Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam starszego pana w nowym srebrnym Porsche 911, który nie mógł uwierzyć że niepozorny, granatowy, japoński sedan może ruszyć szybciej spod świateł niż jego niemiecki cud techniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z punktu widzenia starszego pana, właściciela Porsche, to wygląd tak: Japoński sedan z końca lat dziewiędziesątych, doklejone jakieś "tuningowe" spoilery, ciemne szyby, rura wydechowa wielka jak wiadro, i jeszcze warczy strasznie, pewnie jakiś diesel po chiptuningu, to ja mu pokaże jak chodzi moja 911.

 

A tu niespodzianka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla STI ruszającego z pasa do skrętu w prawo :oops: (cwaniaczek :evil: ) - Wilanów około 19:00.

I jak mam wytłumaczyć 6-cio latkowi zakochanemu w Imprezach taką sytuację :?:

 

Takze antypozdrowienia do kierowcy seledynowo-szarego lesnika 06 robiacego prawie to samo (pas dla autobusow). W dodatku jak stal obok mnie i podnosilem z fotela kurtke Subaru i chcialem sie do niego usmiechnac (mimo wszystko) to on uparcie udawal, ze nie widzi - wiecie, takie krotkie spojrzenie katem oka i dalej wzrok wlepiony przed siebie... :roll:

Niestety, marka staje sie coraz bardziej popularna, to i buraki sie dobieraja :|

 

A i pozdrawiam Johnny'ego, ktory ruszyl z Krowoderskiej chyba w Aleje. Jak zwykle wpierw uslyszalem, dopiero potem zobaczylem ;)

 

Aha, i niebieskiego GieTka widzianego na Ksiecia Jozefa tak kolo 11 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znwou lista z pozdrowieniami dla sterników::mrgreen:

Granatowego legacy SY**** stojącego na ul. 1-go Maja widzianego ok 10.40

Białego GT'ka kombi SK**** widzianego kilka minut później na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z 3go maja

Niebieskiego wrx SPI***** widzianego pod ALTUSEM ok 14.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla przemiłego kierownika czarnej Tribeci na blachach DST....., z którym miałem okazję zamienic słówko stojąc wczoraj w korku na żwirki...oby więcej właśnie takich kierowników szuwarków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq co racja to racja Owoc to kryptogej niby piętnuje... :mrgreen:

 

Pozdrawiam kierownika zielonego Forysa z którym uciąłem sobie pogawędkę na Al.Wyzwolenia

Pozdrawiam też OBK widzianego na AL.KEN przed 19:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi ..czy Ty czasem zostawiasz swoje "malenstwo" na parkingu w Tesco Kapelanka?

Mogę odpowiedzieć? Chyba chodzi o ten samochód. Mam nadzieję, że Moniqa poznajesz to "maleństwo" :D

 

haa czyli dobrze mi sie ostatnio zdawalo :mrgreen: depi..to musimy sie zgadac na jakas kawke ..Alex...Ty tez mozesz wpasc jak chcesz :wink:

 

Pewnie nie ma sprawy... :D No i oczywiście postawie kawe Alexowi za to ,że odpowiada za mnie na forum :wink: :mrgreen: ( tak serio Alex dzieki za pomoc :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WRX'a bug eye kombi widzianego kolo 16 na ulicy mogilskiej (rej KR 0999*). Na chwilke bylismy kolo siebie na sasiednich pasach, ale kierownik skrecil gdzies w boczna uliczke, po to zebym go za chwile zobaczyl juz na radzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Tomka12, którego mijałem na skrzyżowaniu Piłsudskiego - Kopernika. Mrugałem z mojego rydwanu ciemności, ale byłeś zajęty rozmową z pasażerką ;) Pozdrawiam też WRXa, widzianego 10 sekund później skręcającego w Kościuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia grupowe dla Kierowników/Sterników:

 

- srebrnego GT kombi na czerwonych (prónych) numerach przemieszczającego się Al. Solidarności w stronę Wolskiej około 11:00,

- srebrnego EVO VIII lub IX (nie znam się :oops: ) przemieszczającego się Okopową w stronę owarowej około 11:30,

- czernego Forestera WPI ... (nowy model) parkującego wyjeżdżającegoi z parkingu podziemnego w budynku CFP (Puławska 15 od strony Chocimskiej) około godziny 16:50,

- Kierownika czarnego Forestera widzianego na Trasie Łazienkowskiej w stronę Grójeckiej około 17:25,

- Kierownika szarego/grafitowego WRX-a EL ... (niestety bez żadnego spoilera na bagażniku :wink: ) widzianego w Al. Jerozolimskich w stronę Centrum około 17:30,

- Kierownika czarnego EVO VII lub IX :oops: rónież o nr EL ... i również przemieszczał się w stronę Centrum Al. Jerozolimskimi zaraz przed nosem ww. WRX-a.

 

 

RS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...