Skocz do zawartości

RAJD POLSKI 2009


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

funkcja "szukaj" po raz kolejn mi nic ciekawego nie powiedziała, więc wynaturzę się tutaj:

 

Za pół roku można będzie po raz pierwszy i za pewne ostatni zobczyć światową czołówkę na połowie mazurskich oesów (połowie, bo 1/2 zostanie pewnie odwołana za niesubordynację kibicow, protesty ekologów, itp itd.)

 

Pomyślałem więc sobie, co by może się tu zorganizować, wynająć zaciszny hotel dla SubroEkipy? sam jestem z Bielska, ale pewnie nie odpuszczę wyjazdu. Pół roku, to i dużo i malo aby coś znaleźć. Poza tym ciekawie wyglądał by parking z przeważającą większościa S.

 

 

 

I jak? :) Czekam na riposty i wówczas się zdecyduje się coo ma się robić się.

 

pzdr P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak kumpel wróci to spytam czy ma jeszcze ten autobus co kiedyś mi mówił, jeśli tak i jest to w stanie jechać to można by wywalić fotele powrzucać materace i zrobić sypialniobus :mrgreen: Wtedy można by takich wyrzutków jak my pozbierać do kupy i mieć wygodne lokum do spania. Coś czuje że byłoby wtedy wesoło :mrgreen:

 

A może ktoś ma, jakiś stary autobus w którym można by coś takiego zrobić. Pomalowałoby się go w barwy Subaru i byśmy szaleli na rajdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie za bardzo moge sobie wyobrazić jazde pomiedzy oesami. Na krajowym podwórku bywa cięzko się pomiedzy oesami przedostać, a co dopiero jak zjedzie sie do nas dodatkowo pół europy i troche świata. IMHO jeden odcinek dziennie, przejeżdżany pewnie dwukrotnie to max co jesteśmy w stanie zobaczyć, czyli grilik i posiadowka w jednym miejscu przez cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na 100% ,a noclegi zaklepalem juz na poprzednim rajdzie, :lol:

Jak ktos jest chetny to za dobra flaszke odstapie rezerwacje w hotelu golebiewski ,2 pokoje 2+1 w terminie od 25.06 do 29.06

 

...ale nie w Wiśle... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie za bardzo moge sobie wyobrazić jazde pomiedzy oesami. Na krajowym podwórku bywa cięzko się pomiedzy oesami przedostać, a co dopiero jak zjedzie sie do nas dodatkowo pół europy i troche świata. IMHO jeden odcinek dziennie, przejeżdżany pewnie dwukrotnie to max co jesteśmy w stanie zobaczyć, czyli grilik i posiadowka w jednym miejscu przez cały dzień

I tu masz rację.

W związku z powyższym będę musiał zweryfikować swój plan :roll:

Najlepiej byłoby zamontować hak do Antyka, wziąć przyczepkę i na nią 2-3 crossy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO jeden odcinek dziennie, przejeżdżany pewnie dwukrotnie to max co jesteśmy w stanie zobaczyć, czyli grilik i posiadowka w jednym miejscu przez cały dzień

dokładnie tak...niestety po Mazurach jest ciężko jeździć w sezonie, przy normalnej ilości ludzi, a na rajdzie będzie zupełna masakra.

Robimy zakłady ile będzie trwał powrót do Warszawy w niedziele po rajdzie?

 

Najlepiej byłoby zamontować hak do Antyka, wziąć przyczepkę i na nią 2-3 crossy :lol:

no to jest idealne rozwiązanie, bo drogi cie nie obowiązują i między przejazdami trasą OeSu nawet da się przelecieć.

 

Ja się właśnie dowiedziałem, że mam nocleg- albo ogród a w nim namiot, albo domek kampingowy, albo omega przy keji :) nie jest źle...

 

Ja jeśli nie będę miał nic na uczelni w tym czasie to też będę

:D przez ostatnie dwa lata jedna pani profesor wyznaczała mi datę egzaminu w sobotę, zawsze tą sobotę jak szedł Rajd Polski :) w przyszłym roku mnie już nie zaskoczy- profilaktycznie zaliczyłem na 3 za 12 razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy zakłady ile będzie trwał powrót do Warszawy w niedziele po rajdzie?

Chociaż raz to ja będę miał blisko, a Wy daleko :twisted:

:D przez ostatnie dwa lata jedna pani profesor wyznaczała mi datę egzaminu w sobotę, zawsze tą sobotę jak szedł Rajd Polski :) w przyszłym roku mnie już nie zaskoczy- profilaktycznie zaliczyłem na 3 za 12 razem :D

Jak jeszcze byłem na studiach to miałem podobną sytuację. Raz miałem poprawkę tego dnia co rajd. Odpuściłem, pojechałem na egz i nie zdałem. Rok później z tym samym wykładowcą kolejny egzamin (inny przedmiot) i znowu termin na sobotę rajdową wyznaczył (a ja kurna dzienny student byłem). Tu nie powtórzyłem błędu i olałem egzamin :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby zamontować hak do Antyka, wziąć przyczepkę i na nią 2-3 crossy
chyba jednak pomyślę o kupnie tego quada
przez ostatnie dwa lata jedna pani profesor wyznaczała mi datę egzaminu w sobotę, zawsze tą sobotę jak szedł Rajd Polski
to tak jak ja, to samo miałem przez ubiegłe 2 lata, oczywiście nie zdałem :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...