz:

Spotkanie chyba się nie odbędzie :roll:

 

Słyszałem, że Solberg znów wybłagał Przemq’a o audiencję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...