Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Kierownika czarnego STi na blachach OP.......Widziany był w Cieszynie w okolicach Starostwa Powiatowego.Z tyłu był świniacz więc mysle że to ktoś od nas:).

P.S Nie daleko był przystanek zwolniłem i pokazuje kobiecie że to ktoś z forum i że troche lepsza bo Sti:) Ludzie patrzyli na mnie i potem na czarną potem na moją.Pomachałem "Fanom" i uciekłem z sykiem bova:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX o nr DB..... napotkanego wczoraj ok. 14 na Krzyckiej we Wrocławiu. Jechałem dwa sam. za nim więc nie było możliwości pozdrowienia. /A gdzie to prawy boczek przypiekliśmy? :twisted: / Pozdrawiam również, mimo wszustko, napotkanego dziś około godz. 15 na Armii Krajowej, kierownika Forestera MY03-05, który jednak nie raczył zauważyć lekko starszego kolegi, a nawet jak odniosłem wrażenie, chciał udowodnić swoją "lepszość" :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego sti SZY ..... z anteną CB na dachu, który w Gdańsku skręcał ze Świętojańskiej w Groblę, a następnie Szeroką dzisiaj ok.14.30, świniaczy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dls xiomsls ktorego spotkslrm ns trasie z Wrocka do wawki przed Bełchatowem.... SZacun oby autko po przejechaniu 3500 km dalej latało...

WRX tak powiem 08 :P

sie człowiek zamysli na trasie a tu siostra w lusterku (starsza), odpozdrawiam miło było CB czasem wypełnia pustkę gdy się chce coś powiedzieć a się człowiek spieszy...

 

pozdro dl aspotkanych dlaej na trasie forków, ale nie forumowe były bo bez odzewu...

 

i pozdro na ternie lesznowoli dla czarnego chyba WRX 08, kiwka była

 

pozdrawia

URBANEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siedział w nim taki ogroooomny kierowca to pewnie marcinwrxsti - jak go zobaczyłem na spocie to zastanawiałem się czy nie prowadzi siedząc na tylnej kanapie :razz: (jak hightower w police academy :mrgreen: )

pozdrowienia dla Was obu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracalem tamtedy przed chwila to jacys ludzie robili mi zdjecia. Wiec nie tylko Ty tak myslales. :mrgreen:

 

Wracałam tamtędy także i jechałam za Tobą, więc to mi robili zdjęcia, a nie Tobie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrowienia dla sypkiego też tam spotkanego o 16.30 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla legasia spotkanego dziś koło 16.00 na Belwederskiej w okoicach Hyatta.

 

 

Na klapie z tyły miał naklejonego świniacza z podpisem GODLIK ! :cool:

 

Wyprzedzałem, zajeżdżałem drogę, mrugałem długimi i awaryjnymi, wyginałem się, robiem przysiady i machałem.... Kierownik pozostał niewzruszony i wziął mnie za debila :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...