Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.05.2017 o 14:39, Sen123 napisał:

A to chyba mnie. Rzeczywiście dało się zauważyć radosne machanie :) ....nie wiem czy było widać odmachanie zza szyby

Na lusterku też mam świnkę ;)

Odmachanie widziałem, ale świnki na lusterku nie ;-) A machałem radośnie, bo wtedy od Żony ze szpitala wracałem i operacja się udała, a to są zawsze najlepsze możliwe wieści :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, lekko zdziwionego kierownika granatowego WRX STI z charakterystycznymi oponami z dużymi białymi napisami na rantach spotkanego wczoraj na ul. Żurawiej róg Kruczej w Warszawie, machałem z chodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Dzisiaj w okolicy Powstańców Warszawskich zaparkowany piękny błękitny Lanos w sedanie 555LE czyj to? :)

Nie wiem, ale przy okazji zaległe pozdrowienia - Twój Forester widziany w okolicach stadionu Lechii przed/po łomocie spuszczonym Jagielloni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Forka(?) na WWY.... wjeżdżającego dzisiaj do Krosna ulicą Krakowską tuż przed 17-tą, Gościnne występy, czy przesiedleniec, tak jak ja?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Ani, która "przecięła" dzisiaj moją drogę do i z pracy i skręcała z Mogilskiej w Meissnera około 14:20 zielonym Subarowym Forkiem!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 19:43, Qóba napisał:

Nie wiem, ale przy okazji zaległe pozdrowienia - Twój Forester widziany w okolicach stadionu Lechii przed/po łomocie spuszczonym Jagielloni :P

Boczna Marynarki Polskiej - Załogowa? To by się zgadzało - biurowiec moja praca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Właściciela(ki) niebieskiego buga WRX kombi w granacie na złotej feldze zaparkowanego drugi dzień z rzędu na rogu Ostrobramska/Zamieniecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze Wrocławskie pozdrowienia dla kierowniczki białego Forka III i kierownika/kierowniczki czarnego Forka obok którego zaparkowałem w Renomie :) 

 

IMG_5427.JPG

IMG_5428.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, radek_shin napisał:

Nie jest to czasem zakład Michała G?
Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego Outbacka na numerach KNT. Klikuszowa ok. Godz. 16.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 

A nie :) jest jeszcze jeden nie Aso i pewnie więcej, ale nie wiem czy można reklamować

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, coocer napisał:

Pizdrowienia dla wlascicieli subarek w zaprzyjaznionym krakowskim zakladzie9e025c8b75816ed0560f9aae6cf4e4d8.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Mój Gietek na foto się nie załapał, pewnie dlatego, że stał za winklem. W każdym razie ja też pozdrawiam wszystkich klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Tutek napisał:

Mój Gietek na foto się nie załapał, pewnie dlatego, że stał za winklem. W każdym razie ja też pozdrawiam wszystkich klientów :)

 

A dzięki... Ja odwoże tam swoje w poniedziałek.

Oczywiście NIE polecamy tego miejsca -_-

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...