Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

Piękne w swej prostocie! :thumbup:

To jest 5x100 czy 114,3?

Jedne z najładniejszych felg które miałem. Rozstaw 5x114,3 

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być? Advan avs x7 nie bo jest multi pcd, ale są Japan... Ktoś ma pomysł? 7,5x18 et42 5x100 5x114,3 i mieszczą Brembo:evil2:

IMG_20220213_181342.jpg

IMG_20220213_181411.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Oktan napisał:

Panowie co to może być? Advan avs x7 nie bo jest multi pcd, ale są Japan... Ktoś ma pomysł? 7,5x18 et42 5x100 5x114,3 i mieszczą Brembo:evil2:

IMG_20220213_181342.jpg

IMG_20220213_181411.jpg

Może Motegi Racing? Model mr7 jest bardzo podobny;)

Screenshot_20220217-184157_Chrome.jpg

Screenshot_20220217-190411_Chrome.jpg

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że trafiłeś, wygląda identycznie jak na drugim foto. Bardzo fajne koła w takim razie :)

Malujemy na złoto :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Oktan napisał:

Panowie co to może być? Advan avs x7 nie bo jest multi pcd, ale są Japan... Ktoś ma pomysł? 7,5x18 et42 5x100 5x114,3 i mieszczą Brembo:evil2:

IMG_20220213_181342.jpg

IMG_20220213_181411.jpg

Wymiary i wzór jakby podobny do takich jak moje - Rays Versus Campionato SS7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Danko napisał:

Wymiary i wzór jakby podobny do takich jak moje - Rays Versus Campionato SS7 

tylko podobne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieściłem ogłoszenie w odpowiednim dziale ale może wspomnę i tu - szukam nie za bardzo zniszczonych (bardzo ładne też chętnie zakupię ;)) felg o następujących parametrach:

19 cali

5x114.3

et 45-52

otwór centralny >= 67.1

mogę się zamienić na felgi kupione do i20N (nowe, 18 5x114.3 et48), który chyba nigdy nie zostanie wyprodukowany (masakra jakaś:cry:) i raczej zrezygnuję z zamówienia...

dotz_kendo_black_matt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o doradzenie w kwestii felg do BRZ, rozstaw 5x100, więc nijak pasuje kupić używki z czegoś innego o danych parametrach to trzeba uderzyć w nie OEM. Chciałbym coś wytrzymałego jak oem, bo ponownego  prostowania felg "dobrej jakości" ze średniej półki nie zniosę. Auto miałoby być na Daily więc na kg aż tak nie zależy, a by można było nimi uderzyć w dziurę bez skutków. Mogą być nawet kute, cena to sprawa drugorzędna ale chciałbym poznać wszystkie możliwości 

Edytowane przez TyMo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TyMo napisał:

Panowie proszę o doradzenie w kwestii felg do BRZ, rozstaw 5x100, więc nijak pasuje kupić używki z czegoś innego o danych parametrachz to trzeba uderzyć w nie OEM. Chciałabym coś wytrzymałego jak oem, bo ponownego  prostowania felg "dobrej jakości" ze średniej półki nie zniosę. Auto miałoby być na Daily więc na kg aż tak nie zależ, A by można było nimi uderzyć w dziurę bez skutków. Mogą być nawet kute, cena to sprawa drugorzędna ale chciałbym poznać wszystkie możliwości 

W jaką średnicę celujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17-18 byłoby optymalne, bo oryginalny rozmiar to 215/45r17,a nie jestem fanem bardzo niskiego profilu. Zastanawiam się nad kupnem brz + turbo i robię wstępny kosztorys. A szerokość felg to pewnie gdzieś 8-9j. Problemem jest że nie mogę kupić sobie OEM po renowacji jak do passata bo rozstaw w brz jest "przestarzały"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rosaskc napisał:

@TyMo EvoCorse? Nowe są w rozsądnej cenie. 5x100 8x18 ET42, otwór centrujący 56.1, czyli dedykowane do Subaru. Jak coś, to 8x17 też są.

 

https://rallyplanet.pl/racing/do-samochodu/felgi/felga-evocorse-sanremocorse-8x18-subaru-impreza-sti/

 

Piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Usuń to.

 

E tam... kiedyś była Rota, teraz jest JR, za kilka lat będzie jeszcze coś z tej serii (replika podróbki czy też podróbka repliki, nie jestem pewien jakie określenie jest bardziej trafne :upside-down-face_1f643-small:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...