Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PZDR dla oświnionego GT na rej WN... od Puławskiej do SGGW koło 15.20 - od OBKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, czy Ty mieszkasz w Łodygowicach? Bo wiem, że masz tam pizzerię, widuję tam czasem Twojego WRXa. :cool:

 

Pizzerię teraz wynająłem, ale nadal mam biuro nad pizzerią - serdecznie zapraszam jajk będziesz w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Przemqa i ekipę widzianych krótko na Bemowie, Urbanka i Lorda Vadera (parkowałem obok wanny), oraz wszystkich z którymi były kiwki i resztę rally kibiców :mrgreen:

 

odpozdrawiam Zielona Górę sir Herrkam, miło było bilety prawie poszły straty małe, fun duży, jeszcze nigdy nie robiłem za konika...haaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, :roll: :mrgreen: ... ja nie kojarzę, o ile mnie pamięć nie myli, siedziałem cały dzień "w kartonach" w mieszkaniu, w Krakowie :mrgreen: ... szykując się do przeprowadzki :lol: .... chyba że to inny ukiman był .... :cool:

 

YYyyyy... to przepraszam, bylem pewien ze ktos kto przyjechal pociagiem na barborke byl przedstawiony jako Ukiman. :mrgreen: Ale skoro byles w Krakowie, to... to widocznie byl to ktos inny a gluchota czyni szalone postepy w moim organizmie. :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, :roll: :mrgreen: ... ja nie kojarzę, o ile mnie pamięć nie myli, siedziałem cały dzień "w kartonach" w mieszkaniu, w Krakowie :mrgreen: ... szykując się do przeprowadzki :lol: .... chyba że to inny ukiman był .... :cool:

 

YYyyyy... to przepraszam, bylem pewien ze ktos kto przyjechal pociagiem na barborke byl przedstawiony jako Ukiman. :mrgreen: Ale skoro byles w Krakowie, to... to widocznie byl to ktos inny a gluchota czyni szalone postepy w moim organizmie. :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

:twisted:

 

No następny z tym Ukimanem. :roll: Najpierw Kudłaty, teraz Ty...ale mogę wybaczyć, pewnie zatrułeś się śliwką. :mrgreen:

 

 

Ogólnie to pozdrawiam wszystkich napotkanych, jako niumen lub Ukiman :mrgreen:

 

W szczególności taxówkarza, którego hogi próbował poderwać i zostawił wizytówkę.

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi Ci o Niumena? :mrgreen:

 

No następny z tym Ukimanem. :roll: Najpierw Kudłaty, teraz Ty...ale mogę wybaczyć, pewnie zatrułeś się śliwką. :mrgreen:

 

O wlasnie. Przepraszam. Nalewka faktycznie mogla zrobic swoje. :mrgreen:

Ale mam wrazenie, ze i tak wiecej kojarzylem niz Hogi. :mrgreen: :razz:

 

W takim razie raz jeszcze, pozdrowienia dla Niumena, dzieki za pomoc. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DNL - a od kierowniczki blond w srebrnym turbo kombi :) na co dzień czerwone Justy z napisem Ania. Właśnie wracaliśmy z Iguany z baletów po Barbórce :)

Chwilę wcześniej włóczyliśmy się z Jurkiem Pyzlem, Fitnesem i Berlinem po knajpach w poszukiwaniu wrażeń

 

w imieniu Ani

 

Romek Urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz dla reszty porzadnych imprezowiczow ktorzy przeniesli sie do Michaela po barborce... :wink:

Simon1, to czuje sie pozdrowiony :mrgreen:

Nalewka faktycznie mogla zrobic swoje. :mrgreen:

hm... z tego co kojarzę to Ty raczej mijałeś kielonka z nalewką :razz:

 

vergette, dzięki za przypomnienie o taxi, lekko przysypiałem (to jednak ta nalewka) i mi sie zapomniało o tym ze zadzwoniłem po nią :oops:

 

Pozdro oczywiście dla Michaela i dzięki jedzonko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...