Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pzdr dla Hellera z ktorym spotkalismy sie wczoraj przypadkiem w pewnej amerykanskiej restauracji :mrgreen:

 

MarioF napisał/a:

pzdr dla Hellera z ktorym spotkalismy sie wczoraj przypadkiem w pewnej amerykanskiej restauracji :mrgreen:

 

 

pozdro dla MarioF ,z ktorym to spotkalismy Hellera :mrgreen:

 

 

Pozdro dla Pitusia, który razem z MarioF i mną spotkał Hellera :mrgreen:

 

To ja spotkałem was a nie Wy mnie :mrgreen:

 

Odpozdrawiam :wink:

 

I pozdrawiam Vergette którą pół godzinki temu spotkałem jak pakowała sobie bagażnik na parkingu pod Sadybą a ja pocinałem w dół na Wilanów. Zatrzymałem sie na środku drogi i trabiłem na cholerę bo by mnie inaczej nie zauważyła!

 

Ale udało się.

 

Spojrzałem głęboko w oczy.. pomachałem.. Ona patrząc w moje równie głęboko - podniosła dłoń i odmachała..

 

A później to musiałem jechać bo sie wiara z tyłu zaczęła wnerwiać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chwile wczesniej mało co mi sie gosc w Jeepie nie wpasował w przód (stał na świtałach i sie toczył do tyłu, ale jakos mało wrażliwy na klakson był, na szczescie w końcu mu synapsy lekko spięły i sierota zamiast hamulec wcisnąc to na czerwonym pojechał)

 

a mi chwilę później kierownik A klasy wymusił po chamsku pierwszeństwo :evil: ,

dziwny dzień dzisiaj miałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla niebieskiej imprezy kombi z (pomarańczową?) świnią na klapie która skręciła z Puławskiej ok. 8 rano :smile:

 

drugie pozdro dla pasażerki i kierownika tym razem srebrnej imprezy z którą przejechaliśmy od wyścigów do Wilanowskiej po 17 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niebieskiej Imprezy ze skrzydłem jadącej ok 13.20 ulicą Świętokrzyńską w stronę mostu :) Nie wiem właśnie czy to nie Vergrette :roll:

 

Niestety to nie ja, dzisiaj grasowałam w swojej okolicy wilanowsko-sadybskiej :mrgreen:

 

A! I pozdrowienia dla Vergette od Szakala :)

 

Czyżbym, gdzieś go nie zauważyła? :roll:

 

I pozdrawiam Vergette którą pół godzinki temu spotkałem jak pakowała sobie bagażnik na parkingu pod Sadybą a ja pocinałem w dół na Wilanów. Zatrzymałem sie na środku drogi i trabiłem na cholerę bo by mnie inaczej nie zauważyła!

 

Ale udało się.

 

Spojrzałem głęboko w oczy.. pomachałem.. Ona patrząc w moje równie głęboko - podniosła dłoń i odmachała..

 

A później to musiałem jechać bo sie wiara z tyłu zaczęła wnerwiać :lol:

 

Heller, Heller jesteś nieziemski, a ten Twój wzrok paraliżuje nawet z daleka :mrgreen: ciekawe co jest przy spotkaniu oko w oko :twisted:

 

Odpozdrawiam bardzo gorąco :cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrawiam Vergette którą pół godzinki temu spotkałem jak pakowała sobie bagażnik na parkingu pod Sadybą a ja pocinałem w dół na Wilanów. Zatrzymałem sie na środku drogi i trabiłem na cholerę bo by mnie inaczej nie zauważyła!

 

Ale udało się.

 

Spojrzałem głęboko w oczy.. pomachałem.. Ona patrząc w moje równie głęboko - podniosła dłoń i odmachała..

 

A później to musiałem jechać bo sie wiara z tyłu zaczęła wnerwiać :lol:

 

Heller, Heller jesteś nieziemski, a ten Twój wzrok paraliżuje nawet z daleka :mrgreen: ciekawe co jest przy spotkaniu oko w oko :twisted:

po miescie chodzi plotka ze dziewice sciagaja majtki przez glowe :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl napisał/a:

A! I pozdrowienia dla Vergette od Szakala

 

 

Czyżbym, gdzieś go nie zauważyła?

Vergette, mnie to raczej ciężko nie zauważyć, ale jak blackdogwwl, zadzwoniłi powiedział, że chyba Ciebie widział, to i odemnie przesłałem pozdrowionka, a teraz ja osobiście pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette, mnie to raczej ciężko nie zauważyć, ale jak blackdogwwl, zadzwonił i powiedział, że chyba Ciebie widział, to i odemnie przesłałem pozdrowionka, a teraz ja osobiście pozdrawiam

 

Nie mnie widział niestety, ale odpozdrawiam Cię również cieplutko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Legasia Newport Blue Pearl kombi z zolta swinia na lusterku zaparkowanego obok mnie przy NBP dzis po poludniu. Nie wiedzialem ze Godlik zolte swinie produkuje... :shock:

 

Odpozdrawiam :) Swinka kupiona niestety nie na forum.

Dzien wczesniej jechałeś za mną na Woronicza, ale ze nie widziałem "świniacza" to nie machałem. Z moją łysą glacą i posturą jak wcześniej pozdrawiałem Subarki bez świnek spotykałem sie z wieloma niemiłymi gestami, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i jego mlodego pilota w srebrnym forexe z uswinionymi uszami. Dzisiaj 19:40 Skrzyzowanie Rosola i Gandhi

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

Wracałem z juniorem z imprezy urodzinowej (przedszkolnej) :wink:

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GTka na WPR dziś po południu w drodze na Ursynów Al. Niepodległości. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marka L.A. widzianego o 13.05 jak wyjeżdżał ze swojej firmy :grin:

... odpozdrawiam , właśnie wyruszałem w kierunku Krynicy . Miałem nadzieję , że w drodze powrotnej przed zmrokiem dotrę do Chochołowskiej ... niestety , było już zbyt późno . Może w przyszłym roku uda mi się zobaczyć fioletowe szaleństwo . :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...