Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

te BL to moje :-). czesto mozna mnie w tamtej okolicy spotkac...bo parkuje przy ogrodowej ...

zreszta w sobote w ostatniej chwili zauwazylem jakas impre kombi na skrzyzowaniu zelazna/solidarnosci..nie wiem czy to nie laciata...ale kantem oka zauwazylem jak juz sie wymijalismy...

 

bartek

 

Dokładnie to byłem ja w końcu niemal sąsiedzi jesteśmy, pozdrowionka :P

 

Pozdrawiam również :

:arrow: spotkanych w piątek wieczorkiem na Prymasa przed dworcem zachodnim ludzi z czerwonego SI GT WI***** gdy się zrównalismy wymieniliśmy stosowne pozdrówki :P

:arrow: niebieskiego kombiwarka oklejonego w złote napisy Subaru z który wymieniliśmy kiwkę na Andersa w sobotnie południe :P

:arrow: kierowcę niebieskiego WRX-a spotkanego dzisiaj godzinkę temu na Dźwigowej piąteczka była :P

:arrow: i dla eleganckiego pana ze srebrnego Legacy, który o dziwo odpowiedział na moje pozdrowienia na Kasprzaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto ma starszy model jak raz?

Jeżeli idzie o Stefana to przedstawiam się dla jajec nazwiskiem tej postaci od 15 lat. Poza wąskim gronem przyjaciół jesteś pierwszą osobą, która wyczaiła o co biega, a przecież np. w kolejce na Kasprowy wszyscy wiedzą kto ma łóżko po lewej ręce jak się wchodzi do kajuty ... ucieszyło mnie to.

pozdrawiam

... a wczoraj byłem na koncercie Wishbone Ash i pod strzykawą stał forester z Krakowa (zapatrzeni w "marce", zapatrzeni w "śpiewie" ???);

A juz myslalem, ze jestes riowniez Zdzislawem Dyrmanem z innego posta. A dobra lektura zasadniczo byla wtedy koniecznoscia dziejowa. Ktoz to dzis czyta. Ktoz sie fascynuje lepko wilgotnym sznapsbarytonem mlodego artysty slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem, ze jestes riowniez Zdzislawem Dyrmanem z innego posta. A dobra lektura zasadniczo byla wtedy koniecznoscia dziejowa. Ktoz to dzis czyta. Ktoz sie fascynuje lepko wilgotnym sznapsbarytonem mlodego artysty slowa.

Chyba tylko Zdzisław Dyrman... zasadniczo... i jego kolega Stachu ... niegaduła jakiś. Ale całkiem serio to niedawno w knajpie usłyszałem zamówienie: szumlasu raz; po czym pełna gęba złości studenta, który nie znalazł zrozumienia ... mimo wszystko jest w nich wiele niewykorzystanej mocy, a odkrywają różne pokłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy (ja i Michał) Moniqe i Hansa lansujących sie bez kaptura na Piłsudskiego ok 16.10

 

a dziękować :mrgreen: uprasza się następny raz o energiczne machanie gałęziami żebym was mogła zobaczyć 8)

przy okazji pozdrawiam trzy subarki zaparkowane na 40 metrowym odcinku wenecji (GT,Leśnik i Legacy) baaaaaaaaardzo miły widok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Monike i jej GTeka kręcących sie dzisiaj po Głogowskiej. :)

 

Dzięki, również pozdrawiam. :wink:

 

Niestety nic granatowego mi w oko nie wpadło... :roll:

Stałem z boku to mogłaś mnie nie widzieć.

 

Dzisiaj pozdrawiam spotkanych w południe w centrum Poznania najpierw św. Marcin niebieskiego WRX w kombi, mrugałem ale chyba mnie nie zauważył.

A później na Królowej Jadwigi zielonego forysia oba chyba z rej zaczynającą sie od W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz uwaga :!: :!: :!:

 

Pozdrawiam Pana Policjanta, kierujacego ruchem na Dworcu Glownym w Krakowie (glowne skrzyzowanie) ok. godziny 14:15. Szanowny Pan Wladza kazal mnie sie zatrzymac na srodku skrzyzowania, opuscic szybke i powiedzial: "Prosze przegazowac!"... co tez uczynilem i uslyszalem "... i o to chodzi! - prosze jechac bo blokuje Pan ruch :wink: " :twisted: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana Policjanta, kierujacego ruchem na Dworcu Glownym w Krakowie (glowne skrzyzowanie) ok. godziny 14:15. Szanowny Pan Wladza kazal mnie sie zatrzymac na srodku skrzyzowania, opuscic szybke i powiedzial: "Prosze przegazowac!"... co tez uczynilem i uslyszalem "... i o to chodzi! - prosze jechac bo blokuje Pan ruch "

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

.... ja pozdrawiam jakiegoś subaraka (niuniek?) co mi przez Ariańską przemknał i tylko blow-off-a i bokserka usłyszłem :mrgreen: ..... przez niego jeszcze mogłem się pomylić przy wypełnianiu teczek i formularzy i CV na studia :twisted: .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana Policjanta, kierujacego ruchem na Dworcu Glownym w Krakowie . Szanowny Pan Wladza kazal Prosze przegazowac!"... co tez uczynilem i uslyszalem "... i o to chodzi! - :

 

Pan Policjant jest bardzo sympatyczny..mnie wczoraj zatrzymał..zlustrował nas tj mnie i Hansa i zapytał czy może ze mną jechać 8) ..nie wspomniał nawet o niezapiętych pasach i telefonie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...