Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5/28/2017 o 17:37, B-52 napisał:

Pozdrowienia dla kierownictwa forka XT, zaparkowanego dzisiaj popołudniu na ul. Wypoczynkowej w Gdańsku :).

Rodzinka na plazy byla popoludniu i tam zawsze (jak jest miejsce ;)) parkuja. Zatem moze to szanowna malzonka z szarancza byla. 

Przekaze, zapytam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, koło 17:00, Kraków: kto to skręcał z Kapelanki w Twardowskiego? Świnki były. Przytrąbiłem lekko i machałem na pozdrowienie, ale... ten manewr wyglądał tak, jakby Kolega chciał przede mną "myknąć", do końca nie byłem pewien, czy się zatrzymasz i ustąpisz pierwszeństwa - na przyszłość proszę o mniej nerwowe i dwuznaczne manewry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 21:36, Justi napisał:

Pozdrowienia dla Ani, która "przecięła" dzisiaj moją drogę do i z pracy i skręcała z Mogilskiej w Meissnera około 14:20 zielonym Subarowym Forkiem!!! :)

Dziękuję, nie widziałam Cię, ale odpozdrawiam 

:-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sprzed chwili dla kierownika czarnego lanosa na WX na odcinku Płowiecka/rondo Marsa/Ostrobramska. Jak mnie wyprzedzales na plowieckiej machalem, bez odzewu. 

PS. Prawa lampa z przodu nie świeci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla kierowniczki Legacy/Lubin ul. Leśna. Widać po ramce tablicy że serwisowany w dobrym miejscu :). I pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika białego Forestera XT. Lubin skrzy.Chcianowska/Stary Lubin.

20170601_154141.jpg

20170603_113824.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...