Skocz do zawartości

RAJD POLSKI 2009


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanko do kogoś kto się orientuje. Jak jest z polami namiotowymi (ew. piciepa kempingowa) w pobliżu rajdu ?? Nie ukrywam, że mnie i mojej ekipie zależałoby na cieciu kosztów noclegu :) Karnety w cenach przystępnych ale dołóżmy nocleg, jakieś żarcie, dojazd z południa Polski i wychodzi sporo. Jeszcze jak dojadą z cenami paliwo na lato to już w ogóle.

 

Dokładnie takie pytanie chciałem zadać.

Może ktoś podpowie coś w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do kogoś kto się orientuje. Jak jest z polami namiotowymi (ew. piciepa kempingowa) w pobliżu rajdu ?? Nie ukrywam, że mnie i mojej ekipie zależałoby na cieciu kosztów noclegu :) Karnety w cenach przystępnych ale dołóżmy nocleg, jakieś żarcie, dojazd z południa Polski i wychodzi sporo. Jeszcze jak dojadą z cenami paliwo na lato to już w ogóle.

 

Dokładnie takie pytanie chciałem zadać.

Może ktoś podpowie coś w tym temacie?

 

 

Panowie, my tez wpadamy pod namioty, i wydaje mi sie ze najlepiej bedize dzieś na dziko :)

 

Skoro ciać koszty to ciac! po co jeszcze za pole płacic ;] Pozatym nie chodzi chyba o koszty tylko ubaw wiekszy :)

 

[ Dodano: Sob Maj 09, 2009 4:44 am ]

Które miejsca na Superoesie polecacie? Trybuna zielona, czerwona czy niebieska?

 

 

Zielona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym nie chodzi chyba o koszty tylko ubaw wiekszy :)

 

dokładnie

zakładając więc, że nie będę miał siły rozkładać namiotu przyjąłem opcję noclegu w outbacku

wierzę, że się wyśpię :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które miejsca na Superoesie polecacie? Trybuna zielona, czerwona czy niebieska?

 

ja polecam trybune czerwona, bylem rok temu na zakrecie przy ktorym ona bedzie stac i wielu zawodnikow nie moglo sie oprzec zeby sie nie oprzec o barierki w tym miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Rok temu na rajdzie polski byl wydany dosc pomocny przewodnik kibica. Bylo to naprawde dobre wydawnictow do zaplanowania poszczegolnych dni pod wzgledem logistycznym. Czy w tym roku bedzie mozna znalezc cos podobnego? Na stronie sklepu rajdu ni slychu ani widu... Mysle ze w czerwcowym WRC sie znajdzie...?

Pisze o tym gdyz przewodnik z poprzedniego roku w trakcie swiatecznych sprzatan, ktos mi sprzatnal :)

 

Moze ktos-cos-wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć Wszystkim....

Rajd Polski zbliza sie wielkimi krokami ,a na wątku cos cichutko :wink:

Ja już się nie mogę doczekać :grin: .....RallyPass-y już zakupione i tikety na czerwoną trybunę na czwartek też są :mrgreen:

Czy ktoś się jeszcze wybiera :?:

Pozdrowka

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował wyjeżdżam z Jeleniej Góry w nocy z 23 na 24 czerwca i kieruje sie na Orzysz przez Wrocław, Piotrków Tryb., Tomaszów Maz. , Rawa Maz. , Mszczonów, Grójec, Mińsk Maz., Zambrów, Łomża, Orzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich argumentów moge użyć, żeby moja luba (18l., 175, 90/60/90 :mrgreen: ) zgodziła sie pojechać na więcej niż 1 dzien rajdowy ze mną?

"eee tam nie to nie... ja jadę!" - taka była by moja kwestia w tej sytuacji :mrgreen:

No bo wiesz to: 18l., 175, 90/60/90, jest ok :mrgreen: ale żeby to stawiać ponad rajdy... hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem. Jakby ktoś z Was chciał zobaczyć moje wypociny modelarskie, to zabieram ze sobą 3 modele. Francję 2001, Hołka Szwecja 2000 i Monte Carlo 1998. A jeśli ktoś chce kupić model Arai proszę o info, mogę również zabrać ; :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!

