Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdroweinia dla kierownika forysia na krakowskich tablicach parkującego cały dzień przy świętokrzyskiej/jasna koło salonu orange

 

:grin: Polini czemu (sic!) chociaż sam się z tego trochę śmiej bo fakt trochę głupio wygląda, ale zostały mi ze starego samochodu a na zimę to co mi tam- może na następny sezon dostanie coś fajniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Polini czemu (sic!) chociaż sam się z tego trochę śmiej bo fakt trochę głupio wygląda, ale zostały mi ze starego samochodu a na zimę to co mi tam- może na następny sezon dostanie coś fajniejszego

O, cześć! :D Może mnie widziałeś, przechodziłem przed Tobą przez ulice (bezowa kurtka) i gapiłem się na WRX. :) Stalówki "lekko" nie pasuja do WRX, takie jest moje zdanie. :mrgreen:

 

Bęben, widziałem auto, chodzę tamtędy czasem, bo mieszkam bardzo niedaleko. :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zamyślonego Gala, którego widziałem dziś rano na Czerniakowskiej (nawet soundtrack miałem odpowiedni - słuchałem Marvina Gaye'a :mrgreen: )

Pozdro równiez dla kierownika STi na łomiankowskich numerach, ktoremu pomachałem na Kolejowej. Tak sie przeraził, że aż w tyle został, żebym przypadkiem drugi raz nie machał... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla użytkownia srebrnego GT przemieszczającego się w korku gigancie okoó 17:50 ul. Waryńskiego później w kierunku Pl. Uni Lubelskiej oraz granatowego GT z ogromnym skrzydłem (STi) śmigającego Towarową około 18:20 w kierunku Al. Solidarności

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 17.50 w korku gigancie na Waryńskiego to stałam ja, ale ani to GT, ani kierownik ;)

a do tego nie widziałam w okolicy żadnych słusznych pojazdów ;)

 

a potem ok. 20-tej śmignęło mi 5 różnych srebnych subarów na odcinku rondo babka radosława - jana pawła marchlewskiego - al. niep. 3 imprezy + 2 foresie. jakieś kurde klonowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się troche nazbierało..pozdrowienia w kolejności ..dowolnej:

-Aga, Szymon..(kiedy jedziemy na rybke?)

-sama Krebelka (trzeba wprowadzić cykliczność takich spotkań)

-Baśka, Łoś i Quba..dzieki za odwiedzinki..częściej, na długo aaa..i następnym razem-Quba..do garów :mrgreen:

-"tych" co mnie przywitali milo w stolnicy

i dla caaaałej masy wszelkiej maści Szuwarkow spotykanych przez ostatni tydzien..a szczególnie dla kierowcy niebieskiego STi którego..słysze każdego wieczora pod Galerią Ursynów

 

 

p.s. a i pozdrowienia dla "zasmyczonego" Pana spotkanego dziś rano w windzie w Centrali KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 17.50 w korku gigancie na Waryńskiego to stałam ja, ale ani to GT, ani kierownik ;)

a do tego nie widziałam w okolicy żadnych słusznych pojazdów ;)

 

a potem ok. 20-tej śmignęło mi 5 różnych srebnych subarów na odcinku rondo babka radosława - jana pawła marchlewskiego - al. niep. 3 imprezy + 2 foresie. jakieś kurde klonowanie?

 

ja tam jechałem ok 19 40 srebrną babcią ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...