Skocz do zawartości

RAJD POLSKI 2009


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

siemka :cool: , MIKKI, szubaru, grygo, waszka pozdrawiamy :wink:

my w dlaszym ciągu dochodzimy do siebie po niesamowitych wrażeniach i efektach przebywania na niedzielnym super oesie, czyli...

zeskwarzeniu się na czerwono i to w dość nieciekawy sposób :arrow: czoło czerwone, oczy i okolice białe przez osłaniające okulary, nos do szyi w dół znów czerwony :arrow: wyglądamy dość "dziwnie" :o

a co ciekawe i zasługujące na podkreślenie to "fachowość" i organizacja na "światowym" poziomie wejścia na niedzielny super oes, kto był wie o co chodzi, m.in. 40to minutowe przesunięcie wpuszczania nas i przechodzenie pod pachami :neutral: osiłka w bramce do trybun niebieskich i zielonych... poziom imprezy WRC :???:

czy ma ktoś utrwalone to co działo się nie torze w niedziele? :arrow: pchanie auta Latvali przez kibiców :twisted: :cool: :mrgreen: , wbieganie ich na tor, itp?

 

POZDR dla Wszystkich :cool:

 

edit: pozdr waszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My byliśmy w 2003 roku. Na oesy wjeżdżaliśmy wieczorem, spanie w srodku oesu pod namiotem (darmo - jak tysiące innych osóB), nikt się nie pytał o karnety.

 

My na polskim zrobilismy dokładnie to samo. Dzięki za troske o nasz nocleg w czwartek, ale już nie zaglądałem na forum. Opcja powyżej jest chyba najsensowniejsza. Było mega super. Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że Rajd Polski , uzmysłowił wszystkim stacjom telewizyjnym jak duza jest grupa osób zainteresowana rajdami samochodowymi w Polsce :idea: Byc moze wpłynie to na relacje TV także z MP . Ogladalność o własciwej porze :!: byłaby duża więc moze po latach ktoś to zrozumie ( albo i nie :mrgreen: ) Ile czasu ma upłynąć , żeby decydenci w różnych TV zrozumieli , że rajdy czy wyscigi ( odpowiednio pokazane ) są ciekawsze od relacji z meczu rugby , hokeja na trawie czy innych przepychanek 3 ligowych na boisku czy na macie..... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że Rajd Polski , uzmysłowił wszystkim stacjom telewizyjnym jak duza jest grupa osób zainteresowana rajdami samochodowymi w Polsce Byc moze wpłynie to na relacje TV także z MP . Ogladalność o własciwej porze byłaby duża więc moze po latach ktoś to zrozumie ( albo i nie ) Ile czasu ma upłynąć , żeby decydenci w różnych TV zrozumieli , że rajdy czy wyscigi ( odpowiednio pokazane ) są ciekawsze od relacji z meczu rugby , hokeja na trawie czy innych przepychanek 3 ligowych na boisku czy na macie.....

AK

 

wszystko się zgadza tylko moim zdaniem relacje z rajdów w TV będą wtedy gdy osobą decydującą o pokazywanych dyscyplinach będzie były kierowca rajdowy (p.Andrzeju nie myślał Pan o takiej funkcji :?: :grin: ) albo zapalony kibic .nawet w czasach gdy rajdy sponsorowały papierosy relacji nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza tylko moim zdaniem relacje z rajdów w TV będą wtedy gdy osobą decydującą o pokazywanych dyscyplinach będzie (...) zapalony kibic

 

Spokojnie, daj mi skończyć szkołę - wszystko w swoim czasie :mrgreen:

 

Obawiam się, że nic się nie zmieni. Portale internetowe zdecydowanie wolały przez cały weekend pisać o tym, że koledzy z akadamika Błaszczykowskiego nadużywali alkoholu, oraz o tym, że Robert Lewandowski pojechał do Barcelony na wakacje...

 

Jak rajd się skończył dali jako news glówny, ale już po paru godzinach w ogóle spadł z głównej (mówię cały czas o WP). Żenua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nic się nie zmieni. Portale internetowe zdecydowanie wolały przez cały weekend pisać o tym, że koledzy z akadamika Błaszczykowskiego nadużywali alkoholu, oraz o tym, że Robert Lewandowski pojechał do Barcelony na wakacje...

i jeszcze że nowy terminarz rozgrywek na przyszły rok mimo że jest taki sam jak zeszły to jest "dziwolągiem". Przestałem czytać newsy z WP bo jest to masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM 2 NOCLEGI NA RAJD POLSKI W MIKOŁAJKACH - 120 zł/os/dzień

 

Beben - BIORĘ! Podaj nr konta! :mrgreen:

 

czepiacie się :razz: , człowiek zapracowany nawet taczki załadować nie mam czasu a wy mi tu o profilu gadacie.

 

Przemeq poniewaz poprzednia oferta była po 3 dyszki rozumiem ze przebijasz do 5 dyszek za noc. Piękny deal sie szykuje, dośc nietypowy ale piekny :twisted: .

 

Ponieważ oferta cieszy sie sporym powodzeniem zbieram propozycję cenow do konca dzisiejszego dnia,

 

Na razie w zeszly weekend mieszka tam Przemeq :lol: . Kto da więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było mega zawodowo.Już mamy rezerwację na przyszły rok,bo domki trafiliśmy mega wypasione :cool:

Z naszych domków (Iznota 8a - szczerze polecam to miejsce) mieliśmy do Mikołajek ok 6km,

z czego trasa wiodła przez las.Jednym słowem masakra :shock: :shock: :shock:

Dawno takich tras nie widziałem,że jedzie się po lesie pakę siedemdziesiąt firmowym focusem TDCi i nic nie trzęsie czy tam stuka :grin:

Mnie do dziś trzyma klimat z odcinka Wydminy,gdzie przez pół godziny miałem na rękach ciarki.

60.000 ludzi w jednym miejscu + rajdowa czołówka świata robi swoje.

Jeśli chodzi o jazdę to czołówka masakrowała.Hołka bardzo lubię,ale w niektórych miejscach (Gawliki) jechał najwolniej z całej stawki,dosłownie jak emeryt - nie mówię tu tylko o autach WRC :roll: No ale jego 6 miejsce w generalce miażdży.

Filmów amatorskich mam łohohoho i jeszcze więcej,w tym Tomaszków w zerówce.

 

Na początek coś takiego :

 

OS Wydminy / Loeb :

OS Wydminy / Hołek :

 

Nie to żebym się chwalił ale mam też takie filmy :cool: :mrgreen: :

Nie rozumiem tylko czemu nikt nie chciał mi dać żadnej kartki :roll: :lol:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest TV4.

 

:oops: Nie mam w pokoju telewizora :mrgreen:

 

A nie mówiłem żeby zamiast lakierować na biało jakąś popierdułkę , kupić se TV :?: HA ?

 

:mrgreen:

 

 

a tak będąc przy temacie , jak zgrać z nagrywarki tunera cyfry + na kompa? jest wogóle taka możiowść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest TV4.

 

:oops: Nie mam w pokoju telewizora :mrgreen:

 

A nie mówiłem żeby zamiast lakierować na biało jakąś popierdułkę , kupić se TV :?: HA ?

 

:mrgreen:

 

Popierdółka,popierdółka,sam jesteś popierdółka :mrgreen:

Dobra idę po piwo i chipsy do sklepu,bo zaraz się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...