Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym pozdrowić trzech panów z Ukrainy. 2 wyglądało na płatnych morderców, trzeci wyglądał na takiego, co morduje dla przyjemności. Spotkałem ich na stacji Orlen gdzieś po drodze z Tarnowa do Rzeszowa... Panowie podjechali Tribecą. Niniejszym, dla uczczenia mojego pierwszego spotkania z Tribecą - Priviet, druzja :):mrgreen:

Paul, pisanie, ze panowie od razu wygladaja na platnych mordercow, a potem jeszcze mowienie Privet druzja ( po rosyjsku) jest dokladnie tym samym, co twierdzenie, ze kazdy Polak 20 lat temu w Wiedniu kradl - na mnie na granicy Austriackiej celnik wyciagnal pistolet i powiedzial RAUS! A jechalem akurat na narty.

Mezczyzni ukrainscy maja specyficzny genotyp - i jesli spojrzysz na trenera ich reprezentacji natychmiast to zrozumiesz. W przeciwienstwie do kobiet, nie sa wszyscy sa od razu Nike z Samotraki.

Nie szafowałbym tak lekko stwierdzeniami typu morderczego, zwłaszcza, że koledzy Ukraińcy są do rany przyłóż w porównaniu z dowlonym Polakiem. Noca chodzi się po Kijowie o wiele bezpieczniej niz w naszym pięknym grajdole ksenofobicznym.

Arno, Paul_78 nie wiedział po prostu, że poglądy szkoły antropologicznej są już nieaktualne :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno - nie mogę odmówić ci racji, jednak owi panowie wyglądali jakby żywcem przeniesieni z filmu "Brat". Byłbym również przysiągł, że łypali spode łba. Poza tym Tribeca na ukraińskich rejestracjach budzi - może zupełnie nieuzasadnione - obawy, tak samo jak kiedyś w Polsce panowie w dresach wysiadający z Grand Cherokee...

:mrgreen:

I tu sie mylisz Paul 78. W Kijowie Tribeca to wyjatkowo ostatnimi czasy czesto widziany samochod.

Zreszta Legacy, Outbacki i Forestery NOWE kreca sie na wszystkich ulicach.

STojac wieczorowa pora na glownym skrzyzowaniu przez kilka minut naliczylem ich pewnie z 10.

Stoisz a one jada.

Nie lekcewazyc Ukrainy - stolicy SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno - nie mogę odmówić ci racji, jednak owi panowie wyglądali jakby żywcem przeniesieni z filmu "Brat". Byłbym również przysiągł, że łypali spode łba. Poza tym Tribeca na ukraińskich rejestracjach budzi - może zupełnie nieuzasadnione - obawy, tak samo jak kiedyś w Polsce panowie w dresach wysiadający z Grand Cherokee...

:mrgreen:

I tu sie mylisz Paul 78. W Kijowie Tribeca to wyjatkowo ostatnimi czasy czesto widziany samochod.

Zreszta Legacy, Outbacki i Forestery NOWE kreca sie na wszystkich ulicach.

STojac wieczorowa pora na glownym skrzyzowaniu przez kilka minut naliczylem ich pewnie z 10.

Stoisz a one jada.

Nie lekcewazyc Ukrainy - stolicy SUBARU.

 

w Moskwie podonie prawda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy w nowej sedanowej budzie na KR-akowskich blachach wyjezdzajacego z CPNu na Zytniej w Kielcach (to ja Cie wypuscilem :P )

 

I 500m dalej pozdrawiam wyluzowanych gosci w maluchu kabrio na bielskich blachach (SBE) ktorym zrobilem fotke (niestety tylko telefonem) na krakowskiej rogatce, zdjecie nizej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Zreszta Legacy, Outbacki i Forestery NOWE kreca sie na wszystkich ulicach.

STojac wieczorowa pora na glownym skrzyzowaniu przez kilka minut naliczylem ich pewnie z 10.

Stoisz a one jada.

Nie lekcewazyc Ukrainy - stolicy SUBARU.

 

w Moskwie podonie prawda :?:

Nie. W moskwie SUbaru za tanie i sie nie liczy. jezdza tym tylko jakies pseudokawiory.

Rozsmieszasz mnie wercie nieznajomoscia rzeczywistosci postsowieckiej.

Czlowieku, ponizej wypasionego moerola sie w moskwie nie schodzi, w nizszych kregach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. W moskwie SUbaru za tanie i sie nie liczy. jezdza tym tylko jakies pseudokawiory.

Rozsmieszasz mnie wercie nieznajomoscia rzeczywistosci postsowieckiej.

Czlowieku, ponizej wypasionego moerola sie w moskwie nie schodzi, w nizszych kregach.

 

Subaru może ewentualnie być jako któryś kolejny samochód - do zabawy dla dzieci.

 

A tzw. Rusek, jak kupuje merola, to tylko esę. Jak audi, to co najmniej szóstkę. Jak beemę - to co najmniej piątkę. Niższe modele nie istnieją. Jak go nie stać na te, to znaczy że nie stać go nawet na te tańsze i jeździ ładą. Tam bogactwo ma charakter binarny, a nie ciągły, jak w tzw. cywilizacji zachodnioeuropejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo nie bylo w Moskwie salon Ferrari maja :shock: Jak i Astona , Lambo , Bentley, inne .....Na ukrainie tez sprzedano w zeszłym roku sporo aut których u nas nie widac .

To nie kwestia samej li sytuacji postsowieckiej ale umiejetności i radosci z wydawania pieniedzy.

Ale to juz traca OT .

Pozdrawiam Pana w Foresterze srebrzystym - któregokolwiek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...