Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ANTYpozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy kombi GD ****N, który przejechał dzisiaj około 17tej przez Długi Targ :shock: od strony Chlebnickiej w Ogarną :evil: . Wcale nie zrobił tego cicho i dyskretnie :evil: :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylo opisane w Expresie Ilustrowanym, Pan jes bodajze z Poddebic, a auto zza wielkiej wody.

 

O! to http://egazeta.express.lo...lendarzDzien=25

 

 

3 letni WRX MY02 hm.... niezle :mrgreen:

 

ale przynajmniej taksiarz zgrywusek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w poniedziałki przebijam od Mikołowa przez centrum na Toszecką i Pyskowice, ale Sprinterem białym. Kiedyś niedaleko bazy stał czarny WRX. Nieraz mijam czarnego STI ze świniaczem nawet. Chętnie zawitam moim srebrnym po't'ciskiem na spocik w rodzinnych Gliwicach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy...

 

[uWAGA]

 

pięknie bulgoczącego...

 

 

 

[TAM DA RA DAM]

 

subaru

 

 

 

[NIE DO WIARY]

 

XT6 / XT / ALCYONE / VORTEX (nie wiem, nie potrafiłem rozpoznać) :shock:

 

spotkanego dziś w okolicach lotniska Okęcie. Jeździło mi coś przed nosem i tak pięknie bulgotało i zacząłem się złościć, że jakaś inna marka rości sobie prawo do takiego pięknego bulgotania. Aż się przyjrzałem bliżej i zobaczyłem, że to właśnie alcyone :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznosci dla Panow z niebieskiego STi MY03' na drodze W-wa-Sochaczew i po chwili ...

 

[uWAGA]

 

ja chromole, [scroll]LAZUROWEGO [/scroll]STi MY03 lol.gif[scroll][/scroll]

 

btw., ale to kumate gady byly - kilkadziesiat aut w zasiegu wzroku, ja ich widze od 30m, a Ci od dawna z machajaca przez okno graba szczerza zeby, hell yeah, that's my boys :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wlasciciela WRXa zaparkowanego kolo 20:00 przedwczoraj pod Carrefourem we Wrocku oraz wlasciciela GT powozonego razem chyba z Mercedesem G na lawecie wczoraj kolo 9:30 na Karkonoskiej.

 

Pozdrawiam tez wlasciciela czarnego Forka S-turbo MY'01 napotkanego wczoraj pod wieczorem w Adrsspachu (czy jak sie ta miescina czeska nazywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów spotkanych wczoraj na imprezie integracyjnej :wink: u jakub001

Gratulacje dla Młodej Pary. :mrgreen:

P.S.Chyba na wszystkich zrobiło wrażenie zrobiła profi dekoracja auta.

Foto z telefonu.

20080501356ye0.jpg

20080501358sh0.jpg

20080501360ic5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...