Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam:

srebrne Legacy WB ******,

parkujące dzisiaj około 13-tej na Kasprzaka.

 

To ja! To ja! To ja! :D

No to jak Forumowicz to podwójne pozdrowienia :D

Imprezka stała kawałeczek za Tobą (za wjazdem), a ja za nią, ale ja wpadłem tylko na chwilę do Klienta i zaraz uciekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

srebrne Legacy WB ******,

parkujące dzisiaj około 13-tej na Kasprzaka.

 

To ja! To ja! To ja! :D

No to jak Forumowicz to podwójne pozdrowienia :D

Imprezka stała kawałeczek za Tobą (za wjazdem), a ja za nią, ale ja wpadłem tylko na chwilę do Klienta i zaraz uciekałem.

 

Ta imprezka staje tam od jakichś 2 miesięcy. Ale jeszcze nie przyczaiłem właściciela. Ja też tam wpadam do klienta, tylko siedzę dłuuuugo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego WRX, blachy WPR (chyba był na cynamonowym) do którego machnąłem ręką na krakowskiej a on to odwzajemnił z usmiechem na twarzy. Chwilkę sobie pognaliśmy :mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki srebrnego Foresia 2.0 MY'06, widzianej dzisiaj ok. 13.30 na ul. Czarnowiejskiej, która na moją kiwkę odpowiedziała tak: :shock:

Droga Pani, otóż my się pozdrawiamy w Subarynkach, proszę się więc nie dziwować, lecz odmachać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, ;)

 

Pozdrawiam rowniez So What! z potomkiem widzianych, ale nie rozpoznanych ( :oops: :oops: :oops: ) w Plazie.

 

A takze dwie calkiem ladne i calkiem mlode kobitki z WRXa MY03 w parkingu podziemnym w GK :twisted:

 

I rowniez STI 03 wyjezdzajacego z Plazy kolo 19.30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Bug Eye'a wrx na blachach WY z którym machnelismy sobie kiwki...yeay, ostatnio mam szczęście do pozytywnie nakręconych kierowników imprezek :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło mi Ciebie poznac, tym bardziej, że to taka moja pierwsza znajomość przeniesiona z ulicy na forum :mrgreen:, kurka myslałem że już nikogo innego nie spotkam z forum na ulicy :cry: Znam się z innymi, ale poznałem ich przed forum, a tu proszę, taka niespodzianka, hehe, cieszę się, pozdrawiam Gregor

 

Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...