Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dla Was, zebyscie mieli gdzie wpadac na kawe ;)

 

P.S. co te bachory chcialy od Ciebie? Ten wiekszy gruby jest nieznosny :lol: Czesto przychodzi do salonu i tylko patrzy gdzie by tu cos podgrandzic :| A jak tego nie robi to wlazi ze swoim bratem do samochodow i zamykaja sie w bagazniku i rozne takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Azraela (mniemam) bulgotającym niebieskim GT w sobote pod Jubilatem pomiędzy 14 a 15 ....

 

 

A co to Jubilat? Faktem jest że bulgotałem po Krkauw tych godzinach, koło 15 byłem w Emilu.

 

 

Czyżby Azrael ?

 

Chyba jednak nie, Araquiel nie dała mi dziś nawet dotknąć kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. co te bachory chcialy od Ciebie? Ten wiekszy gruby jest nieznosny Czesto przychodzi do salonu i tylko patrzy gdzie by tu cos podgrandzic A jak tego nie robi to wlazi ze swoim bratem do samochodow i zamykaja sie w bagazniku i rozne takie...

 

Domyślam sie :evil: bo był strasznie męczący i nachalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam sedecznie kierownika (badz kierowniczke) forestera (SK 69****), ktory wpuscil mnie, jak sie zamotalem przed mostem osobowickim we Wroclawiu i zajalem nie ten pas. Pierwszy raz tamtedy jechalem, a ze znaki widac pozniej niz zaczyna sie korek...

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy (GD 3553G) widzianego dzis w okolicach godziny 8.30 rano w okolicach ulicy górnej w Gdańśku:)

 

Jeszcze mi powiedz, że gdzieś tam mieszkasz w okolicy, to już się w ogóle poskładam ze śmiechu. Nie dość, że Niumen mieszka u mnie w klatce 7pięter niżej i dopiero jakiś miesiąc temu zakumaliśmy, że to my forumowicze-to może jeszcze Młody do kolekcji 200m dalej, co?? :grin: Ilu ludków z forum jeszcze tu mieszka w moim bloku lub obok i jeszcze o sobie nie wiemy?? :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy (GD 3553G) widzianego dzis w okolicach godziny 8.30 rano w okolicach ulicy górnej w Gdańśku:)

 

Jeszcze mi powiedz, że gdzieś tam mieszkasz w okolicy, to już się w ogóle poskładam ze śmiechu. Nie dość, że Niumen mieszka u mnie w klatce 7pięter niżej i dopiero jakiś miesiąc temu zakumaliśmy, że to my forumowicze-to może jeszcze Młody do kolekcji 200m dalej, co?? :grin: Ilu ludków z forum jeszcze tu mieszka w moim bloku lub obok i jeszcze o sobie nie wiemy?? :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

 

Faktycznie niezłe cojones z tą okolicą :mrgreen: , sytuacja z Tobą to mnie w ogóle rozniosła, tą samą windą się jeździ a nawet nie wiesz z kim :twisted: Trzeba przyczaić te niebieskie subaru, może jakieś świnie będą.

 

 

P.S Pozdrawiam - dzisiaj ok.19 przy dworcu PKS - czarny Foryś z wgniecono dupo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...