Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne pozdrowienia dla kolejnego nieświadomego kierowcy Subaru. Tym razem całość odbyła się na stacji PKN Orlen w Strzelcach Opolskich, akurat stałem na Legacem na stacji i podjechał srebrny forester (chyba turbo) KR XXXXH kierownik szybko wysiadł wsadził pistolet do wlewu i wsiadł do auta, potem znowu wysiadł i pobiegł zapłacić nawet nie zwracając na sympatyczne gesty uwagi. Normalnie kurde przezroczysty jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc pozdrawiam kierownika niebieskiego Foresia XT WB-coś tam coś tam- który w niedzielę stał na parkingu koło ronda pod Kuźnicami.

Zapewne właściciel śmigał na Kasprowym (jak i ja za chwilę potem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierowcy bordowego kombiwarka z naklejką upamiętniającą Janusza Kuliga.

Spotkaliśmy się na Towarowej i pomimo lekkiego zaskoczenia, odpowiedział na moje pozdrawiające machanie koniczyną górną.

 

PZDR :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w takim razie pozdrawiam wszystkie pochowane w szopach oraz jeszcze nienabyte Subaryny z woj. świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego - bo przez trzy dni zrobiłem w tych rejonach coś koło 700 km - i nie spotkałem ani jednego!!! :evil::cry: :shock:

Pustynia jakaś cywilizacyjno-motoryzacyjna, normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Pozdrawiam i Kierowce i Imprezke z którymi to sie pozdrowiliśmy na Gocławiu...

Kierowca ten był pierwszym (Od kilku tygodni) który zdążył na tyle szybko rozpoznać Outbacka że odwzajemnił pozdrowienie...

I możecie mi wierzyć Kierowcy Outbacków i Legasiów nie sa najgorsi jeżeli chodzi o pozdrowienia... Nie chce obrażać Pań i Foresterów alo ta własnie z tej strony jeszcze nigdy nie zostałem zauważony :-(

 

Pozdrawiam również właściciela Czarnego Outbacka któremy cofający TIR pomarszczył troche (baardzo) Maske... Widziałem samochod w warsztacie ehhh szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego forysia WZ**** ktróry przemknął koło mnie dzisiaj przed 15 na Belwederskiej oraz zielonego forysia w poprzedniej budzie, któremu udało mi się pomachać pół godziny później na Jana Pawła a także dla srebrnego Legasia (sedan) WI***, którego udało mi się wypatrzyć na parkingu. Poza tym widziałem jeszcze dwa Legasie idąc piechotą na trasie z i do samochodu :)

Ale urodzajny dzień :D Od razu człowiekowi raźniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla dyrekcji, z ktora sie wymijalem pol h temu na armi krajowej.

jezeli ten wisniowy forys kr xxxr to 2,5xt... to chyba jeszcze nie dotarty :twisted: .

czyzby dyrekcja, po dzisiejszych zajsciach, jechala osobiscie zaczac kopac fundamenty

pod nowy salon :wink: :?: .

 

pozdrawiam,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopać - to chyba nie Dyrekcja (no, chyba że to pierwsze, symboliczne wbicie szpadla? :wink: )

 

Rolą Dyrekcji jest mieć erekcję, znaczy, tentego, dokonać aktu erekcyjnego i wkopać ewentualnie butelkę (uprzednio opróznioną z zaprzyjaźnionymi VIP-ami) :wink: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki srebrnego WRXa - podziemny parking PLAZA - ok. godziny 14. Prawdopodnie MY05 - bo mial te ladne felgi :D

 

A czym się różnią felgi w MY03 i MY05? Masz fotki może tych nowych? Pytam o WRX of kors, bo co do STi to sprawa jasna.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkopolanin, chyba masz racje...

 

Tutaj mam jeszcze takie zdjecie MY03: http://www.carsafe.com.au/images/blue-w ... d-dots.jpg

 

Tylko, ze te co teraz przyszly MY05 one jakies takie ciemne... obok stal forester na aluminiowych i to zupelnie inny kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...