Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnego forysia uświnionego z tyłu na nr rej. WD.........

Dziś po południu na Czerniakowskiej przy Gagarina. :mrgreen:

 

To ja trąbiłem. :razz:

 

a pozdrawiam pozdrawiam,bawiłem sie nawigacją, a moja małżonka puka mnie i mówi "ty weź jakiś pan ci macha" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

1. wszystkich spotkanych wczoraj na prologu :grin:

2. czarnego Forestera STI widzianego dzisiaj na ul. Jancarza około 18 :shock:

3. srebrnej Imprezy MY05 widzianej dzisiaj na ul. Budziszyńskiej. Jesteśmy chyba sąsiadami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika turbowanny, lub czegoś bardzo podobnego widzianego rano (ok. 9) na Okopowej.

 

Jak zielone to pewno ja, akurat byłem o 9 na Okopowej. Anyway pozdrawiam chociaż to nie turbowanna.

To był czerwony GT kąbi, ale i tak pozdrawiam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika wisniowego zaturbionego Forysia, ktorego spotkalem na Al. Solidarności w Kielcach, w koreczku przed skrzyzowaniem z Sandomierska dzisiaj pare minut po 20. Nie mialem szansy kiwnac, kierownik skrecal na Lublin, a ja jechalem prosto. Blachy.. FZL.. FZN.. NFZ.. KGB.. CIA czy jakos tak (raczej pierwsze, ale glowy nie dam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla:

 

- Adi555 spotkanego wczoraj w Arkadii

- MackaSubru spotkanego w tym samym miejscu

- Załogi czarnego MY'08 N/A, z którymi dziś fruwaliśmy po Chomiczówce i Bemowie. Przepraszam, że nie czekałem, ale tak bardzo się cieszyłem, że jest ostry deszcz i wielgaśne kałuże i impreza może pokazać prawdziwy vorsprung durch technik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka

co komuś w łodzi machnę to patrzy na mnie jak na idiotę

będę pod koniec lipca parę dni w wawie to może będzie jakaś reakcja... od kogoś... kiedyś... może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie to sie fajna kobieta cieszyla dzisiaj w Raszynie kolo14 !jechala takim niebieskim z duzym bufetem i prosiaczkiem na lusterku, jak milo!! Pozdrawiam piekna nieznajoma .no dobra facetow w drodza na slomke , tamze i z powrotem tez pozdrawiam. Jerzy "wuj" Sandal znowu sie tak rozjezdzil ze podejscia nie bylo, ale ogolnie udany dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...