Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dodatkowo jeszcze jest Senior Team.

Tak , ale to program indywidualny. :cool: ....treningowo - rozrywkowy. :mrgreen:

AK

ps.sponsor o podobnym podejściu mile widziany. :idea: ...może byc cos " O KOCIM " spojrzeniu w miejscu gdzie " wolno palić".....itd... :mrgreen:

 

w dobie globalnego kryzysu nie wierzę, żeby nie było sponsora o charakterze treningowo - rozrywkowym co by w ramach rozgrzewki ze dwie dyszki rzucił na stół :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo jeszcze jest Senior Team.

Tak , ale to program indywidualny. :cool: ....treningowo - rozrywkowy. :mrgreen:

AK

ps.sponsor o podobnym podejściu mile widziany. :idea: ...może byc cos " O KOCIM " spojrzeniu w miejscu gdzie " wolno palić".....itd... :mrgreen:

 

w dobie globalnego kryzysu nie wierzę, żeby nie było sponsora o charakterze treningowo - rozrywkowym co by w ramach rozgrzewki ze dwie dyszki rzucił na stół :mrgreen:

 

mówisz oczywiście w € :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję koledzy, że pracuję w Biurze Rajdu Warszawskiego - miło było zobaczyć podczas odbioru administracyjnego znajome twarze forumowiczów :-)

W razie gdybyście mieli pytania organizacyjne itd dotyczące tej imprezy - wiecie gdzie mnie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Czechach wypadek :( [']

 

za autoklub:

 

Jak informuje portal ewrc.cz, podczas Valasska Rally doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło trzech kibiców, a jeden został ciężko ranny. Na pierwszym sobotnim odcinku specjalnym Trúba, wypadł z drogi Lancer Evo IX słowackiej załogi Lukas Lapdavsky/Julius Lapdavsky.

 

Tragedia wydarzyła się pod Štramberkiem na Novojičínsku. Samochód podbiło na nierówności na szybkim prawym łuku. Lancer uderzył w grupę kibiców i zatrzymał się po ścięciu słupka ogrodzenia.

 

OS 7 przerwano. Na kolejnej próbie zarządzono wolny przejazd, a kończące pętlę OS 9 i 10 zostały odwołane. Według idnes.cz, rajd nie będzie kontynuowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do czech, to nie ma się co rozpisywać; niestety tak BYWA...coż zrobić, że naród głupi i lezie tam gdzie niebezpiecznie. szkoda ze tak ostro się skończyło.

 

Dwa słowa o Warszawskim...

1) dobre zabezpieczenie (o dziwo). Safety działali "aktywnie"- gwizdali, nie wpuszczali ludzi tam gdzie było niebezpiecznie; panowali nad lokalesami (co rzadko się zdarza). Policja jak zwykle...debile, służbiści i palanty. zostałem zbesztany przez pana władzę, za stanie za drzewem, za którym oni się kryli :D

2) Odcinki... hmmm, koleżanka pokazała mi dziś zeszyt z notatkami. WYglądało mniej więcej tak: P4 300 L6 250 L6 1000 (!!!!) P3 (WOLNO, SYF!!!!!!) 400... i tak dalej. Mówiła, że po raz pierwszy zapisała cały rajd na 11 kartkach w zeszycie :shock: ;) Do tego dwa przejazdy odwołane, bo RPP uzyskał na pierwszym przejeździe Vśr=134 a goście 14x km/h. czy nikt tego nie przewidział wcześniej? (tak wiem, że obcięli ten odcinek, ale i tak planowanie zawiodło).

3) ogólnie miło...moze przez towarzystwo i że w końcu nie musiałem jeździć między OSami, tylko byłem wożony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, wracając, widziałem Twój Wóz, na rajdzie pewnie aparat miałeś w ręku, jakieś fotki wrzucisz do galerii?

fotki mam...zaraz zgram...rajd mi się przedłużył...do dziś :)

 

zisiaj doszły mnie słuchy że QHR ma jeździć w Peugeot Sport Polska. Słyszał ktoś o tym??

U tego pana się wszystko zmienia z dnia na dzień, ale na koniec i tak pokazuje "okejki".

Kuczar jest może i dobry driver jest, ale w wypadku potwierdzenia powyższych plotek, najpierw będzie musiał walczyć z porównywaniem do Bouffiera, bo przecież Brian wsiadł do P207 i wygrywał rajd za rajdem... :) i przydałby mu się lepiej zorganizowany team, niż PST.

Miło by było go zobaczyć w PugSprtPl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły mnie słuchy że QHR ma jeździć w Peugeot Sport Polska. Słyszał ktoś o tym??

 

Słyszał :twisted:

Bouffie zanim wsiadł do Puga pracował przy budowie i ustawianiu tego auta = przejechał nim więcej km niż wszyscy nasi kierowcy rajdowi razem przez 3 sezony ....

Tomek niestety nie będzie miał takiej komfortowej sytuacji ale i tak się cieszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to argumentowali?

Na krakowski nie chce się zgodzić policja wadowicka.

Argument : w trosce o bezpieczeństwo.... bla,bla,bla.

 

A co się mają zgodzić, za taki rajd chyba nie dostają profitów.

Więc wolą nic nie robić - pensja taka sama ( lub powypisywać "mandaty" :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...