Skocz do zawartości

RAJD POLSKI 2009


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

Tu gdzie mieszkam nie znam nikogo kogo kręcą Subarki, choć sam mam na tym punkcie świra.

Byłem dwa dni i spotkałem chyba ze 20 ( w tym 3 sti ) w JG i okolicy...wiec nie przesadzaj... :wink: . a kol. Buziuk (sti) jest na każdych treningach LK w okolicy

Więc spotkać babeczkę która zna się w temacie to fajna sprawa co nie?

jak się spotkasz...to napisz...

czekamy na kolejne informacje Panie Andrzeju

To są zasłyszane info. :idea: .....być może od osób odtrąconych przez organizatora :mrgreen: ...plotki jak plotki a to że nie ma sieci dróg to wiadomo i że spodziewają sie 250 tyś kibiców z północy i zachodu EU to tez wiadomo.....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Wybieram sie na Rajd Polski i zabieram KTM-a w celu szybszego przemieszczania sie pomiedzy odcinkami.

Szukam chlopakow z okolic rajdu ktorzy tez planuja ogladac w ten sposob, znaja dobrze okolice i pozwola sie przylaczyc

pozdrawiam

Ja planuję wziąć moto… w najgorszym wypadku na kołach SM :roll:

Znajomi Konsueli też biorą crossy i po cichu liczę, że podrzucę im swojego CRF'a :wink: , ale jeszcze sam nie wiem kiedy wyjadę i czy takie "łączenie się w strączki" nam wyjdzie? :roll:

Musimy się zdzwonić na miejscu i mam nadzieję, że spotkamy kogoś orientującego się w tamtejszym terenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 tyś kibiców z północy i zachodu EU to tez wiadomo.....

kupując karnety osoby które sprzedawały mówiły że zainteresowanie jest ogromne, również właśnie z zagranicy choć to chyba było pewne. Niektórzy przylatywali (przyjeżdżali) 2-3 tygodnie wcześniej by móc samemu dobrze zapoznać się ze wszystkimi odcinkami :smile:

ja liczę jednak na to że nie będzie żadnych niespodzianek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś znak rozpoznawczy coby się jakoś poznać na oesach?

Ja mam świnke na osłonie teleobiektywu, podchodźcie śmiało :mrgreen:

7020028so4.jpg

 

(mały brzydal z dwoma lustrzankami z ładną, wyższą od niego dziewczyną to ja :mrgreen: )

 

Witojcie!

Jakich argumentów moge użyć, żeby moja luba (18l., 175, 90/60/90 :mrgreen: ) zgodziła sie pojechać na więcej niż 1 dzien rajdowy ze mną? Bo na razie ją namówiłem na niedziele - wyjazd w sobote z Poznania a niedziela na rajdzie... :roll:

Po długim spacerze Katarzynka zgodziła się na wyjazd w czwartek (piątek, sobota, niedziela na rajdzie) :mrgreen: I jeszcze wystarczy wykombinować kase na karnety i już :mrgreen:

 

Do zorientowanych - czy transport rowerowy między odcinkami jest wygodny? Bo bierzemy w 2 osoby mondeo kombi, więc nie problem wrzucić rowery, i potem auto na parking a my rowerami z odcinka na odcinek, to sie da czy nie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jakia jest najlepsza trybuna na Super OS, czerwona czy zielona? Pytanie kieruje do tych którzy byli już na torze i mogą coś dokładniej wiedzieć. Gdzie będzie najlepsza widoczność toru?

 

ja mam kupiony na niebieską, wydawała mi się ok w sumie to jakaś ustawka forumowa jest planowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorBa moim zdaniem najlepsza bedzie trybuna bodajze czerwona (ta przy dlugim, dziwnie zaciesniajacym sie zakrecie - nie pamietam jej koloru na 100%) w zeszlym roku stalem na tym winklu i ocierki o bande byly w co 3 przejezdzie, bedzie na co popatrzec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia to twoje wymiary?

 

nie....tej ze zdjęcia w podpisie..... :lol:

 

[ Dodano: Sro Cze 17, 2009 4:56 pm ]

GregorBa moim zdaniem najlepsza bedzie trybuna bodajze czerwona (ta przy dlugim, dziwnie zaciesniajacym sie zakrecie - nie pamietam jej koloru na 100%) w zeszlym roku stalem na tym winklu i ocierki o bande byly w co 3 przejezdzie, bedzie na co popatrzec ;)

 

dziś byłem na stronie rajdu, są już chyba tylko bilety na niebieską trybunę, też drogie :lol: jak cholera :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie można jeszcze do tego podejść że trybuna niebieska = trybuna subaru ;)

 

no w sumie tylko tak pozostalo ci sie teraz pocieszac :mrgreen::P

 

a tak powaznie to wydaje mi sie, ze jak sie ma miejsce siedzace na prologu to nalezy sie cieszyc i wszedzie bedzie na co popatrzec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorBa moim zdaniem najlepsza bedzie trybuna bodajze czerwona (ta przy dlugim, dziwnie zaciesniajacym sie zakrecie - nie pamietam jej koloru na 100%) w zeszlym roku stalem na tym winklu i ocierki o bande byly w co 3 przejezdzie, bedzie na co popatrzec ;)

 

Ja poszedłem za tą radą... :cool: grygo, jakieś reklamacje przyjmujesz w razie czego... hehehe... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregorBa moim zdaniem najlepsza bedzie trybuna bodajze czerwona (ta przy dlugim, dziwnie zaciesniajacym sie zakrecie - nie pamietam jej koloru na 100%) w zeszlym roku stalem na tym winklu i ocierki o bande byly w co 3 przejezdzie, bedzie na co popatrzec ;)

 

Ja poszedłem za tą radą... :cool: grygo, jakieś reklamacje przyjmujesz w razie czego... hehehe... :mrgreen:

 

No to będzie nas więcej na tej czerwonej :mrgreen:

A tak wogóle to dostałem cynk ze w poniedziałek Petter Solberg będzie trenował w okolicach Mikołajek :!: Fajnie by było się dowiedzieć gdzie bedzie ćwiczył.....może zdążę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...