Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam Pana Krzysztofa Materne, ktory mi na Warszaiance odmachl ze swojego Forysia Turbo :D

 

A może odmachał Ci nie dlatego, że jechałeś subarakiem, a dlatego, że - jako artysta - ma 34583095843508430958435094385094385 znajomych, z których nie kojarzy 23948328432098409328409328324344343 i dla bezpieczeństwa woli odmachać, bo to nigdy nie wiadomo, czy jednym z tych "niekojarzonych" nie jest jakiś impresario, czy też możny mecenas sztuki. A że w STI nie wyglądasz na przeciętnego studenta-zbieracza autografów, to... :roll:

 

:mrgreen:

 

:mrgreen: sure !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego GT ktory stoi w Japan Sport Service :-)

 

Witam,

Niezly czas post lip. 05 a ja teraz dopiero to teraz zobaczylem :)) wtedy chyba samochodzik stal chwilowo, na dzien dzisiajszy stoi tam juz od lutego :(( ale graty wszystkie sa juz na pace wiec final powinien byc do konca 06-06.

 

POzdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla p. Andrzeja, Meli, Krzysia i Piotrka za miłe pogawędki w dniu dzisiejszym.

 

P.S. Przemeq, miałeś rację z tą kawą - pierwsza klasa

 

No dziękujemy Blue, no widzisz, ja dopiero teraz nadrabiam zaległości na forum, czytam i czytam i się doczytuję pozdrowień :) Kawka pierwsza klasa, nie inaczej :D Pozdrówki Krzysiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym pozdrowić trzech panów z Ukrainy. 2 wyglądało na płatnych morderców, trzeci wyglądał na takiego, co morduje dla przyjemności. Spotkałem ich na stacji Orlen gdzieś po drodze z Tarnowa do Rzeszowa... Panowie podjechali Tribecą. Niniejszym, dla uczczenia mojego pierwszego spotkania z Tribecą - Priviet, druzja :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym pozdrowić trzech panów z Ukrainy. 2 wyglądało na płatnych morderców, trzeci wyglądał na takiego, co morduje dla przyjemności. Spotkałem ich na stacji Orlen gdzieś po drodze z Tarnowa do Rzeszowa... Panowie podjechali Tribecą. Niniejszym, dla uczczenia mojego pierwszego spotkania z Tribecą - Priviet, druzja :):mrgreen:

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym pozdrowić trzech panów z Ukrainy. 2 wyglądało na płatnych morderców, trzeci wyglądał na takiego, co morduje dla przyjemności. Spotkałem ich na stacji Orlen gdzieś po drodze z Tarnowa do Rzeszowa... Panowie podjechali Tribecą. Niniejszym, dla uczczenia mojego pierwszego spotkania z Tribecą - Priviet, druzja :):mrgreen:

Paul, pisanie, ze panowie od razu wygladaja na platnych mordercow, a potem jeszcze mowienie Privet druzja ( po rosyjsku) jest dokladnie tym samym, co twierdzenie, ze kazdy Polak 20 lat temu w Wiedniu kradl - na mnie na granicy Austriackiej celnik wyciagnal pistolet i powiedzial RAUS! A jechalem akurat na narty.

Mezczyzni ukrainscy maja specyficzny genotyp - i jesli spojrzysz na trenera ich reprezentacji natychmiast to zrozumiesz. W przeciwienstwie do kobiet, nie sa wszyscy sa od razu Nike z Samotraki.

Nie szafowałbym tak lekko stwierdzeniami typu morderczego, zwłaszcza, że koledzy Ukraińcy są do rany przyłóż w porównaniu z dowlonym Polakiem. Noca chodzi się po Kijowie o wiele bezpieczniej niz w naszym pięknym grajdole ksenofobicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno - nie mogę odmówić ci racji, jednak owi panowie wyglądali jakby żywcem przeniesieni z filmu "Brat". Byłbym również przysiągł, że łypali spode łba. Poza tym Tribeca na ukraińskich rejestracjach budzi - może zupełnie nieuzasadnione - obawy, tak samo jak kiedyś w Polsce panowie w dresach wysiadający z Grand Cherokee...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...