Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł_P ja jestem z Cieszyna i często się kręcę po bielsku niebieskim bug-em oklejonym w SWRt na wyspiarskich rejstr.Świniacze na lusterkach oczywiście obecne.Pozdrooo a za oknem białe sypie:)

Chyba Cię już kilka razy widziałem :cool:

 

Pozdro dla Tigry ze świniaczem na klapie zaparkowanej w okolicy ulicy Batorego w Bielsku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich mijanych dzisiaj w kilometrowych korkach. A w szczególności wlascicela granatowego GT kombi mijanego ok 17:30 w okolicach Chałubińskiego i Koszykowejj. Chyba byl bardzo zdziwiony, ze pozdrawia Go ktos z Legasia. :shock:

 

Pozdrawiam rowniez własciciela GT z którym wymieniliśmy pozdrowienia ok 21:50 na skrzyżowaniu Sikorskiego z Aleja Wilanowska

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozdrowienia dla Niebieskiego GT'99 którego mijam prawie codziennie zaparkowanego na Wiertniczej przy skrzyżowaniu z Augustówka (stoi po stronie starego budynku TVN)

 

Deszcz, brud, smog - a on codziennie czysty się przy chodniku prezentuje :wink: respekta!

 

2. Pozdrowienia dla czarnego evo - z naklejkami nie-ASO na skrzydle, który staje w tym samym parkingu pod budynkiem co ja (wilanów)

 

 

3. Pozdro dla niezliczonej ilości Foresterów których ostatnio na mieście jest full -> niestety większość bez świniacza i bez ochoty na pozdrawianie :roll: :wink: leszcze same :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie sti GSP widziane w Galerii Bandyckiej dzisiaj po południu,

jeżeli to Ty JED, to czy Ciebie widziałam w okolicy Makkwacza około 17tej :?: :smile:

Yes, ma'am. :grin:

pozdrawiam ekipę nie-ASO - za friko i bardzo fachowo na podsnośniku obadali mi moje "szumy" - miałem inny obraz o nie-ASO po większości wpiach na tym forum, a tu chlopaki całkiem normalni i przemili

Pasek? :twisted:

10:40
11:20
11:10
mniej-więcej o tej samej porze

Zaimponowales mi!

ok 8:00
po 8:00

Widze, ze w Wawie time is money :!:

na Witominie

Nie wiem, czy wiesz, ale zaraz za dawnym Las Vegas, jadac od obwodnicy, mieszka kobieta jezdzaca niebieska Impreza :cool: .

 

[ Dodano: Sob Gru 20, 2008 3:11 am ]

czarny WRX kombi Blob-eye

Ladnies mu po familii pojechal! :wink:

 

[ Dodano: Sob Gru 20, 2008 3:16 am ]

Se dzisiaj (wczoraj ?) kiwnalem ze srebrna Impreza MY03, ale gdzie? :oops:

Pozdrawiam, anyway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga napisał/a:

pozdrawiam ekipę nie-ASO - za friko i bardzo fachowo na podsnośniku obadali mi moje "szumy" - miałem inny obraz o nie-ASO po większości wpiach na tym forum, a tu chlopaki całkiem normalni i przemili

 

Pasek? :twisted:

 

Biorę na klatę - ASO w BB by się mogło kilka rzeczy nauczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI,

impra z Kaczorami ???

 

Wstydz się.

Ta, pozyskali nowy elektorat - przekupili mnie skrzynią od WRX'a '05 :razz:

 

:wink:

 

[ Dodano: Sob Gru 20, 2008 9:07 am ]

jakby pozdrawiał jakieś fajne bliźniaczki, ale tak to...

Wstyd się przyznać... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiesz, ale zaraz za dawnym Las Vegas, jadac od obwodnicy, mieszka kobieta jezdzaca niebieska Impreza .

 

Widuję ja czasem jak sie poruszam po Gdyni, na Chwarznie też tą widziałam, ale to na pewno był surfpro, poznałam po kierowniku :wink: .

Pod Medisonem z kolei widuję często wrx'a kombi, też chyba kobitkę za kierą kiedyś widziałam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subarety napotkane wczorak w okolicach godziny 13 przed galerią mokotów oraz na jej parkingu, pozdrawiam również kierowniczkę srebrnej imprezy kombi chyba WN... toczącej się obok mnie wczoraj w korku na puławskiej przed silver screenem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich mijanych dzisiaj w kilometrowych korkach.

[...]

ok 17:30 w okolicach Chałubińskiego i Koszykowejj

[...]

ok 21:50 na skrzyżowaniu Sikorskiego z Aleja Wilanowska

widać, że naprawde ostro było :roll: :mrgreen:

 

Oj było :twisted:

 

Od Wałbrzyskiej do Lewartowskego 2:20 :evil:

W drodze powrotnej po 21:30 było troche lepiej i mozna było poganic zaspane kucyki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga napisał/a:

pozdrawiam ekipę nie-ASO - za friko i bardzo fachowo na podsnośniku obadali mi moje "szumy" - miałem inny obraz o nie-ASO po większości wpiach na tym forum, a tu chlopaki całkiem normalni i przemili

 

Pasek? :twisted:

 

Biorę na klatę - ASO w BB by się mogło kilka rzeczy nauczyć...

Nie tylko w BB. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...