Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro :smile:

Człowiek na chwilę się z pracy do GalMoku wyrwie i już go ustrzelą... :twisted:

Pozdrawiam :grin:

 

też mam taką fotkę :cool:

ale nie mam kabelka żeby ja z telefonu przenieść, bo jeszcze do domu nie dotarłem :razz:

 

Harvester, a nie mówiłem, że to Godlika :smile: przy okazji pozdro dla czarnego WRXa zaparkowanego kilka miejsc dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał/a:

Tak ze dwa-trzy dni temu widziałem w Warszawie na Okopowej starszego OBK, z jednej strony wieprz, z drugiej makowe japco. Blachy krakowskie, więc pewnie na pole jechał ;) Pozdro :mrgreen:

Wiesz no, jak się mieszka we dworze to się chodzi na pole, a jak się mieszka w polu to się na dwór :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika legasia turbo antyka obmachanego i pousmiechanego, w arkadii wieczorem w czwartek, ktory przewozil jakies strasznei wielkie cos z leroy-a :mrgreen:

 

pozdrawiam kierownika ble wrx zaparkowanego w sobote po poludniu na spiskiej w okolicach szkoly podstawowej :mrgreen:

 

pozdrawiam kierownika tribeci widywanej na parkingu przy bloku reymonta 323 :mrgreen: szczerze nie spodziewalem sie tam widzec tribeci :mrgreen::mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego Forestera spotkanego na Kasprzaka w Warszawie w piatek w samo poludnie :mrgreen: A potem dla kierownika srebrnego GT na tej samej ulicy dla odmiany o 14 :wink: bylo jeszcze niebieskie STi na Krakowskim chwile przed 16 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...