Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika srebrnego forka WPI, z którym wymieniliśmy pozdrowienia na trasie Lublin-Biłgoraj. Zdziwiony był trochę że ktoś mu macha, ale ładnie się głową ukłonił, a ja byłem jeszcze bardziej zdziwiony, bo pierwszy raz ktoś mnie z forka odpozdrowił, tym bardziej że jechałem starym transporterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego uświnionego STI śmigającego dziś Odyńca g: 19:59

Jednostronna kiwka była... w sumie trudno zobaczyć na czarnej Hondzie białą świnkę :mrgreen: :razz:

 

 

edit: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum a czy Twoja dziewczyna nieraz jeździ Twoim forkiem? :cool: Kurde, co ciekawe mac.li jeździe codziennie z piątkowa do biedruska, Ty burzum codziennie walisz z wildy do suchego i nigdy nie mogę Was spotkać, chociaż sam jeżdże codziennie z pod murowanej, przez piątkowo na ratajski taras poznania. A dupa tam :mrgreen: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Poznaniu jeżdżą dwa czerwone

 

...hehe, skarbnica wiedzy ten nasz gimof :lol: a ile jezdzi niebieskich?? :shock:

 

...a wiesz gimof, ze ostatnio zwracam uwage na zelazka?? ...i wiem, ze bywaja w kolorze blue... do tego zloty SZPRAJ i prawie imprezka :razz: ...a Twoj jaki ma kolor??

 

 

... i pozdrawiam niekumatego Pana z blue WRX bug eye kombi z "trumna" na dachu (obrzydliwe :neutral: ), ktoremu wjechalam prawie pod nos na Dabrowskiego... ale go nie obeszlam wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej siedź w domu, chyba że śpieszy Ci się do mechanika :razz:

Od 5 maja jestem codziennie w warsztacie bo mam miesięczne praktyki :razz:
a ile jezdzi niebieskich?? :shock:
To zależy, niebieskich sporo... na stałe to chojny napewno, "po rafi" na zamenchofa takowy sti stoi często, następnie "po impra" , oprócz tego wiadomo mi o jednej niebieskiej wolnossącej... Więcej grzechów nie pamiętam. Nie pytaj o reszte kolorów z palety subaru :mrgreen:
zloty SZPRAJ
ja mam czarny szprej na większych kołach... w końcu seria niczym jak maluch :lol:
.a Twoj jaki ma kolor??
zielony, z małą antenką od cb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw, no dobra, a gdzie Ty bywasz na Pl. Konstytucji o tej godzinie, bo prace biletowego z ZDM w rejonie raczej wykluczam :mrgreen:

z placu na plac w porannym sloncu, przyznasz, ze piekny lans Obrazek

mega lans :cool: :mrgreen::mrgreen:

codziennie o tej porze jade do pracy wlasnie przez te place no i mi sie 2 razy udalo Ciebie upolowac :cool:

niesety teraz jeżdżę z kuplem jego a6 wiec nie moge sie polansowac niestety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stałe to chojny napewno,

 

nom, tylko ze przez ostatnie 3 tygodnie imprezka przejechala moze z 70km, wiec nie bardzo mnie widac :???: w tym tempie bede robil 1000km rocznie :roll:

 

 

pozdrawiam kierownika niebieskiego kombiwara z rozowym swiniaczem na lusterku, widzianego w Wawie w okolicach Bokserskiej o 14:05 :wink:

 

[ Dodano: Pią Maj 09, 2008 10:48 pm ]

Albo ja, ja , ja

Niech mnie ktoś przytuli...., tfu, pozdrowi

 

z przytulaniem to nie bardzo :razz: ale jezeli smigales w zielonkawym T-shircie to byles Ty. stalem w koreczku na pasie obok :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam... mojego nauczyciela od muzyki, który dzisiaj, albo wczoraj wkroczył do grona posiadaczy Subaru, kupując Turboantyka :D

Piszesz, że jesteś nowy, a zaczepne manewry znasz :evil:

 

EDIT: niestety Twój podpis się nie zaimportował :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...