Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebeskiej imprezy widzianej rano w Sosnowcze.

I pytanie w dobie globalizacji na czasie? Czy my pozdrawiajac się ciągle pozdrawiamy się jako właściciele subaru co powstaje w Japonii, czy jak inne marki Subaru robią już np. w Turcji albo gdzie indziej o zgrozo ?

 

Kwasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebeskiej imprezy widzianej rano w Sosnowcze.

I pytanie w dobie globalizacji na czasie? Czy my pozdrawiajac się ciągle pozdrawiamy się jako właściciele subaru co powstaje w Japonii, czy jak inne marki Subaru robią już np. w Turcji albo gdzie indziej o zgrozo ?

 

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa: mój STI, i inne subaraki dostępne w sieci dealerskiej w Europie, został złożony w Japonii, ale ile z części wykorzystanych w jego budowie zostało wyprodukowanych poza Japonią, nie mam pojęcia - podejrzewam że niemało.

 

Natomiast jeśli za główny argument co do jakości uznamy miejsce złożenia, to wydaje mi się, że możemy być spokojni - pozdrawiamy kierowców japońskich samochodów. No chyba, że są to US Spec - te są składane w US :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam brata bliźniaka - srebrny OBK WPI**** - parkującego w Sadyba Best Mall około 17-tej.

 

ja go nie pozdrawiam bo jechalem za nim i jechal jak ciota :evil: w kierunku konstancina.

ciebie juno pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bardzo ładnego, ciemnoczerwonego Legacy sedan (poprzednia buda) na złotych felgach, z "indywidualną" rejestracją (T1...) - który mignął mi dziś w Kielcach koło parku, na Ogrodowej.

 

Zaczyna się dziać w temacie Subaru w moim mieście... I dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, również pozdro ..... pędziłem po już chyba setną partię cześci do mojego padła, dlatego sie nie zatrzymałem ....... a Ty na uczelnie bez jakiegos plecaka/ torby .... to się ksiązek i notesików już nie nosi ?? :P

 

w emilu za to dziś małe nagromadzenie forumowiczów się zrobiło, których oczywiście pozdrawiam, a obecni byli Alan, Michał Bajorek i misha .... charlie dla Ciebie też pozdro chociaż w SIP-ie siedziałeś 8)

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, również pozdro ..... pędziłem po już chyba setną partię cześci do mojego padła, dlatego sie nie zatrzymałem ....... a Ty na uczelnie bez jakiegos plecaka/ torby .... to się ksiązek i notesików już nie nosi ??

 

Nie chce mi się nosić całego tego bałaganu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, również pozdro ..... pędziłem po już chyba setną partię cześci do mojego padła, dlatego sie nie zatrzymałem ....... a Ty na uczelnie bez jakiegos plecaka/ torby .... to się ksiązek i notesików już nie nosi ?? :P

 

 

Ja mam jeden zeszyt "do wszystkiego", właściwie tylko do tego żeby mieć na czym rysować jak mi się nudzi na zajęciach. Od robienia notatek są koleżanki i punkt ksero :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...