Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien wczesniej jechałeś za mną na Woronicza, ale ze nie widziałem "świniacza" to nie machałem.
rzeczywiście pamiętam, ja mam lochę na klapie bagażnika
Z moją łysą glacą i posturą jak wcześniej pozdrawiałem Subarki bez świnek spotykałem sie z wieloma niemiłymi gestami, hehe.
pozdrawiaj tylko te ze świniami :mrgreen:
Swinka kupiona niestety nie na forum.
Kontrabanda? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierowników/czki dwóch imprez kombi (srebrnego bug i niebieskiego dropa) stojących na parkingu pod Jeff'sem na Żwirkach kolo 14.
Pozdrowienia płyną dla srebnej Imprezy combi ze świnką, która pięknie bulgotała na Marszałkowskiej o godz 13.10 w stronę Al. Jerozolimskich

 

Z pozdrowień niedzielnych:

-pozdro dla Imprezki kombi ze świniaczem na lustrze, skrecajacej z JPII w Solidarnosci, obok kina Femina o godz. 9.00

Pozdrowienia dla Michalka obmacanego wczoraj o 13:40 na skrzyżowaniu Grójeckiej i Korotyńskiego. Przejeżdżałem rowerem na pasach. Pomaczane było :)

 

Pzdr

Sadek

 

odpozdrawiam :)

 

 

 

Dodatkowo pozdro dla znajomego :) srebrnego GT Kombi spotkanego (chyba) 2 dni temu po drodze do Wilanowa,

niebieskiego WRX 06+ z zaslepkami na halogeny, z ktorym pohalasowalismy troche od pl. Narutowicza do Wawelskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[vergette] Spojrzałem głęboko w oczy.. pomachałem.. Ona patrząc w moje równie głęboko - podniosła dłoń i odmachała..

Podrozujac sluzbowa turbo doladowana przybudowka marki niemieckiej

- pozdrowienia dla vergette, ktorej co prawda paralizujacego wzroku nie widzialem, za to tylko rowno upiete wlosy w "kok" :mrgreen: patrzac przez okna poczty polskiej na Bagatelii ok 12

- pozdrowienia dla kierownika uswinionego Forexa AT na Idzikowskiego ok 12:20

oraz pozdr dla uswinionego na uchu zielonego smutnie zaparkowanego forexa gdzies na koncu Woronicza ok 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Batmobila, w ktorym planowalem jakas psote dzisiaj uczynic, ale oszczedzilem go wspanialomyslnie :mrgreen:

 

Jemu już zrobiono największą psotę, z której do dziś się nie może otrząsnąć: sprzedano go w niewłaściwe ręce :twisted::mrgreen:.

 

Fornonsensa którego reprezentował jego zapuszczony Parch z przykrótkim ekonomicznym stabilizatorem

 

Wspominał mi, że chciał kupić w Eibachu na metry bieżące i tylko na tyle mu dali w "Żaglu" kredyt... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki :cool: oświniaczonej Impezki (WRX ?) WI ***** bulgoczącej przed chwilą na Włodarzewskiej - wjazd do jednego z zamkniętych osiedli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla krwistego s-turbo zlapanego na rondzie wiatraczna dzis okolo 20... :smile:

 

Odpozdrawiam serdecznie :!:

 

Ładny bardzo ten Twój czarny Forek :idea: :cool:

 

zajebiaszcze dzwieki wydawalo twoje s-turbo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pozdrowienia dla vergette, ktorej co prawda paralizujacego wzroku nie widzialem, za to tylko rowno upiete wlosy w "kok" :mrgreen: patrzac przez okna poczty polskiej na Bagatelii ok 12

 

Parkowałam przed fabryką, jakoś tak późno dotarłam :roll: ... trzeba było się ujawnić, a nie spoglądać przez okno :wink: ale odpozdrawiam serdecznie... Heh, "kok" - widzę znawca materii :mrgreen:

 

Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla Hogiego, ale o tym w innym wątku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcę kolorowego (chybajednakzdecydowaniebiałego) GT z rej W7 NINA (???) pozdrawiam. Wczoraj na trasie Piaseczno - Góra Kalwaria. Jechałem blue mica forek sports.

 

Dzisiaj pozdrowionka dla czarnego forka XT pędzącego Wiertniczą do centrum ok. 17.

 

Pozdro także dla forka S-turbo (Szałan???) zaparkowanego na przeciw ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla Hogiego, ale o tym w innym wątku :cool:

odpozdrawiam :cool:

Pozdrowienia dla inquiza, z którym się dziś "zespotowałem" i BMSTeama napotkanego niespodziewanie na fotelu u Juniora w "Junior Ink" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcę kolorowego (chybajednakzdecydowaniebiałego) GT z rej W7 NINA (???) pozdrawiam. Wczoraj na trasie Piaseczno - Góra Kalwaria. Jechałem blue mica forek sports.

:arrow:

vert

..:: Platinium Forumus ::..

Auto: W1 NINA

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla Hogiego, ale o tym w innym wątku :cool:

odpozdrawiam :cool:

Pozdrowienia dlaBMSTeama napotkanego niespodziewanie na fotelu u Juniora w "Junior Ink" :mrgreen:

 

Łodpozdrawiam, hehe. Dopiero wstałem. Sorki za mój stan, ale nie da się bez procentów, przynajmniej w moim przypadku.

 

Pozdro również dla koleżanki w ładnej koszulce Subaru :) Pewnie z forum, ale ja sie nie znam, bo nowy jestem.

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMSTeama napotkanego niespodziewanie na fotelu u Juniora w "Junior Ink" :mrgreen:

 

Właśnie pozdro dla niego, bo byłam w takim szoku po usłyszenie terminu u Juniora, że kompletnie zapomniałam :roll:

Sorki za mój stan, ale nie da się bez procentów, przynajmniej w moim przypadku.

 

Pozdro również dla koleżanki w ładnej koszulce Subaru :) Pewnie z forum, ale ja sie nie znam, bo nowy jestem.

 

BMSTeam, ja 4 maja będę pewnie w jeszcze ciekawszym stanie :mrgreen: czeka mnie kilka ładnych godzin na fotelu tortur :twisted:

 

To vergette. :cool:

 

We własnej osobie :cool:

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych dziś w GalMoku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu nikt nie pozdrawia :sad:

 

Witaj w klubie... Ostatni raz opozdrowiona zostałam na Rajdzie Warszawskim, bo mój samochód rzucał się w oczy - stał w strefie serwisowej :smile: i rzecz jasna przy okazji spotów (takie pozdro dla wszystkich)

Ale... już niedługo Subarynka dostanie kilka "upiększających" dodatków i może wtedy będzie bardziej widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie pozdro dla niego, bo byłam w takim szoku po usłyszenie terminu u Juniora, że kompletnie zapomniałam :roll:

Sorki za mój stan, ale nie da się bez procentów, przynajmniej w moim przypadku.

 

Pozdro również dla koleżanki w ładnej koszulce Subaru :) Pewnie z forum, ale ja sie nie znam, bo nowy jestem.

 

BMSTeam, ja 4 maja będę pewnie w jeszcze ciekawszym stanie :mrgreen: czeka mnie kilka ładnych godzin na fotelu tortur :twisted:

 

To vergette. :cool:

 

We własnej osobie :cool:

 

No to miło mi poznać teraz na łamach forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...