Jakich argumentów moge użyć, żeby moja luba (18l., 175, 90/60/90 :mrgreen: ) zgodziła sie pojechać na więcej niż 1 dzien rajdowy ze mną? Bo na razie ją namówiłem na niedziele - wyjazd w sobote z Poznania a niedziela na rajdzie... :roll:

 

piękne mazurskie krajobrazy ! obcowanie z naturą ! a jak będzie ciepło to może wziąć sobie kocyk i się opalać. A najlepiej weź jej jakąś koleżanke, zostaw je w Mikolajkach i wio na stejdże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zadam w tym wątku jakieś pytanie, jakie OS-y polecacie, i których nie można opuścić? chodzi mi tu bardziej nawet o konkretne miejsca, odcinki na których po prostu trzeba być. Bo wszystkie człowiek nie da rady zobaczyć :smile:

 

dobry pomysł :idea:

może miejscowi :wink: lub oznajomieni z planowanymi odcinkami mogliby podzielić się doświadczeniem i spostrzeżeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eśli ktoś nadal poszukuje miejsca namiotowego lub pokoju, to mam chyba :wink: ciekawe miejsce w Piszu. Będzie nas tam cała gromada rajdowych fanatyków i nie tylko z Polski, więc jest szansa na wschodnioeuropejską wódencję :twisted:

 

Spokojny, :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zadam w tym wątku jakieś pytanie, jakie OS-y polecacie, i których nie można opuścić? chodzi mi tu bardziej nawet o konkretne miejsca, odcinki na których po prostu trzeba być. Bo wszystkie człowiek nie da rady zobaczyć

Słyszałem , ze caly obszar Rajdu Polski ma byc zamkniety dla ruchu. Maja kursowac autobusy i rozwozic chętnych. Poruszac sie po tym zamknietym terenie beda mogły poruszac sie wyłacznie auta rajdowe , autobusy ( chyba te specjalne ) i pewnie jakies przepustki beda. Mówiło sie od miesiaca , że słaba siec drogowa ( taka jak 60 lat temu :wink: ) spowoduje korki , uniemozliwiajac przejazd aut rajdowych. ....Rower , motor pewnie bokami przejedzie ale auto nie.Napisalem , żeby sie ktos nie zdziwił jak pojedzie 200km i nic nie zobaczy.......

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym progrmie sa opisane najciekawsze miejsca dla publicznosci, lacznie z danymi do GPS'u http://www.gadzetyrajdowe.pl/product-pol-1752-Oficjalny-Informator-Rally-Poland-2009.html

tylko pytanie jest innego rodzaju jak sie na t miejsca dostac skoro wszystko bedzie zamkniete i wylaczone z ruchu w promieniu kilku km od odcinka :sad:

Czy te wyzej wspomniane autobusy beda dowozic do tych 'ciekawszych' punktow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te wyzej wspomniane autobusy beda dowozic do tych 'ciekawszych' punktow?

Tego nie wiem , ale bylem dzisiaj w Slomczynie na zawodach i tak slyszalem od działacza co "moze wiedzieć :wink: ." Moze bedzie komunikat. O zatkaniu sie rajdu , przy tej sieci dróg i tylu chetnych do ogladania mowiło sie od dawna. Mozna bylo tego uniknac robiac ze trzy Os-y w innym rejonie np. w strone Suwalk czy w inna ale oddalona z 80km.Ale moze sobie jakos poradzą...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i rozumiem że autobusy planowo od 5 rano będą jeździć żeby zdążyć na OS i dobre miejsce wypatrzeć. :mrgreen: Ciekawie się zapowiada. Nic tylko auto + przyczepka z quadem na pace :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...