Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Simon1, to czuje sie pozdrowiony :mrgreen:

I bardzo slusznie. :wink:

 

hm... z tego co kojarzę to Ty raczej mijałeś kielonka z nalewką :razz:

A 3,5 litra tej samej nalewski na OS Karowa to myslisz, ze Hogi sam wypil? :wink: :razz: Trafiles na sam koniec, gdzie dobijalem sie na spokojnie piwkiem i drinami, bo na nalewke nie moglem juz patrzec a wodka w piersiowce sie skonczyla. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 3,5 litra tej samej nalewski na OS Karowa to myslisz, ze Hogi sam wypil? :wink: :razz: Trafiles na sam koniec, gdzie dobijalem sie na spokojnie piwkiem i drinami, bo na nalewke nie moglem juz patrzec a wodka w piersiowce sie skonczyla. :mrgreen:

aaa... to zwracam honor :wink:

 

A ja pozdrawiam solberg_a a, który stał na światłach jedno auto przede mną po wyjeździe z bemowa :) Widział Ty mnie?

MegasWRC dzięki odpozdrawiam :smile: i sie tak zastanawiam czy Cie widziałem czy nie, sam nie wiem. Tych subarynek trochę sie wszędzie kręciło, hm... srebrne to Twoje STi? to Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4, srebrnego WRX-a z dużym naleśnikiem często widuje przy Akademii Koźmińskiego

 

markos007, , Jak to się dzieje, że mojego OBKa tam nie widzisz ??? :???: :wink:

 

Pozdro dla Simona, ślepego jak kura, który był bardziej zaaferowany wyprzedzaniem zaraz po skręcie w Geodetów niż dostrzeżeniem salwy długich :mrgreen:

 

kanap4, To w takim razie Ty mi nie dajesz wykładów słuchać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4, srebrnego WRX-a z dużym naleśnikiem często widuje przy Akademii Koźmińskiego z identyko rejestracja, to Twoja srebrna strzała ? :smile:

 

Bugeye, ze swiniami na lusterkach i z duzym skrzydlem to ja :smile: .

 

erixon, no az tak glosny to chyba nie jest :razz: .

 

Harvester, wybacz...wstyd mi, ze nie daje edukowac sie ludziom :razz: .W kazdym razie czasami tez slysze jakiegos glosnego subaraka rycacego gdzies tam na parkingu, no ale to nie ja, chociaz za pierwszym razem to myslalem, ze mi zloma kradna :wink: .

 

Przy okazji pozdrawiam niebieskie STI chyba MY04-05 wyjezdzajace z ul.Kawy dzisiaj ok.15-15:30.Nr rej. to WA xxxxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam trzy osoby:

 

- ulica gen. Maczka, od strony Powstańców niedziela 14 ok. 9 rano...

Zaspana pełzałam prawym pasem a tu jakaś inna biała Imprezka znalazła się felga w felgę. Kierowca tak miło się uśmiechał, że rozświetlił mi poranek

 

- 2 Imprezy na ulicy Kowelskiej (Praga Północ) w poniedziałek 15 ... Pewnie w odwiedzinach u kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4, srebrnego WRX-a z dużym naleśnikiem często widuje przy Akademii Koźmińskiego z identyko rejestracja, to Twoja srebrna strzała ? :smile:

 

hej, często jestem pod uczelnia Szarym STI MY07

 

No no, kojarze jakas taka Impreze...cos mi swita.W kazdym razie rowniez pozdrawiam :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Simona, ślepego jak kura, który był bardziej zaaferowany wyprzedzaniem zaraz po skręcie w Geodetów niż dostrzeżeniem salwy długich :mrgreen:

 

Sorki, ale dzisiaj caly dzien w pospiechu i dopiero teraz "pan ma relaks" :wink: A tam po skrecie w Geodetow koles przede mna zaczal udawac "dobrego samarytanina" i wypuszczac spieszacego sie debila spod Hondy, a mi tylek wystaje na pol Pulawskiej :!: Potem oczywiscie bez kierunkowskazu sam wjechal w zatoczke... Strzelac do takich to malo... :roll:

 

Pozdro dla wszystkich spotkanych dzisiaj na miescie, a troche Was bylo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale dzisiaj caly dzien w pospiechu i dopiero teraz "pan ma relaks" :wink: A tam po skrecie w Geodetow koles przede mna zaczal udawac "dobrego samarytanina" i wypuszczac spieszacego sie debila spod Hondy, a mi tylek wystaje na pol Pulawskiej :!: Potem oczywiscie bez kierunkowskazu sam wjechal w zatoczke... Strzelac do takich to malo... :roll:
Widziałem, całą sytuację, bo byłem pierwszy do skręty w lewo do Mysiadła. Elegancko ich potem oburczałeś :wink: pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...