Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego okrągłookiego STI widzianego po 17.00 na Kołłątaja ( Miał zgaszone światła, chociaż cały dzień dzisiaj pochmurno) i dla STI widzianego przez moją mamę na pl. św Macieja, koło południa (możliwe, że to ta sama Impreza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś z Wrocławia ? Dzisiaj ludzie ciekawie u nas jeżdżą. Widziałem kobietę, która zatrzymała się na zielonym, odczekała do czerwonego i pojechała (wcześniej myślałem, że takie sytuacje w dowcipach się zdarzają). Moją rodzicielkę z kolei chciał ktoś staranować, skręcając z prawego pasa w boczną lewą uliczkę, podczas gdy był wyprzedzany przez mamę ( osobiście myślałem że już drzwi będzie trzeba wymieniać). Sam przy parkowaniu lekko ścianę dotknąłem. Wy też zaobserwowaliście dzisiaj takie różne dziwne rzecz ?

 

P.S. Nie wiedziałem do którego tematu to pytanie wepchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki, dzięki tylko coś słabo machałaś bo przegapiłem

 

Roland bo Ty zwykle idziesz takim ogniem że tzreba by transparent parę metrów kwadratowych rozwiesić ;-) Ewentualnie czasem trzeba pogonić Seicento i dogonić Szuwarka ;-)

 

Hehehehehehe... Akurat nie machalam, zeby z siebie przynajmniej w autobusie nie robic idiotki :lol:

A jak bede jechac samochodem to Cie wczesniej poinformuje przez radio, ze bede machac, tak na wszelki wypadek :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego legaca ktory parkuje w pisecznie przy ul jaspisowej na krakowskich numerach :lol::lol: ciekaw jestem moze to jakis forumowicz :shock:

Ja tego Legasia często widuje jak popołudniu śmiga Puławską w kierunku Piaseczna .. niestety ani razu nie odpowiedział na "zaczepki" :wink:

tak to tego widujesz bo on kolo piaseczna .stary tepy dziadyga nie kumajacy.powinien jezdzic ....na pewno nie subaru :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego legacy kombii widzianego dziś koło Cmentarza Rakowickiego koło godziny 8.00 (jakiś pan za kierownicą).

 

To może ja! :) Jechałem do pracy, jeżeli jeszcze kierunke na warszawę a Legacy Kombi takie jak poniżej to na pewno ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki GT spotkanej dzisiaj o 7:30 na ul. Świętokrzyskiej w Wawie ;)

 

to pewnie byłem ja :D bo widziałem srebrnego kombiwarka ale tak średnio miałem możliwość pomachania (skręcałeś w Marszałkowską ??)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego legacy kombii widzianego dziś koło Cmentarza Rakowickiego koło godziny 8.00 (jakiś pan za kierownicą).

 

To może ja! :) Jechałem do pracy, jeżeli jeszcze kierunke na warszawę a Legacy Kombi takie jak poniżej to na pewno ja :)

 

Si 8)

Pozdro dla 10 forysiów widzianych dziś po 17.30 w tyn jeden czarny z wyciągarką :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki GT spotkanej dzisiaj o 7:30 na ul. Świętokrzyskiej w Wawie ;)

 

to pewnie byłem ja :D bo widziałem srebrnego kombiwarka ale tak średnio miałem możliwość pomachania (skręcałeś w Marszałkowską ??)

 

pozdrawiam,

Roland

SI ;) Jak jechałem Świętokrzyską, to tak tylko patrzyłem w lusterko jak lawirujesz pomiędzy autkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SI ;) Jak jechałem Świętokrzyską, to tak tylko patrzyłem w lusterko jak lawirujesz pomiędzy autkami :D

 

hehe - próbowałem Cię dogonić (bo wcześniej minąłeś mnie zaraz za Tamką - stałem na chodniku więc pewnie nawet nie zauważyłeś :D ) ale mi się to nie udało :D

a jak skręcałeś to nie dało się wyhamować coby pomachać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SI ;) Jak jechałem Świętokrzyską, to tak tylko patrzyłem w lusterko jak lawirujesz pomiędzy autkami :D

 

hehe - próbowałem Cię dogonić (bo wcześniej minąłeś mnie zaraz za Tamką - stałem na chodniku więc pewnie nawet nie zauważyłeś :D ) ale mi się to nie udało :D

a jak skręcałeś to nie dało się wyhamować coby pomachać :?

No właśnie widziałem Ciebie :)

No i też pozdrowienia dla niebieskiego STI spotkanego w tuneliku pod Marszałkowską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla srebrnego WRX-a kombi który przemykał wczoraj przez rondo Prymasa i Kasprzaka w godzinach popołudniowych oraz dla srebrnej Imprezki GT WOT ***** zaparkowanej dzisiaj po 15 pod komisem na Prymasa Tysiąclecia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu jaka ciote dzis widzialem w forysiu XT stara nadmuchana pudernica z wielka trwala na lbie . z daleka jechalem i jej swiatlami mruglem a ona mi stara pudernica fucka strzelila. jezu komu oni te subaryny sprzedaja :(:(:(:(:(:( :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...