Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.05.2017 o 14:35, Czarne_Koronkowe napisał:

Pozdrawiam Właściciela oswiniaczonego złoto-brązowego OBK z trumna na dachu spotkanego o 13:20 na Sleznej :) 

Pozdrawiam także :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pajac_am napisał:

Pozdrowienia dla Suberet.

Nie zdazylem odmachac, ale poznalem ;)

Tyś to był na wylocie z Pawłowic w kier. Jastrzębia? Jeśli tak, to wzbudziłeś niejaką sensację u zagranicznych pasażerów, których podekscytował widok identycznego Forka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, suberet napisał:

Tyś to był na wylocie z Pawłowic w kier. Jastrzębia? Jeśli tak, to wzbudziłeś niejaką sensację u zagranicznych pasażerów, których podekscytował widok identycznego Forka. :)

Tak ja.

Twojego Forka wypatrzylem od razu, ale nie mialem jak odmachac bo w zakrecie bylem ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla subarakow, legwcy i fordka widzianych w bartoszycach, było machanko

legacy szkoda ze tak daleko stałeś na światłach za mną a juz myślałem ze razem  wystrzelimy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z piątku dla załogi bardzo ładnego czarnego STI spotkanego po 22 na Rondzie de Gaulle'a w Warszawie (było machane ) i z dzisiaj dla pięknej Imprezy Type R spotkanej na Rondzie Jazdy Polskiej ok. 18 (rej. bodajże W5 STI)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thomson0073 napisał:

Pozdrowienia, chyba dla użytkownika @Hiszpanu z wczoraj z godziny ok. 21 - 22 z pod MacDonalda w Oświęcimiu. :D
Imprezka fajnie gada!

 

Dzięki, widziałem autko, kozak legaś! :D 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla spotkanego z ukłonem kierowcy OBK D - Witosa/Dolina Służewiecka/Ursynów. Się odpycha dizel :)

Ja - GT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hiszpanu napisał:

widziałem autko, kozak legaś! :D 

Dziękować! :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika Forka (była trzoda), mijanego w Bielsku Białej na Rondzie Narodowych Sił Zbrojnych, w stronę ul. Kwiatkowskiego. Było machane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 16:59, DETT napisał:

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Legacy V SBD, który dziś przed południem wyprzedał mnie kilka km przed Słupskiem. Poszedł jak burza.

 

Oraz pozdrowienia dla @cougar94 , której to Groszka dziś spotkałem pod Auchan w Słupsku:

DSC_0139_SM.jpg.5bfc1f634c1a9324f2fba32769430594.jpg

Z bliska to zupełnie inna zieleń jest. ;)

 

@DETT Wcześniej stały obok siebie pod Jantarem, a jeszcze mówiłam mojemu chłopu że całkiem nieźle wygląda ten wóz :D

Byłam w sumie po zawias do strucla w Słupsku, a potem porzuciłam grata pod Auchanem żeby udać się w dalszą podróż :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Pozdrawiam @moniss spotkana o 18:30 na Armii Krajowej. Niestety jechałem GTI wiec nawet nie zwracałas uwagi na machanie ;)

Dziękuję i odpozdrawiam ;-) jak widzę lub słyszę subaru to od razu wzok leci a na inne auta raczej uwagi nie zwracam ;-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...